Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-01-2010, 05:23   #1071
cobrad
ford::beginner
 
Avatar cobrad
 
Zarejestrowany: 31-05-2009
Skąd: Poznań
Model: Ford Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 14
Domyślnie Odp: Babski kącik :)))

No to komu w drogę temu termos z kawą, jadęęęęęęę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie pisać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
________________

jeszcze niedawno baba na Roverze
fordzisław wspaniały

cobrad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2010, 09:01   #1072
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Babski kącik :)))

Elo Majka , a co tu dzisiaj tak cicho Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,czemu mamy nic nie pisać ,ale sam do siebie nie będę gadać, czekam na braci spamków triam i mixa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..


A tak to dzisiaj znowu tu nuuudy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,ale w sumie to rano jeszcze jest .....



Majka mówisz że jesteś NACZELNA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale który gatunek naczelnych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.P

Ostatnio edytowane przez m_g ; 27-01-2010 o 09:04
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2010, 10:48   #1073
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: Babski kącik :)))

Cytat:
Napisał mario13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jessu kolczasty jeden wieczor przespalem a Wy dwadziescia pare stron wyspamowaliscieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciupaga zalamie sie czytajac to.........Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ja po prostu przeszedłem o te parę strona dalej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nawet nie czytałem tego co tam było naspamowane przez te 20 steron Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mouzes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2010, 11:03   #1074
Bebejt
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 27-12-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 33
Domyślnie Odp: Babski kącik :)))

siema siema
Bebejt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2010, 11:11   #1075
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,635
Domyślnie Odp: Babski kącik :)))

Cytat:
Napisał mouzes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ja po prostu przeszedłem o te parę strona dalej nawet nie czytałem tego co tam było naspamowane przez te 20 steron
Sie ma .

Ja zrobiłem tak samo.
To jest jak serial " Klan ". Możesz opuścić 20 odcinków , a i tak pózniej wiesz o co chodzi w dalszej części.

Ja powiedziałem sobie dość. Będę czytał wtedy kiedy będę chciał. A nie wtedy kiedy coś naspamujecie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2010, 11:21   #1076
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Babski kącik :)))

A no ciupażka masz rację ,ale to już jest moda na sukces a nie klan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



tu i tak więcej osób zagląda więc, kolejny film ku przestrodze !
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez m_g ; 27-01-2010 o 11:30
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2010, 16:48   #1077
cobrad
ford::beginner
 
Avatar cobrad
 
Zarejestrowany: 31-05-2009
Skąd: Poznań
Model: Ford Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 14
Domyślnie Odp: Babski kącik :)))

Wróciszwszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
naczelna to naczelna, nie ma drugiej tak upierdliwej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A wkurzona jestem , że hej: jakiś pacan miał wielkie szczęście, że po heblach poszło, bo już miałby wąchanie kwiatków - nie ma jak wyprzedzać na wariata wrrrrrrr
__________________
________________

jeszcze niedawno baba na Roverze
fordzisław wspaniały

cobrad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2010, 16:56   #1078
Anabela
ford::beginner
 
Avatar Anabela
 
Imię: Anka
Zarejestrowany: 17-07-2009
Model: HYUNDAI IX20
Silnik: 1,6 125KM
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie Odp: Babski kącik :)))

Śmiała bym z koleżanką polemizować na temat upierdliwości... Mój braciszek może coś na ten temat powiedzieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ciupaga, po tym co się tu wczoraj wyprawiało to mi się w ogóle nie chce tego czytać... Bo nawet odrobiny sensu nie widać... Teraz to już nie wiadomo co to jest... Nie dość że cb zapchane głupotami, to jeszcze tutaj wyścigi jakieś dziwne... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Skoro nikt za mnie nie umrze, niech nikt mi nie mówi jak mam żyć...
Anabela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2010, 17:15   #1079
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Babski kącik :)))

Siostra ty też jesteś dobra w tej kwestii co Cobrad Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


SIOSTRA wracasz do nas ;>

Majka a tobie nic się nie stało hehe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez m_g ; 27-01-2010 o 17:22
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2010, 18:24   #1080
cobrad
ford::beginner
 
Avatar cobrad
 
Zarejestrowany: 31-05-2009
Skąd: Poznań
Model: Ford Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 14
Domyślnie Odp: Babski kącik :)))

Mnie nie, na szczęście, żeby chociaż podziękował dzięcioł za stanięcie prawie że w miejscu, aby się zmieścił, bo szedł ponaddźwiękowym na czoło aż miło.
Anabela będzie dobrze, wiesz ja w takich wypadkach cieszę się, że jest na forum życie, bo nie ma nic gorszego niż forum, na które możesz nie zaglądać przez miesiąc, a i tak nic nie stracisz. A o palmę pierwszeństwa nie będziemy się bić, podzielimy się podium Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
________________

jeszcze niedawno baba na Roverze
fordzisław wspaniały

cobrad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.