Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-02-2013, 14:02   #41
zmtlck
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 19-10-2012
Skąd: Warszawa
Model: mondeo
Silnik: tdci
Rocznik: 2012
Postów: 17
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Czy ktoś wie ile trwa cykl produkcyjny s-maxa??

zmtlck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2013, 16:34   #42
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,728
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Sam montaz końcowy to jak w każdym aucie kilka godzin. Ale ile zajmuje przygotowanie karoserii i komponentów to chyba nikt poza pracownikami i to nie tymi na lini, nie wie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale wydaje mi się, że nie więcej jak 2 dni jeśli wszystko jest dostarczone. Inna produkcja nie ma sensu kosztowo.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2013, 17:24   #43
Damian 40
 
Postów: n/a
Unhappy Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Cześć wszystkimGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam ogromny zgryz ,może ktoś się orientuje i mi odpowie na pytanie? Zamówiłem 10 września 2012 forda s-maxa w Belgii -odbiór po 8 tygodniach czyli w połowie listopada tak zapewniali w salonie ale jak wiecie strajk .Następna data odbioru 31 grudzień tak mówili w salonie i pokazywali datę na komputerze-nie ma(mówił gościu,że jest wyprodukowany,ale coś mi się nie chce wierzyć)W połowie stycznia pytam nie ma i nie wiedzą kiedy będzie nie dają ,żadnej daty ,mówią trzeba czekać -ale ile?Jest już luty minęły 5 miesięcy i mam pytanie czy ja dostanę auto z rocznika 2012?,bo jest już luty a go nadal nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2013, 18:02   #44
Szprytny
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-05-2011
Skąd: 3City
Model: Fordy
Silnik: różne
Rocznik: różne
Postów: 16
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Kolego muszę Cie zmartwić.

Z bardzo dobrego źródła wiem że w fabryce w Genk stoi na placu ok 2000 szt samochodów wyprodukowanych i gotowych do odbioru, jednak są problemy z załogą która nie wpuszcza lawet które po te auta chcą przyjechać.

Na polski rynek z moich ostatnich wiadomości (połowa stycznia) stoi ok. 300 samochodów, których nie można odebrać.

Nie wiem czy Twoje auto jest wśród nich.

Mogę Ci tylko powiedzieć że dealerzy w Polsce są w tak samo ciężkiej sytuacji bo nic nie mogą zrobić.
__________________
Regulamin $ 23
PS: Zgoda ci wygasła.
Szprytny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2013, 21:01   #45
zmtlck
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 19-10-2012
Skąd: Warszawa
Model: mondeo
Silnik: tdci
Rocznik: 2012
Postów: 17
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Witajcie
Z samochodami już się ruszyło. Produkcja w Genk ruszyła ,już prawie cały tydzień trzaskają 600 pojazdów dziennie. Zgodnie z porozumieniem 600 pojazdów dziennie wyjeżdża z fabryki.do dealerów Z tego co słyszałem do polski już przyjechało kilkanascie smaxów. Porozumienie między związkami a dyrekcją jest takie że ile pojazdów wyprodukują dziennie tyle ma wyjechać z fabryki. Jeśli twój smax jest już wyprodukowany to powinieneś już go odebrać . Z info wynika że z fabryki wyjechało już ponad 3800 pojazdów

Bump: Co do samochodu to Rocznik 2012 tylko data zakupu 2013
zmtlck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2013, 05:30   #46
zmtlck
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 19-10-2012
Skąd: Warszawa
Model: mondeo
Silnik: tdci
Rocznik: 2012
Postów: 17
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Sprostowanie 400 pojazdów na zmiane
zmtlck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2013, 14:11   #47
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,139
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Co .........samochód z datą produkcji z ubiegłego roku, w Polsce znacznie traci na wartości tak było zawsze i tak jest dalej .
W tym wypadku powinni ci u nas dać naprawdę duży rabat przy zakupie .
Poczytaj na forum S-Max ile inni stargowali .
__________________
......................... Pozdrawiam .
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2013, 14:26   #48
zmtlck
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 19-10-2012
Skąd: Warszawa
Model: mondeo
Silnik: tdci
Rocznik: 2012
Postów: 17
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Dzisiaj się trochę ...... Dzwoniłem w poniedziałek w sprawie realizacji mojego zamówienia do salonu, otrzymałem info że system nie działa .Dzisiaj to samo .To poprosiłem o numer zamówienia i zadzwoniłem do ford polska . Okazuję się że nieznana jest data produkcji i na pewno nie zostanie wyprodukowany w marcu zamówiłem 17 listopada a termin odbioru miał być max 31 marca jakoś tak. mało tego sprzedawca zapewniał mnie że termin budowy planowany jest na 2 lutego. To spowrotem zadzwoniłem do salonu. Gosć który mi sprzedawał auto zdziwiony bo przyjął zamówienie na innego smaxa 1 lutego i samochód dostał vin (jest produkowany).. Nie wiem jak tam system w fordzie działa. Banda łobuzów i oszukańców.. Jeśli zauważyliście ostanie wystąpienie "big bossa forda" Odonela to zobaczycie że było to aby wywołać niepokój u dostawców. czysta prowokacja Czego wynikiem między innymi jest dzisiaj strajk w SML. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez jvc ; 01-03-2013 o 15:37
zmtlck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2013, 16:05   #49
bartekd
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-03-2011
Skąd: Śląsk
Model: S-Max; Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi 163KM; 1.4 TDCi
Rocznik: 2011; 2006
Postów: 279
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Ja czekałem na auto ponad 5 miesięcy a w tym czasie nie było strajków, jedynie wakacyjna, planowa przerwa. Tak więc termin marcowy dla auta z listopada to, rzekłbym, zupełnie normalny termin. Faktycznie są pewne egzemplarze, które są produkowane szybciej, do końca nie wiadomo dlaczego. Czy to ze względu na bardziej typowe wyposażenie, czy też ze względu na priorytet, który czasem Ford pozwala dealerom ustawić na zamówieniu.
__________________
W garażu: już jest S-Max 2.0 163KM PowerShift
a dodatkowo Fiesta 1.3, Fiesta 1.4
bartekd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2013, 16:14   #50
zmtlck
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 19-10-2012
Skąd: Warszawa
Model: mondeo
Silnik: tdci
Rocznik: 2012
Postów: 17
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

No to fajnie ;]
zmtlck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.