Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-07-2008, 09:22   #51
kamillitwin
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: problem z klima (Mk2)

Witam. też sie dołącze do tematu. Mój problem z klimą jest troszke inny. Układ w 100% szczelny i klima chodzi, ale... no i właśnie problem tkwi w tym , że klima działa super podczas jazdy. Jak stane np. w korku, to już ledwie co dmucha chodnym powietrzem. Wystarczy, że stane na 30 sekund i już, chłodku brak :/ Wydaje mi się , że mam za słabe ciśnienie, ale za bardzo to nie wiem. To się robi uciążliwe, bo w gorące dni stać w korkach nie jest przyjemnie. Panowie pomóżcie. Pozdrawiam

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2008, 19:56   #52
mrbart1982
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-06-2008
Postów: 13
Domyślnie Re: problem z klima (Mk2)

Radze jechac do punktu nabijania,za sprawdzenie cisnienia porzadni "klimatolodzy" nic nie powinni wziac :fcp1
mrbart1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2008, 11:59   #53
kamillitwin
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: problem z klima (Mk2)

Dzięki za rade. Tylko martwią mnie Ci porządni "klimatolodzy"- takich to ze świecą szukać :fcp1
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2008, 16:53   #54
mrbart1982
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-06-2008
Postów: 13
Domyślnie Re: problem z klima (Mk2)

A skad jestes? Ja bylem w Będkowie kolo Trzebnicy,jakies 20 km od Wroclawia
mrbart1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2008, 21:34   #55
kamillitwin
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: problem z klima (Mk2)

To ja mam tam kawałek drogi :fcp1 Mnie interesuje coś w podkarpackim :fcp5
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2008, 21:39   #56
dempsej
ford::professional
 
Avatar dempsej
 
Zarejestrowany: 27-08-2007
Skąd: Nowa Ruda/Wrocław
Model: Ford Mondeo MKI
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 1995
Postów: 1,098
Domyślnie Re: problem z klima (Mk2)

Cytat:
Napisał kamillitwin
Witam. też sie dołącze do tematu. Mój problem z klimą jest troszke inny. Układ w 100% szczelny i klima chodzi, ale... no i właśnie problem tkwi w tym , że klima działa super podczas jazdy. Jak stane np. w korku, to już ledwie co dmucha chodnym powietrzem. Wystarczy, że stane na 30 sekund i już, chłodku brak :/ Wydaje mi się , że mam za słabe ciśnienie, ale za bardzo to nie wiem. To się robi uciążliwe, bo w gorące dni stać w korkach nie jest przyjemnie. Panowie pomóżcie. Pozdrawiam

przypadek znany przeze mnie a winnym jest sprzęgiełko a raczej szczelina. Czytaj i skorzystaj z opcji szukaj. W czasie jazdy silnik ma wysokie obroty co sprzyja w gorące dni na elektromagnes i jego siłę przyciągania sprzęgła a np. w korkach i światłach obroty są niskie no i elektromagnes ma mniejszą siłę.
__________________
Ford Mondeo MK1 1.6 16V hatchback 95r.
dempsej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-07-2008, 11:25   #57
kamillitwin
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: problem z klima (Mk2)

dempsej wielkie dzięki za radę. Przeszukam i poczytam forum jak to zrobić. Mam nadzieję że wyciągnięcie podkłatki załatwi sprawę. Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.