Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-10-2014, 10:27   #1251
midisso2010
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Cytat:
Kolego nie bądź śmieszny...
a niby dlaczego ?

Cytat:

No jasne lepiej bronić mk4 bo na mk5 mnie nie stać?
1. gdyby mnie nie było stać to bym nie analizował bym wad i zalet samochodu, nie mam w zwyczaju robienia czegoś bez celu.
2. Jesteś moderatorem i tym bardziej szokuje mnie takie stwierdzenie. Mówisz do sporej częsci naszych kolegów z forum, że ich nie stać(są gorsi od Ciebie?) i dlatego wieszają psy na mondeo mk5. Czyli ocena wydana przez kogoś kogo nie stać, jest gorsza? Czyli opinie/testy prawie każdego dziennikarza motor. są do śmieci bo ich nie stać na testowane auta? Niestety poziom Twojej wypowiedzi jest żenujący i uważam, że powinieneś przeprosić no forum wszystkich.

Cytat:
Ja nie wiem, posiedzieliście w samochodzie 5-10 minut i już samochód został przez Was przetestowany, super...
Szczerze ? To 99% tych którzy jeżdżą mk4 gdyby mieli okazję zamiany to bez zastanowienia oddają kluczyki i przesiadają się na mk5.
Takie jest moje zdanie.
Jak wsiadasz do auta i ci się już nie podoba wizualnie kokpit, czujesz, że jest ciasno, nisko, krótkie siedzenia to po co masz jeździć autem, skoro to nie zmieni w/w.

Cytat:
Szczerze ? To 99% tych którzy jeżdżą mk4 gdyby mieli okazję zamiany to bez zastanowienia oddają kluczyki i przesiadają się na mk5.
Takie jest moje zdanie.
z tym się zgadzam, o ile za friko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez midisso2010 ; 26-10-2014 o 10:30
 
Stary 26-10-2014, 10:39   #1252
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Cytat:
Napisał midisso2010 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a niby dlaczego ?
Bo np. znam Adama na forum od 6 lat?
To nie pierwsza osoba ,która twierdzi że jeśli komuś się coś podoba to musi mieć w tym interes np. będąc dealerem forda. Żenada...

Cytat:
Napisał midisso2010 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to tylko pokazuje,że albo jesteś dealerm forda albo ślepo czyli głupio zapatrzony w tę markę.
To teraz Ty może jego przeprosisz ?

Cytat:
Napisał midisso2010 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
powinieneś przeprosić no forum wszystkich.
Swoją wypowiedź kierowałem wyłącznie do Ciebie i jako osoba prywatna a nie moderator.

Nie mam zamiaru uczestniczyć dalej w dyskusji z Tobą , dlatego proszę nie odpowiadaj na mój post.
Temat został przeniesiony z działu mondeo do hp ,ale coś czuję że i tutaj się nie nadaje.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline  
Stary 26-10-2014, 10:40   #1253
radzik22
ford::advanced
 
Avatar radzik22
 
Imię: radek
Zarejestrowany: 03-04-2011
Skąd: łask
Model: BMW f30 328i
Silnik: 2.0 benzyna TwinTurbo
Rocznik: 2012
Postów: 197
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Cytat:
Kolego nie bądź śmieszny...

No jasne lepiej bronić mk4 bo na mk5 mnie nie stać?
Może zacznij szukać wad w swoim mk4 bo ma ich trochę, jedne mniej ,drugie bardziej uciążliwe.
Ja nie wiem, posiedzieliście w samochodzie 5-10 minut i już samochód został przez Was przetestowany, super...


Szczerze ? To 99% tych którzy jeżdżą mk4 gdyby mieli okazję zamiany to bez zastanowienia oddają kluczyki i przesiadają się na mk5.
Takie jest moje zdanie.
JVC zgadzam sie z tobaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mnie tez juz to denerwuje ze wiekszosc tylko krytykuje to auto gdzie nie miala okzji sie nim przejechac i wtedy dopiero oceniac.
Jak czytam to co niektórzy tutaj wypisuja to mnie krew zalewa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale to zostawie dla siebie.
radzik22 jest offline  
Stary 26-10-2014, 10:54   #1254
midisso2010
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

jeśli uraziłem kogoś to przepraszam.

To mój ostatni post w tym wątku, bo jak widać nie można nic źle powiedzieć o aucie, pomimo, że to opinia wielu użytkowników tego forum.

radzik22 - czasem nie potrzeba już jazdy bo nie zmieni innych odczuć : "Jak wsiadasz do auta i ci się już nie podoba wizualnie kokpit, czujesz, że jest ciasno, nisko, krótkie siedzenia to po co masz jeździć autem, skoro to nie zmieni w/w."

Kupisz za ponad 100 auto które jest niewygodne ale silnik super pracuej i extra się drogi trzyma? Sam sobie odpowiedz...

jvc - a jak rozgraniczysz posty prywatne od 'moderatora'? Załóź normalne konto i pisz jak człowiek. A na przeprosiny od Ciebie nie liczę
  Otrzymano Naruszenie Regulaminu
Stary 26-10-2014, 11:10   #1255
darkpassenger
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Cytat:
To teraz Ty może jego przeprosisz ?
Wyśmiewasz opinie i negujesz prawo do ich posiadania przez innych forumowiczów. Sam robisz syf w tym wątku i przyczyniasz sie do tego, że zasługuje na Zsyp.
I tak pisze moderator????? Powinieneś dawać przykład. WSTYD! Powinieneś zrzec się swojego konta moderatora.
I nawet nie umiesz przeprosić forumowiczów za danie im do zrozumienia, że ich nie stać.
  Otrzymano Naruszenie Regulaminu
Stary 26-10-2014, 11:23   #1256
radzik22
ford::advanced
 
Avatar radzik22
 
Imię: radek
Zarejestrowany: 03-04-2011
Skąd: łask
Model: BMW f30 328i
Silnik: 2.0 benzyna TwinTurbo
Rocznik: 2012
Postów: 197
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

widze ze ktos zalozyl sobie nowe konto aby mozna bylo moderatora zjechac!!! Smieszne sie to robi!!!

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 26-10-2014 o 12:38
radzik22 jest offline  
Stary 26-10-2014, 11:42   #1257
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - masz 100% prawo wyrazić opinię na temat mk5. niestety dla ciebie, mk5 będzie ogólnie lepszym autem niż mk4 i to, że tobie jakiś element nie pasuje, być może dlatego, że nie potrafiłeś go ustawić, auto poprostu nie robi gorszym. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i czy ostatecznie wybierzesz inne auto nic na tym nie zmieni. połkni gorzką pigułę i spróbuj się z tym pogodzić.
Atlis jest offline  
Stary 26-10-2014, 13:37   #1258
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Cytat:
Napisał radzik22 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
widze ze ktos zalozyl sobie nowe konto aby mozna bylo moderatora zjechac!!! Smieszne sie to robi!!!
Nie ktoś tylko midisso2010 i darkpassenger to ta sama osoba.
Zgodnie z regulaminem forum
§32
Jeden użytkownik może posiadać jedno konto na Forum. Założenie każdego kolejnego konta może odbywać się tylko za wiedzą i zgodą Administratora.

Dlatego obu Panom już dziękujemy.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się






Ostatnio edytowane przez jvc ; 26-10-2014 o 13:40
jvc jest offline  
Stary 26-10-2014, 14:21   #1259
kruger
ford::advanced
 
Avatar kruger
 
Zarejestrowany: 27-04-2010
Model: Mondeo MK5 → Mondeo MK4
Silnik: EB 240KM, PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 426
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Czy zdajecie sobie Panowie sprawę, że część z Was z wad/zalet MK5 robi wojnę Polsko-Polską? Czy dotrze do Was, że dla jednych coś co jest zaletą dla innych może być wadą i na odwrót? Pisanie, że ktoś nie kupi MK5 bo go nie stać jest poniżej pasa. I niestety jest to tylko jeden z godnych pożałowania przykładów w tym wątku, który de facto umiera bo większość ludzi nie ma ochoty wyrażać opinii o MK5 z uwagi na potencjalny atak pozostałych. Sam tego doświadczyłem od kolegi, który na szczęście dostał za to bana.
Mimo, że zamówiłem już inne auto wchodzę na ten wątek bo jestem fanem motoryzacji i chętnie podyskutowałbym a nawet posprzeczał się na temat MK5 ale merytorycznie i bez wycieczek osobistych
kruger jest offline  
Stary 26-10-2014, 15:03   #1260
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

@kruger masz zdecydowanie rację, ale obawiam się że możliwe to będzie dopiero wtedy gdy zaczną po drogach jeździć pierwsze mk5.
Wtedy założymy nowy temat pod tytułem wrażenia z użytkowania mk5 a obecny zostanie zamknięty. (chyba że stanie się to wcześniej z wiadomych względów)
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.