Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-04-2024, 09:02   #11
shacky
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 30-04-2024
Model: Focus MK4
Silnik: 1.5 ecoblue
Rocznik: 2020
Postów: 1
Domyślnie Odp: [INSTRUKCJA] Sync 2.5 / Sync 3 Light - Aktualizacja ręczna

U mnie przeszło gładko do MJ, ale procedura była odrobinę inna - po włożeniu pendrive na włączonym silniku wyskoczyło indeksowanie, potem wyskoczyło okienko, że znalazł aktualizację i spytał czy zainstalować. Po instalacji wyskoczyło okienko, że zainstalował i dokończy instalację przy ponownym rozruchu silnika.

Wcześniej próbowałem aktualizację "online" z wifi do MH - wykrywał, pobierał i na tym koniec, tzn. nie instalował.

shacky jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2024, 15:05   #12
vitek_
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-01-2024
Model: Focus MK4
Silnik: 1.5
Rocznik: 2020
Postów: 3
Domyślnie Nie mogę zainstalować aktualizacji Sync 2.5

Hej,

mój Ford widzi nową wersję Sync 2.5, pobiera ją, dochodzi do 100% i ... nic. Pojawia się tylko info, że ostatnie sprawdzanie o tej dacie i czasie. Nic się nie instaluje. Jak kliknę znowu to zaczyna pobierać od początku i tak w kółko. Restart, wyłączenie silnika itp. nic nie dają. Próbowałem kilkanaście razy. Ktoś ma jakiś pomysł? Na przestrzeni ponad roku robiłem dwie aktualizacje i wszystko śmigało.

Wersje w załączniku.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg u01.jpg (94.5 KB, 18 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg u02.jpg (103.0 KB, 16 wyświetleń)
vitek_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary Dzisiaj, 21:00   #13
XFrostPL
ford::average
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 21-05-2019
Model: Fiesta
Silnik: 1.0 Ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 71
Domyślnie Odp: Nie mogę zainstalować aktualizacji Sync 2.5

Cytat:
Napisał vitek_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mój Ford widzi nową wersję Sync 2.5, pobiera ją, dochodzi do 100% i ... nic. Pojawia się tylko info, że ostatnie sprawdzanie o tej dacie i czasie.
Sync 2.5 oficjalnie nie ma już wsparcia do aktualizacji OTA. Od 2024 nie da się zaktualizować po Wi-Fi bo Sync nie ma połączenia z "serwerami wersji" gdzie zgłasza fakt aktualizacji. Jedyna opcja to zaktualizować obrazami które tutaj wstawiliśmy lub w ASO. Niestety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na dowód tego po zaktualizowaniu do wersji MJ za pomocą obrazu, Sync nadal chce mi pobrać MH.
XFrostPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.