Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-07-2008, 22:12   #1
mayall
ford::advanced
 
Avatar mayall
 
Zarejestrowany: 11-04-2008
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 337
Domyślnie podlokietnik 'skorpion'

Chcialbym zapytac jak po instalacji super hiper rewelacyjnego dedykowanego podlokietnika 'SKORPION' ([link=http://allegro.pl/item383029244_podlokietnik_skorpion_ford_focus_i_p romocja_.html:1g7cbpni]tutaj[/link:1g7cbpni]) wyglada sprawa miejsca w tylnej czesci konsoli srodkowej... ja mam w niej taki gumowy gadzet z miejscem na napoj, oraz malym miejscem np na drobne pieniadze.. pytanie brzmi czy po montarzu podlokietnika uda sie tam komus wsadzci puszke z napojem, czy juz brakuje miejsca.. ???

mile widziane zdjecia wlasnie z perpektywy tylnich siedzen..

bede wdzieczny za odpowiedz.. niby sobie ludzie chwala ten wynalazek, ale milo by bylo gdyby umozliwial jednak ludziom siedzacym z tylu na korzystanie z 'trzymaczki' do napojow..

mayall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-07-2008, 22:49   #2
kuffs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-10-2007
Model: focus I
Silnik: TDDI 90 KM
Rocznik: 2000
Postów: 247
Domyślnie Re: podlokietnik 'skorpion'

podłokietnik ma być przede wszystkim wygodny dla ........ kierowcy. Nie przejmuj się czy z tyłu ktoś będzie miał miejsce na napój.

ja sobie kupiłem trochę inny i mam problem z montażem. System zamontowania jest pewnie taki sam jak u ciebie więc powiem ci że trza się trochę namęczyć.
kuffs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-07-2008, 22:53   #3
mayall
ford::advanced
 
Avatar mayall
 
Zarejestrowany: 11-04-2008
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 337
Domyślnie Re: podlokietnik 'skorpion'

no wlasnie pisza, ze powinno pasowac bez klopotow.. nie trzeba robic dziur bo 'niby' jest robiony pod focusa..
mayall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2008, 08:40   #4
atakiezdjecia
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-05-2008
Skąd: Łódź City
Model: Ford Focus I
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 2000
Postów: 35
Domyślnie Re: podlokietnik 'skorpion'

jeszcze [link=http://caspol.pro.wp.pl/armrest.htmGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.9r66hj6]tutaj[/linkGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.9r66hj6] są podłokietniki, właśnie się zastanawiam nad zamówieniem takiego, ale właściwie nie można znaleźć żadnych wpisów od dotychczasowych użytkowników; przedstawiają [link=http://caspol.pro.wp.pl/adv.htmGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.9r66hj6]argumenty[/linkGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.9r66hj6] za ich produktem i na pierwszy rzut oka wyglądają lepiej niż "skorpion"
atakiezdjecia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2008, 09:25   #5
harv
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-03-2008
Skąd: Toruń
Model: Focus I
Silnik: 1.8 zetec
Rocznik: 2000
Postów: 48
Domyślnie Re: podlokietnik 'skorpion'

Witam,
ja kupilem i zamontowalem sobie podlokietnik wlasnie firmy skorpion (kto w ogole wymyslil taka glupia nazwe???). Podłokietnik jest fajny, ma dobra wysokosc, fajny schowek, w miare dobre wykonanie, montaz nie jest specjalnie trudny, nie trzeba wiercic zadnych dziur i faktycznie pasuje do focusa. Podlokietnik montowany jest do plastikow pomiedzy kierowca i pasazerem i z tego powodu jest dosyc chwiejny. Raczej nie mam uczucia ze mam pod lokciem cos na czym moge sie mocno oprzec bez obawy uszkodzenia tych wlasnie plastikow.
Jezeli jeszcze chcecie to moge porobic zdjecia i umiescic na forum.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow!!
harv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2008, 10:06   #6
PantherBlack
ford::beginner
 
Avatar PantherBlack
 
Zarejestrowany: 27-06-2007
Skąd: Sokołów/W-wa
Model: focus II
Silnik: 1.8 140KM
Rocznik: 2006
Postów: 40
Domyślnie Re: podlokietnik 'skorpion'

Witam,
ja również posiadam podłokietnik ze Scorpiona.

U mnie po zamontowaniu wygląda tak :
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Rzeczywiście nie potrzeba wiercić żadnych dziur do zamontowania a sam montaż trwa może z 10 minut.
Tak jak mój poprzednik napisał : można spokojnie opierać się całym ciałem na podłokietniku z pewnością, że się nie połamie. Skóra, którą obita jest klapka bardzo mocno przypomina tą z tapicerki drzwi.
Mój nie skrzypi, nie otwiera się sam, nie lata na boki.

Zrobiłem jeszcze na szybkiego zdjęcia tyłu :
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widać, że pasażerowie niestety nie skorzystają już z miejsca na kubki ani popielniczki. W wersji przed liftingiem prawdopodobnie popielniczka będzie normalnie dostępna.
__________________
Ford Focus II ST TDCi
PantherBlack jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.