View Single Post
Stary 16-01-2008, 20:34   #3
Jester
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-05-2007
Skąd: Częstochowa
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 2,379
Domyślnie Re: pomóżcie

Cytat:
Napisał jordi22
Cześć jestem nowym użytkownikiem tego forum i mam wielką prośbę (gdyż mam dopiero 16 lat i ani Ja ani mama nie znamy się na samochodach a mamy w planach kupić Fokę 1.8TDCI GHIA<co to jest?>2004 rocznik ) abyście napisali na jakie rzeczy mamy zwrócić szczególną uwagę . Z góry Dziękuje za pomoc. :fcp1
Masz 16 lat i nie wiesz jak wyszukiwać informacje w sieci? Na stronie głównej jest funkcja Szukaj. Mam nadzieję, że wiesz co to znaczy.
Ghia to wersja wyposażenia teoretycznie najbogatsza, ale róznie bywa. Powinny być dwa podłokietniki i dodatkowe oświetlenie nad tylną kanapą (podstawowe różnice).
Jak się nie znasz i nie zna się twoja mama to jedźcie do kogoś kto się zna. Serwis odradzam ze względu na ceny i pracowników. Polecam stację diagnostyczną z renomą (taksówkarze wiedzą :fcp3 ). Diagności z reguły przykładają się do sprawdzania, a dobry powie co widzi i że gwarancji nie daje bo wszystkiego nie widać i niestety będzie miał rację :fcp5
BTW 2004 to dobry rocznik w statystykach niezawodności - końcówki serii wychodzą najlepsze.
__________________
Jeździsz jak wariat? Jesteś nadzieją polskiej transplantologii.
http://www.spritmonitor.de/en/detail/237674.html
Jester jest offline   Odpowiedź z Cytatem