Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-07-2011, 21:03   #91
radzio_s
ford::advanced
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 26-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 GOLD
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 302
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy Focusem MkIII, 1.6 EcoBoost 150KM ASS

Cytat:
Napisał Kronos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedynie słuszny 1.8 TSI 160 KM kompresor + turbina dają radę. Pomimo, że nie przekraczam 4 tyś obrotów dynamika jest fantastyczna, a spalanie marzenie 5.8 l w cyklu mieszanym w proporcji 70% trasa 30 % miasto.
Uwielbiam takich gości kupił auto, udziela się na forum a nawet nie wie co ma pod maską.
Znajdź mi pod maską tego motory kompresor, no chyba że dodali Specjalnie dla Ciebie.
A to spalanie to tylko pozazdrościć.

radzio_s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2011, 06:24   #92
kenji
ford::advanced
 
Avatar kenji
 
Zarejestrowany: 29-07-2010
Skąd: Pionki/Warszawa
Model: Kuga II
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2018
Postów: 233
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy Focusem MkIII, 1.6 EcoBoost 150KM ASS

radziu, bez ciśnienia, ponoć historie o kompresorze sami sprzedawcy vw "sprzedają" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kenji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2011, 09:31   #93
_holek
ford::average
 
Avatar _holek
 
Zarejestrowany: 15-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: BMW 320d xDrive GT, Vespa LX
Silnik: 320d TwinPower Turbo + M Power Kit
Rocznik: 2014, 2013
Postów: 158
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy Focusem MkIII, 1.6 EcoBoost 150KM ASS

Producent w cyklu mieszanym podaje spalanie o ponad litr większe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
_holek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2011, 13:17   #94
Arrival
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy Focusem MkIII, 1.6 EcoBoost 150KM ASS

Witam wszystkich (pierwszy post Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)!

Choruję na focusa III w tej wersji i w związku z tym mam pytanie do osób, które już użytkują go na co dzień. Jak wygląda spalanie na trasie przy prędkościach autostradowych? Bez szaleństw powiedzmy stałe utrzymywanie 150-160kmh. Gdzież wyżej w temacie był wynik ze "zwykłej" trasy przy predkościach lekko niższych. Z racji tego, że sporo jeżdzę właśnie autostradami to jest to dla mnie dość ważne - muszę przeliczyć czy opłaca się dokładać do diesla, czy jednak się nie zwróci przez te kilka lat użytkowania.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2011, 17:20   #95
_holek
ford::average
 
Avatar _holek
 
Zarejestrowany: 15-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: BMW 320d xDrive GT, Vespa LX
Silnik: 320d TwinPower Turbo + M Power Kit
Rocznik: 2014, 2013
Postów: 158
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy Focusem MkIII, 1.6 EcoBoost 150KM ASS

7-8.
_holek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2011, 06:27   #96
bkapust
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-11-2007
Skąd: Warszawa
Model: Mustang S550 GT Premium
Silnik: 5.0 V8 COYOTE
Rocznik: 2015
Postów: 33
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy Focusem MkIII, 1.6 EcoBoost 150KM ASS

Cytat:
Napisał Arrival Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich (pierwszy post Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)!

Choruję na focusa III w tej wersji i w związku z tym mam pytanie do osób, które już użytkują go na co dzień. Jak wygląda spalanie na trasie przy prędkościach autostradowych? Bez szaleństw powiedzmy stałe utrzymywanie 150-160kmh. Gdzież wyżej w temacie był wynik ze "zwykłej" trasy przy predkościach lekko niższych. Z racji tego, że sporo jeżdzę właśnie autostradami to jest to dla mnie dość ważne - muszę przeliczyć czy opłaca się dokładać do diesla, czy jednak się nie zwróci przez te kilka lat użytkowania.
Ostatnio zrobilem trase Warszawa-A2-Berlin-Monachium-Moderna-Rawenna-Wenecja-Wieden-Bratyslawa-Warszawa z srednim spalaniem 7,5 litra. Wiekszosc trasy to autostrady. Glownie ok. 120km/h, ale np. w Niemczech lecialem i 200. Srednia wyszla ok 90 (sporo korkow w Polsce i we Wloszech).
__________________
Sierra'91->Fiesta'94->Mondeo'04->Focus'11->Mustang'15
bkapust jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2011, 09:34   #97
Maurice69
ford::amateur
 
Avatar Maurice69
 
Zarejestrowany: 03-09-2011
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford S-Max Platinium
Silnik: 2.0 TDCI 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 4
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy Focusem MkIII, 1.6 EcoBoost 150KM ASS

Witam. Czekam właśnie na odbiór zamówionego Focusa 1.6 EB 182 KM, Titanium kombi. Miał być październik - listopad, a będzie raczej grudzień :/
Maurice69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2011, 11:06   #98
Arrival
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy Focusem MkIII, 1.6 EcoBoost 150KM ASS

Dzięki za info, to podobnie jak u mnie w swifcie sport, więc do przeżycia.
Pomału będę sprzedawał obecne auto, a na focusa pewnie zapoluje w okresie wyprzedaży roczników.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2012, 21:00   #99
mati73
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy Focusem MkIII, 1.6 EcoBoost 150KM ASS

A ja pozwolę sobie nieco odświeżyć temat i nawiązać do nowoutworzonego przeze mnie wątku (http://forum.fordclubpolska.org/show...php?t=149843): chciałem zapytać szczęśliwców z nowym Focusem w wersji 182KM jak wrażenia z jazdy i czy dynamika silnika jest zadowalająca?

Rozważam zakup właśnie Focusa w wersji 182KM w manualu albo Skody Octavii RS w wersji 200KM i nie wiem co wybrać. Co radzicie i dlaczego?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2012, 16:35   #100
_holek
ford::average
 
Avatar _holek
 
Zarejestrowany: 15-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: BMW 320d xDrive GT, Vespa LX
Silnik: 320d TwinPower Turbo + M Power Kit
Rocznik: 2014, 2013
Postów: 158
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy Focusem MkIII, 1.6 EcoBoost 150KM ASS

Radzimy nie dopłacać do wersji 182KM. Oblukaj wykresy mocy dla obu wersji.
Osobiście wolałbym chyba skodę chociaż bujać się emerytowozem z kapustą w logo to trochę siara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
_holek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.