Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-01-2008, 11:15   #1
drako1985
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-01-2008
Postów: 15
Domyślnie Spryskiwacze

Mam MKII z 98 roku od jakiegos czasu zaczela mi sie swiecic kontrolka od spriskiwaczy, No to dolalem plynu do pełna ale ona nadal swieci a Spryskiwacze dziłaja !!!! nio co prawda nie dzila na tylnej szybie ale to dlatego by ona swiecila czy to ma jakies znczenie ????? :fcp11 A jaki moze byc problme ze na tylna szybe nie dzila???? Prosze o rade i pozdrawaim

drako1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2008, 09:56   #2
Emmm
ford::expert
 
Avatar Emmm
 
Zarejestrowany: 23-03-2007
Model: mondeo mk II kombi
Silnik: 1.8 td endura de
Rocznik: 1997 grudzień
Postów: 2,643
Domyślnie Re: Spryskiwacze

Pewnie na tylnej szybie też działa tylko nie potrafisz go uruchomić :fcp4
Jak chcesz siknąć na przednią szybę to ciągniesz dźwignię do siebie ale jak chcesz napompować na tylną, to musisz tę samą dźwignię nacisnąć od siebie, w stronę przodu auta (odkryłem to po dwóch tygodniach od zakupu samochodu, haha :fcp13 ). Jak już nadusisz na tę wajchę, to potrzymaj tak przez chwilę bo droga od pompki do spryskiwacza tylnego jest dość długa. Powodzenia
__________________
Emmm
Emmm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2008, 11:00   #3
drako1985
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-01-2008
Postów: 15
Domyślnie Re: Spryskiwacze

no miales racje !!!! dzieki i dziala :fcp18 ale ta kontrolka od poziomu plynu nadal swieci :fcp20 nio mysle ze to moze sie czujnik gdzies zawiesil jak bylo malo plynu i teraz sie nie podniósl bo co moze byc innego :fcp15
drako1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2008, 18:56   #4
Emmm
ford::expert
 
Avatar Emmm
 
Zarejestrowany: 23-03-2007
Model: mondeo mk II kombi
Silnik: 1.8 td endura de
Rocznik: 1997 grudzień
Postów: 2,643
Domyślnie Re: Spryskiwacze

Jeśli kontrolka cały czas świeci to z pewnością jest gdzieś zwarcie (zamknięty obwód) i skoro zaczęła świecić przy zbyt niskim poziomie płynu, to chyba masz rację z tym czujnikiem i od tego powinieneś zacząć.

Na dole, pod Twoim postem jest taki guziczek "pomógł", jeśli uważasz, że ja Ci pomogłem albo ktoś inny Ci pomoże, to kliknij ten przycisk a na konto osoby która pomogła powędruje punkcik.
Powodzenia
__________________
Emmm
Emmm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2008, 18:07   #5
drako1985
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-01-2008
Postów: 15
Domyślnie Re: Spryskiwacze

Emmm dzieki za pomoc ale albo jestem slepy albo naprade jestem slepy albo mi strony porawnie nie wyswietla bo nie widze tego pomogl a z checia bym Ci to wcisnąl
drako1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.