View Single Post
Stary 01-11-2023, 20:03   #17
moons
ford::expert
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: 17-09-2006
Skąd: Hajnówka
Model: C-MAX
Silnik: 1.8 DURATEC-HE
Rocznik: 2007
Postów: 2,010
Domyślnie Odp: Remontować/naprawiać/ulepszać czy kupić nowe?

Podepnę się pod temat z pytaniem, w sumie to nie mój problem a koleżanki, a mnie raczej dręczy pytanie dlaczego. Mąż koleżanki miał wypadek, nic nikomu się nie stało auto ucierpiało tyle że maska, szyba, trochę kratek ze zderzaka, lusterko i jakieś plastiki na silniku. Passat od dawna w tych samych rękach i można powiedzieć bez awaryjny. Ja osobiście bym robił i dalej do pracy śmigał, bo jedyne co trzeba było oddać dla kogoś to wklejenie szyby i ewentualnie poprostować podszybie. Resztę można było samemu wymienić. Nie krzywcie się to nie auto do ślubu tylko do roboty i na budowę. Koleżanka a raczej mąż zadecydował że nie robi a sprzedaje, wystawił do tego za atrakcyjną cenę że kupujący prawie się zabijali o te auto. I się nie dziwię, ale do brzegu. Gość który kupił prosił żeby wpisać cenę jak za sprawne auto i nic nie pisać o uszkodzeniach, a tak w ogóle to chciał tak zrobić że on naprawi a potem oni je sprzedadzą naprawione nawet kilka stówek oferował za to. Co to za sztuczki gość odprawiał?
Pozdrawiam
__________________

moons jest offline   Odpowiedź z Cytatem