Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-08-2013, 12:24   #11
piotrali
ford::advanced
 
Avatar piotrali
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: Chojnice
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 223
Domyślnie Odp: a może wyjazd do Niemiec

Cytat:
Napisał juyer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprzedawca prywatny
D 76593 Gernsbach
Tel.:+49 1525 2******
Handlarz: w tle pełno samochodów do sprzedania - komis - ewentualnie chce sprzedać auto na kaufetrag na między osobami prywatnymi - zabezpiecza się przed jakimiś roszczeniami konsumenckimi które by mógł mieć po sprzedaży od firmy

Cytat:
Napisał juyer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Privatanbieter
10318 Berlin, Deutschland
Tel. : +49 (0)175 8******
Prywatna osoba raczej nie myje ciśnieniowo komory silnika bo się boi że coś zaleje (alternator, czujniki, komputery itp.) i będzie miał problem.


Cytat:
Napisał juyer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Martin S**********
06536 Berga, Deutschland
Tel. : +49 (0)151 22******
Handlarz - wpisz w google nr telefonu i masz : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
że sprzedawał już niedawno astrę, focusa, caddy itp.


Ostatnio edytowane przez piotrali ; 12-08-2013 o 12:30
piotrali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2013, 12:32   #12
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: a może wyjazd do Niemiec

1. wracam do tematu. Dziwne że sprzedaje prywatna osoba a auto stoi w komisie. Pisałem że dziwny nr.tel. Zadzwoniłem , "nr. tel. jest za krótki" Miód malina odpada wg.mnie
2. bez zmian
3 bez zmian
4 widzę że przód ruszany, tylko oględziny wyjaśnią sprawę, natomiast jak już jest na dzień dobry problem z navi którą naprawi to taki "dbający" gość o auto odpada jako partner do rozmów.
Więc mimo że pokazałeś parę aut, tak na prawdę nie ma po co jechać
Poszukaj może w komisach w D, wcale tacy źli tam ludzie nie są .
To są moje subiektywne oceny i odczucia.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2013, 14:23   #13
jumka03
ford::beginner
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 18-01-2013
Skąd: De
Model: Focus II
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 28
Domyślnie Odp: a może wyjazd do Niemiec

Cytat:
Napisał juyer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hmmm, zauważ, iż moje wszystkie 4 mają kontrole trakcji i podgrz. przednią szybę. W Polsce wogóle nie można takich znaleźć , jak już ma trakcje to nie ma szyby, a jak już cudem ma szybe to o trakcji zapomnij. Sam spójrz na fotki przycisków trakcji i szyby wszystkich polskich które podałeś.
Na zachod Kontrola trakcji i lusterka to standart z tego co wiem. Na wschod jest troche inaczej.Ja mam "golasa" z pl salonu i Lusterka reczne, TC nie mam....i jezdze w Niemczech gdzie kazdy golas jest BOGATSZY

Cytat:
Napisał juyer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Privatanbieter
10318 Berlin, Deutschland
Tel. : +49 (0)175 8******

Martin S**********
06536 Berga, Deutschland
Tel. : +49 (0)151 22******

Sprzedawca prywatny
D 76593 Gernsbach
Tel.:+49 1525 2*
Osoba prywatna ???? Wiele handlarzy w niemczech sprzedaje auto koledze(oczywiscie nie zawsze) , ktory na drugi dzien sprzeda ..np Tobie i juz nie musi Gwarancji dawac i innych roszczen ponosic.Wiec jak kolezy napisali podejdz troszke NA SPOKOJNIE
jumka03 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2013, 14:24   #14
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: a może wyjazd do Niemiec

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
masz rację za dużo siedzę na forum i ostrość mi pada
właśnie miałem pisać że spotkałem się z sytuacją że niby prywatne ogłoszenie a tak naprawdę to był komis...

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poszukaj może w komisach w D, wcale tacy źli tam ludzie nie są .
To są moje subiektywne oceny i odczucia.
moje też...
szukaj w dużych często poleasingowych komisach, tam nie bawią się w "poprawianie"
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2013, 16:06   #15
juyer
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-09-2010
Skąd: Katowice
Model: Ford
Silnik: 2.0
Rocznik: 2000
Postów: 5
Domyślnie Odp: a może wyjazd do Niemiec

Cytat:
Napisał piotr_poznan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tu jest diesel z takim wyposażeniem, jakiego szukasz:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
no właśnie niestety nie jest
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
zobacz klawisze, trakcja, PUSTY (tu Niemcy mają podgrz. przednią) i 3ci podgrzewany tył (stadard).
To jest mój problem, nie chce przecież webasto, grzałek w fotelach, elektrycznego zapamietywania pozycji kanapy, tylko 2 proste funkcje, i nie ma w PL ani 1 auta na portalach spełniającego te dwu-wymóg... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (kombi czasem bywa z dużym dieslem, co mi niestety nie pasi, ani kombi ani diesel)

no nic, pojadę z sprowadzaczem i może na 1000 km coś się gdzieś trafi..

BTW, polecacie kogoś do sprowadzania kto leci przez Katowice ?
juyer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2013, 16:09   #16
Martingg
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-05-2009
Skąd: Żyrardów
Model: Grand Scenic
Silnik: 1.6dci
Rocznik: 2014
Postów: 104
Domyślnie Odp: a może wyjazd do Niemiec

Masz około 20 tysi jak rozumiem na mk2 nie lepiej jednak dołożyć już te 5tysi i kupić po lifcie? Zdaje się iż wtedy już każdy? większość? ma esp w standardzie i nie mają już przycisków do wyłączenia a tam juz dużo łatwiej znaleźć z podgrzewaną szybą ...
Martingg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2013, 18:13   #17
piotr_poznan
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 26-06-2013
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus Mk2
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 2
Domyślnie Odp: a może wyjazd do Niemiec

Edit

Ostatnio edytowane przez piotr_poznan ; 12-08-2013 o 18:31 Powód: Napisałem głupotę.
piotr_poznan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2013, 18:23   #18
Martingg
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-05-2009
Skąd: Żyrardów
Model: Grand Scenic
Silnik: 1.6dci
Rocznik: 2014
Postów: 104
Domyślnie Odp: a może wyjazd do Niemiec

Cytat:
Napisał piotr_poznan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli przednia szyba ma ogrzewanie included, to włącznik tego ogrzewania jest w klimatroniku (pomarańczowy przycisk) i nie potrzeba innego przycisku. Żadne z wymienionych przez Ciebie samochodów niemieckich nie ma klimatronika i dlatego do podgrzania przedniej szyby potrzebują osobnego przycisku. Skoro o tym nie wiesz, to może warto jeszcze raz przejrzeć polskie ogłoszenia, może przegapiłeś taki zestaw esp+klimatronic? Ja w Polsce oglądałem trzy samochody z takim wyposażeniem i jeden z nich kupiłem.
chyba nie bardzo ... link -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jest klimatronic i przycisk od szyby... nie wiem jak jest przed liftem ale po lifcie na klimatroniku jest chyba coś takiego jak max powietrza na przednia szybe i tyle jesli nie ma dodatkowego przycisku od ogrzewania przedniej szyby

tutaj lepsza fota [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez Martingg ; 12-08-2013 o 18:25
Martingg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2013, 18:25   #19
piotr_poznan
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 26-06-2013
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus Mk2
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 2
Domyślnie Odp: a może wyjazd do Niemiec

A tutaj masz (co prawda kombi) ESP, benzynę i tak upragnione przyciski:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
tu z kolei po demontażu gazu również wszystko:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
więc to wcale nie jest tak, że u nas nie ma.

Bump:
Cytat:
Napisał Martingg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chyba nie bardzo
W takim razie Pan w ASO sprzedał mi głupotę, nie wiedząc co mówi? Hmm... będę musiał więc to sprawdzić.
[EDIT]
Tak, na 99% masz rację, więc mój komentarz jest nieakutalny.

Ostatnio edytowane przez piotr_poznan ; 12-08-2013 o 18:31
piotr_poznan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2013, 18:34   #20
juyer
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-09-2010
Skąd: Katowice
Model: Ford
Silnik: 2.0
Rocznik: 2000
Postów: 5
Domyślnie Odp: a może wyjazd do Niemiec

Cytat:
Napisał piotr_poznan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli przednia szyba ma ogrzewanie included, to włącznik tego ogrzewania jest w klimatroniku (pomarańczowy przycisk) i nie potrzeba innego przycisku.

Jednak chyba ja przygotowałem się lepiej do tematu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., tu masz
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
jest pomarańczowy przycisk (oznacza naprawde max nadmuch jak tu
http://img01-otomoto.sogastatic.pl/C30015310_8.jpg) a mimo tego jest i biały, drugi od lewej, i to są druciki grzejące na przedniej.
http://images61.fotosik.pl/65/0d5aadcbe147ee8f.jpg

jeszcze raz i pomaranczowy i biały w 1 foce
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
juyer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.