Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-04-2006, 15:33   #1
+RAFAŁ+
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2004
Skąd: Rzeszów
Model: szukam
Silnik: benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 225
Domyślnie Woda na podłodze

Dziś przy sprzątaniu podniosłem klapkę pod którą są numery nadwozia(ppodłoga przy fotelu pasażera) i okazało się, że trochę tam wilgotno. Myślałem, że może po zimie coś zostało bo np się wylało z chodnika ale trochę rozebrałem plastiki i okazało się, że cała część przylegająca do podłogi jest wilgotna, tak że można z niej wyzymać wodę jak z gombki. Po stronie kierowcy równiż to samo. Tyłu jeszcze nie ruszałem ale pewnie będzie to samo. Teraz się suszy przez nawiew ciepłym powietrzem, ale czy to nie wróci? Nie wiem też czy nie wykręcić foteli i nie wyciągnąć całej wykładziny. Miał ktoś kiedyś taki problem? Przez co takie coś się mogło stać???

__________________
Focus 1.6
Fusion 1.4 ST80 FX gold deep navy '04
Fusion 1.4 '07
300C V6 3.0 CRD
+RAFAŁ+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2006, 15:41   #2
chemik
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-03-2006
Skąd: Wrocław
Postów: 57
Domyślnie

Gdziesz czytalem, ze w progu gdzies w okolicach fotela pod wykladzina jest jakas dziurka sluzaca do zabezpieczania antykorozyjnego profilu zamknietego progu... Czasami tamtedy cieknie przy jezdzie po kaluzach... Dziurka nie wystepuje we wszystkich focusach... Najlepiej sprawdzic samemu czy jest... Jesli jest mozna ja bez wiekszych szkod zaklajstrowac...
chemik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2006, 21:01   #3
Sławek_Łódź
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-06-2005
Skąd: ŁÓDŹ
Postów: 6
Domyślnie

Miałem tak samo. U mnie przyczyną była nie uszczelniona dobrze maskownica na podszybiu (po wymianie filtra kabinowego). Sprawdź czy u Ciebie ta maskownica dokładnie przylega do podszybia. Przy wymianie filtra powinno się nakleić na maskownicę taką czarną taśmę o konsystencji smoły. Po dociśnięciu do podszybia taśma się rozpłaszcza i uszczelnia krawędź podszybia. Jeśli tego nie ma, woda (np. podczas deszczu) dostaje się tam do środka i zbiera pod dywanikami. Może u Ciebie jest ten sam powód...
Pozdrawiam S.
Sławek_Łódź jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.