Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-10-2016, 10:14   #2621
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

W deszczu w dzień z reguły włączam mijania nieinteligentne. Chyba że zapomnę, to mam dzienne. :-D

cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2016, 10:18   #2622
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W deszczu w dzień z reguły włączam mijania nieinteligentne. Chyba że zapomnę, to mam dzienne. :-D
A może niepotrzebnie - trochę więcej zaufania do swojego Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2016, 10:24   #2623
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A LED-y się w tym momencie nie poziomują? Tj. czy reczywiście przygasają, czy to może właśnie
Ja nie pisałem o led i widzę to jak stoję za jakimś pojazdem wieczorem na światłach.
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2016, 10:48   #2624
disaster3
ford::average
 
Avatar disaster3
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 31-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus III FL/Mondeo V
Silnik: 1.5 EB (183 KM)/1.5 EB (165 KM)
Rocznik: 2015/2019
Postów: 187
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Poczytałem ostatnich kilka stron tego tematu i przygody kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i aż mnie zmroziło. Nie wiem czy można wkleić linka [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ale na sąsiednim forum opisałem coś podobnego. Nie powiem, żeby wyłączenie HA coś pomogło. Fakt jest taki, że to się zdarza od czasu do czasu.
__________________
Moja Foczka
disaster3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2016, 12:18   #2625
FJORD 40+
ford::average
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 08-03-2016
Skąd: Zielona Góra
Model: mondeo mk4 / mk5
Silnik: 2.0 TDCI / 1.5 EB
Rocznik: 2008 / 2016
Postów: 49
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

witam .odebrałem właśnie autko z serwisu i tak;
-nie wyłączający się system ASS jest spowodowany błędem sterownika do pompy paliwowej./we wtorek będą to naprawiać/
-metaliczny odgłos w silniku to nie wada ale cecha tego silnika, hałasuje hydrauliczny napinacz łańcucha rozrządu do momentu aż niedostanie większego ciśnienia oleju
FJORD 40+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2016, 12:27   #2626
stefanb
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 08-05-2016
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 394
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W deszczu w dzień z reguły włączam mijania nieinteligentne. Chyba że zapomnę, to mam dzienne. :-D
Czyli mając LED'y można używać świateł w trybie "manual", czyli z ręcznym przełączaniem na długie, itp? Czy jest do wyboru tylko tryb samych świateł dziennych, albo full auto?
stefanb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2016, 12:46   #2627
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Mam prośbę. Jest mi ktoś w stanie wrzucić zdjęcie komory silnika z 1.5 EB?
Mam nieodparte wrażenie, że czegoś mi brakuje po naprawie. To takie wrażenie wiecie, że na bank coś było więcej, a teraz tego nie ma. Demontażowi podlegała połowa auta, więc mam podstawy sądzić, że jakieś osłony mi nie dali. Głównie chodzi mi o lewy górny róg stojąc przodem do auta. Tam jest chyba komputer, czy abs, nie wiem, ale mam to ustrojstwo na wierzchu, a jestem prawie pewny, że wcześniej zakryte było jakimś plastikiem.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2016, 12:48   #2628
Krasnal007
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 10-10-2016
Skąd: Kraków
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 1.5 EcoBoost 160KM
Rocznik: 2016
Postów: 71
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał stefanb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli mając LED'y można używać świateł w trybie "manual", czyli z ręcznym przełączaniem na długie, itp? Czy jest do wyboru tylko tryb samych świateł dziennych, albo full auto?


Wszystkie tryby są wspierane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krasnal007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2016, 12:53   #2629
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał disaster3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poczytałem ostatnich kilka stron tego tematu i przygody kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i aż mnie zmroziło. Nie wiem czy można wkleić linka [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ale na sąsiednim forum opisałem coś podobnego. Nie powiem, żeby wyłączenie HA coś pomogło. Fakt jest taki, że to się zdarza od czasu do czasu.
Według mnie masz problem ten co ja. Z tym, że u mnie to był odgłos takiego jakby dmuchania w pustą rurę, albo spuszczania powietrza z balonu. Również od czasu do czasu. Ktoś tu wrzucał link z filmem z YT, tyle, że w Golfie VI. Objaw identyczny. HA tutaj nie ma nic do rzeczy. Tam też winny był wadliwy docisk. Problemem są poluzowujące się nity na tarczy, wskutek czego przesuwa się okładzina cierna względem tarczy. Na tarczy widoczne są przebarwienia powstałe wskutek nierównej temperatury. Jeżeli chodzi o Focusy, to problem jest znany i sprzęgła są wymieniane, przynajmniej w moim serwisie.

Ostatnio edytowane przez Malenstwo8 ; 21-10-2016 o 13:22
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2016, 13:15   #2630
madamaszek
ford::average
 
Avatar madamaszek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: okolice Warszawy
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5EB 160KM MT6
Rocznik: 2016
Postów: 61
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał Malenstwo8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam prośbę. Jest mi ktoś w stanie wrzucić zdjęcie komory silnika z 1.5 EB?
Mam nieodparte wrażenie, że czegoś mi brakuje po naprawie. To takie wrażenie wiecie, że na bank coś było więcej, a teraz tego nie ma. Demontażowi podlegała połowa auta, więc mam podstawy sądzić, że jakieś osłony mi nie dali. Głównie chodzi mi o lewy górny róg stojąc przodem do auta. Tam jest chyba komputer, czy abs, nie wiem, ale mam to ustrojstwo na wierzchu, a jestem prawie pewny, że wcześniej zakryte było jakimś plastikiem.
Daj znać czy oto Ci chodziło. Mogę cyknąć jeszcze jakieś ujęcie.

Ciach

Ostatnio edytowane przez madamaszek ; 21-10-2016 o 16:17
madamaszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.