View Single Post
Stary 02-06-2013, 20:39   #8
speedofpain
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-01-2013
Model: focus mk2 // mondeo mk4
Silnik: 1.6 tdci // 2.0 tdci
Rocznik: 2005 // 2008
Postów: 16
Domyślnie Odp: szukam kogoś z Krakowa z focusem 2 1.6tdci najlepiej 109km

Cytat:
Napisał kaacka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie wiem czy to ma sens w Twoim przypadku - ale....
od drazka zmiany biegow do skrzyni ida (zdaje sie) dwie linki. zobacz od strony kabiny przy drazku czy te linki nie zrobily Ci jakiejs niespodzianki, czy kulki plastikowe chodza "miekko" przy ruszaniu dzwignia, dla swietego spokoju mozesz je tez czyms przesmarowac. i druga rzecz od strony silnika jak poszukasz jak te linki ida - a wiec ida przez mocowanie posrednie na obudowie skrzyni na ktorym sa kontrowane - byc moze tu Ci sie poluzowalo kontrowanie albo linka wypadla z zaczepu. efekt bedzie taki wlasnie jak opisujesz - niby wszystko dziala ale od czasu do czasu sie pier&@(! ;]
dzieki, ale się chyba sam tego nie podejmę, musiałbym mieć instrukcję ze zdjęciami krok po kroku, żeby to ruszyć :] kiedyś w jakiejś książce chyba czytałem, że linki się jakoś ustawia, ja pewnie więcej złego bym zrobił niż dobrego :], pewnie wcześniej czy później i tak będę musiał odwiedzić mechanika

Bump:
Cytat:
Napisał thomas77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może to wysprzęglik? nie wiem jak w foce ale w escorcie zawsze były problemy z tym pajączkiem pod mieszkiem który zawsze sie przestawiałGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to już mechanik będzie musiał się wypowiedzieć, ale jak czytałem o onjawach wysprzęglika to jakoś nie pasowało to do mojego przypadku
speedofpain jest offline   Odpowiedź z Cytatem