Temat: [Focus 1998-2004] FF nie chce zapalic
View Single Post
Stary 23-03-2009, 12:31   #1
Malchy
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-03-2009
Skąd: Pruszków
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 5
Question FF nie chce zapalic

Na wstepie chcialbym sie goraco przywitac ze wszystkimi forumowiczami!

Na forum zapedzil mnie problem z moim Focusem '04 1.8 TDCI. Niestety samochod jest uziemiony w garazu no i chcialbym w miare mozliwosci sam rozpoznac problem (zanim jakies cholowanie bedzie potrzebne).
Problem: - nie chce mi zapalicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., po przekreceniu kluczyka w stacyjce nic sie nie dzieje.

Na pierwszy ogien poszedl rozrusznik, ale wydaje sie byc OK. Po wyjeciu z samochodu i podlaczeniu do akumulatora ladnie sie kreciGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Okazuje sie, ze nie dochodzi do niego prad po przekreceniu kluczykiem (tym cienszym kabelkiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., no i tu pojawia sie dla mnie problem, gdzie szukac przyczyny problemu...
Kontrolki po wlozeniu i przekreceniu kluczykiem zachowuja sie normalnie. Sprawdzilem tez wszystkie podejrzane bezpieczniki. Nie wiem czy ktorys przekaznik trzeba sprawdzic i jesli tak to jak? Moze immobilizer (ale czy wtedy kontrolki by normalnie chodzily...)? Moze stacyjka?

Za wszystkie pomysly (i sposob diagnozy) z gory dziekuje!

Pozdrawiam
Marcin
Malchy jest offline   Odpowiedź z Cytatem