Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-04-2013, 19:41   #61
Brodziu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-07-2005
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MkIV
Silnik: 2.2 TDCi
Rocznik: 09.2008
Postów: 11
Domyślnie Odp: Targi MotorShow w Poznaniu 4-7 kwietnia 2013 z FCP

Cytat:
btw - zauważył ktos, że na "dyplomie" z wypisem nagrody jest źle wpisana nazwa Klubu?
Ford Klub Polska przez "K" a nie przez "C" tak jak powinno być
Maciek na kuponie konkursowym Ford Polska też dał ciała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ten sam błąd. Chociaż na sam koniec mogli pokazać sie profesjonalnie, a tak to trochę wioską zajechali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chociaż widzę, że na szczęście na dyplomie uznania juz dobrze jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Mondeo MKIV 2.2TDCi 175KM 08/2008 kombi Panther Black
Focus C-Max 2.0TDCi 136KM 11/2004 Panther Black

Ostatnio edytowane przez Brodziu ; 08-04-2013 o 19:49
Brodziu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2013, 21:21   #62
ShogunSF
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Targi MotorShow w Poznaniu 4-7 kwietnia 2013 z FCP

Cytat:
Napisał Rob^ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co od Was misiaki chciały ? autograf ?
Też, ale głownie chodziło raczej o uratowanie świata przed zagładą, bo czyn, którego się dopuściłem groził chyba wstrzymaniem ruchu obrotowego Ziemi. Geneza zdarzenia początek swój bierze jeszcze w mailu od organizatora - w którym wskazano, żeby auto było na rezerwie. Wziąłem to sobie za bardzo do serca i jak wyjeżdżałem z hali to już wówczas nasza maksymalna szybkość oscylowała w granicach 30 km/h. Akumulator widzieliście, w jakim stanie. Więc wyjeżdżając z bramy zapytałem ochroniarza, gdzie jest najbliższa stacja. Pokazał w lewo. Zignorowałem więc nakaz jazdy w prawo, ponieważ po pierwsze nic nie jechało, a po drugie nie wiedziałem jak daleko po prawej jest nawijka, i czy w ogóle uda nam się do niej doczłapać. Na szczęście Pan Policjant pojawił się znikąd i stanął na wysokości zadania. Mój błąd polegał na tym, że przyznałem się od razu do wykroczenia i poprosiłem, żeby wypisał jak najszybciej mandat, ponieważ po pierwsze nie chcę gasić (aku + staliśmy pod górkę), a po drugie nie wiem na ile wystarczy paliwa nawet na postój. I to był mój błąd. Pan Policjant był z młodą praktykantką i postanowił się wykazać. Pouczył mnie, że nikt nie będzie go pouczał (tak odebrał moją prośbę) i rozpoczął gruntowne trzepanie auta. Gaśnica, trójkąt, apteczka i takie tam. Niestety wszystko miałem. Zauważył więc, z nieukrywaną radością, że mam starą naklejkę na szybę i że w związku z tym zabiera dowód. Niestety nową naklejkę również miałem przy sobie. Mocno więc nieukontentowany wpatrywał się w moje dokumenty jakieś 20 minut i wlepił 250 + 5pkt. Świat został ocalony.

Sierra na szczęście dała radę odpalić samodzielnie i radośnie popierdując z lekko rozszczelnionego wydechu doczłapała się do stacji. Dobrze, że się trochę korkowało, bo ludzie nie zauważyli dzięki temu, że lecimy przez ten korek z maksymalną dla nas szybkością Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał DomeloTDCI2.0 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Świetną mieliście sierrke! Kapitalna była!
Dzięki za uznanie!
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2013, 22:43   #63
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: Targi MotorShow w Poznaniu 4-7 kwietnia 2013 z FCP

Kilka fotek .... --> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Może jutro dodam ich więcej ... muszę je ogarnąć bo prawie 500 szt do przebrania jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2013, 16:54   #64
rotor
ford::average
 
Avatar rotor
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-11-2010
Skąd: Warszawa/Sokółka
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 48
Domyślnie Odp: Targi MotorShow w Poznaniu 4-7 kwietnia 2013 z FCP

Czy kierowcą Mustanga jest Maciek z Kępna?
__________________
Ble, ble , ble...
Pozdrawiam rodzinę, przyjaciół, znajomych i użytkowników Fordów wartych pozdrawiania.

Ostatnio edytowane przez rotor ; 11-04-2013 o 16:56
rotor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2013, 17:43   #65
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: Targi MotorShow w Poznaniu 4-7 kwietnia 2013 z FCP

Cytat:
Napisał rotor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy kierowcą Mustanga jest Maciek z Kępna?
na 99% tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2013, 19:40   #66
karampuk
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 09-11-2012
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus (Mk2) kb
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: Targi MotorShow w Poznaniu 4-7 kwietnia 2013 z FCP

Gratulacje Panowie. Ładnie to sfinalizowaliście Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Osobne gratki dla Rob'a, bo ładny kawałek Polski zwiedziłeś żeby dojechać.
Trza było nad morze wpaść od razu, toż to już był rzut beretem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
karampuk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
expo , motorshow , poznań , targi



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.