Temat: [S-MAX 2006-2015] 2.0 145KM jakie macie spalanie
View Single Post
Stary 22-01-2013, 18:42   #1
tomcio27
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 24-07-2012
Skąd: Ostrów Wlkp
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 145KM
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie 2.0 145KM jakie macie spalanie

Witam serdecznie jestem szczęśliwym posiadaczem S-Maxa 2.0 145KM benzyna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Przeszukalem forum i nie znalazłem tematu poświęconego spalaniu w/w silnikaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Wiec Moje pytanie dotyczy spalania - Ile palą wasze benzynki z w/w silnikiem??? Mojego nie zdążyłem w 100% przetestować aczkolwiek na komputerze wychodzi mi 15l/100km po miescie (Londyn)nigdy nie widziałem na komputerze np 12l/100km,w oficjalnych materiałach podają mniejsze spalanie .Jesli chodzi o odległości jakie pokonuje to różnie od 5 -30 km Ostatnio zatankowalem do pełna zrobiłem 400 km i komp pokazuje ze przejade jeszcze 90 km i spalanie 15.6 /100 jak jes u was .na trasie dopiero go przetestuje w lipcu 4 osoby bagaż UK-Pol .Jak obniżyć i co jest przyczyna wysokiego spalania o ile jest ono wysokie aha nie jestem piratem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.nogi ciężkiej nie mamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomcio27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem