Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|lubuska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-05-2011, 14:02   #31
kuba_del
ford::average
 
Avatar kuba_del
 
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Delmenhorst
Model: S-MAX Titanium
Silnik: 2.0 diesel 140KM
Rocznik: 2010/2011
Postów: 77
Domyślnie Odp: Dziurawe drogi w Lubuskiem

Cytat:
Napisał nicram4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich. Jeżdżę po ZG od lutego 2010 i powiem szczerze że po lepszych drogach nie jeździłem. Może ktoś z was miał nie przyjemność jeździć po Łodzi? Właśnie tam spędziłęm 22 lata życia. tragedia! Nie ma ulicy w której nie byłoby dziury, cieszcie sie tym co macieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
racja kolego mialem te watpliwa przyjemnosc w zeszly wekend po lodzi pojezdzic i za kazdym razem jak tam jestem to tylko rece opadaja jesli chodzi o stan ulic ,a i tez w lodzi sie urodzilem i do 26 roku zycia tam mieszkalem a teraz delmenhorst ale bardzo czesto zagladam do nowej soli pozdrawiam

kuba_del jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2011, 11:07   #32
Hyper
ford::average
 
Avatar Hyper
 
Zarejestrowany: 16-06-2010
Skąd: Szczecin
Model: Passat B7
Silnik: 1.4 TSI 160KM
Rocznik: 2014
Postów: 84
Domyślnie Odp: Lubuski spam...

Dla tych, co bywają czasami w Gorzowie, uważajcie na ul. Warszawskiej i nie jeździjcie tam lewym pasem. Mnie pokusiło, aby ominąć kilka aut z eLką na czele, no i efekt był taki, że:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niestety cały ta ulica Warszawska jest w strasznym stanie. Jest nauczka, żeby nie jeździć lewym pasem do czasu remontu. Kiedyś można było jeszcze jechać, teraz niestety grozi to uszkodzeniem koła. Zobaczymy, co da się z tą felgą jeszcze zrobić, bo opona to już raczej jest do wyrzucenia...

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na dodatek nie miałem ze sobą klucza do śruby antykradzieżowej, także w sobotę z rana leciałem busem "Krajan" do Szczecina po klucz, niewiele później tym samym busem z powrotem do Gorzowa. Byłem pewny, że mam ten klucz ze sobą, ale nie mogłem go znaleźć, a było już ciemno.
__________________
THE WORLD IS MINE
Hyper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2011, 15:14   #33
Jędrek1964
ford::average
 
Avatar Jędrek1964
 
Zarejestrowany: 03-01-2010
Skąd: Gorzów Wlkp
Model: Focus Kombi Ghia
Silnik: 1,8 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 141
Domyślnie Odp: Lubuski spam...

Najlepiej omijać ul. Warszawską szerokim łukiem.
Osobiście wcale tamtędy nie jeżdżę mimo mam bliżej do pracy, wolę nieco nadłożyć po "nowym" moście niż jechać po tym kartoflisku.
Na szybki remont tej ulicy chyba nie ma widoków.

Ostatnio edytowane przez Jędrek1964 ; 27-09-2011 o 15:27
Jędrek1964 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2011, 13:37   #34
Hyper
ford::average
 
Avatar Hyper
 
Zarejestrowany: 16-06-2010
Skąd: Szczecin
Model: Passat B7
Silnik: 1.4 TSI 160KM
Rocznik: 2014
Postów: 84
Domyślnie Odp: Lubuski spam...

Ano, a pamiętam jak na gorzow24.pl pisali, że Warszawska idzie do remontu, a chodziło tylko o fragment przy skręcie do Filharmonii. No i ta Podmiejska nieszczęsna w stronę Wawrowa, też mogłaby w końcu doczekać się remontu. Coś tam ptaszki już ćwierkają, ale czy cokolwiek się uda zrobić to inny temat. W każdym razie byłem dzisiaj w MZK w sprawie tej dziury, spisano zeznanie, załączyłem zdjęcia i dane świadka i na razie to tyle. Zobaczymy, co rzeczoznawca powie no i w ogóle co dalej z tym wszystkim robić, bo poza kołem wypadałoby sprawdzić jeszcze zawieszenie, czy nic się nie stało, no i drugą oponę teoretycznie trzeba też zrzucić, założyć dwie nowe, ustawić zbieżność...
__________________
THE WORLD IS MINE
Hyper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.