Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-03-2012, 17:16   #1
AmaterasuX
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-07-2011
Model: Mondeo Kombi
Silnik: 2.0 (130KM)
Rocznik: 2002
Postów: 140
Domyślnie Cos piszcze co jakis czas, rolki i pasek wymieniany

Witam, czasem przy zapalaniu ale to czasem slychac takie piskniecie jakby pasek albo co innego... ale to co jakis czas... nie moge powiedziec co jaki. czasem dwa razy pod rzd, czasem raz na tydzien a czasem raz na dwa tygodnie a odpalany codziennie.
teraz wyjechalem z garazu i postawilem chwilke bo musialem zamknac garaz i ... cos piszczy ale tak przerywanie i krotko np.

tyrtyrtyr - odglos silnika
fff - odglos tego pisku

tyrtyrtyrtyrFFFtyrtyryrtyrtryrtryrtFtytrtr


czyli losowo... pojechalem troszke i na swiatlach tego juz nie slychac, pojechalem do siostry i nasluc***e a tam ... nic nie slychac juz tego pisku. wrocilem do domu i rowniez nic...

co to do diabla jest? do mechanika nie dam, bo mi powie, ze jak ciagle nie piszczy to nie ma sie czym przejmowac i szkoda kase wydawac.

ogolnie to na wakacje szykuje sie na wymiane tłumika i klockow z tarczami wiec moze mu zasugeruje, zeby zobaczyl na wszelki wypadek czy sie paski i rolki dobrze trzymająGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a ogolnie to co innego moze ejszcze piszczesz w silniku?

moj brzdęk:
130 koni, TDCI 2.0l
mondeo 2002 kombi

AmaterasuX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2012, 18:52   #2
mallo12
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-01-2012
Model: mk3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 34
Domyślnie Odp: Cos piszcze co jakis czas, rolki i pasek wymieniany

Cytat:
Napisał AmaterasuX Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, czasem przy zapalaniu ale to czasem slychac takie piskniecie jakby pasek albo co innego... ale to co jakis czas... nie moge powiedziec co jaki. czasem dwa razy pod rzd, czasem raz na tydzien a czasem raz na dwa tygodnie a odpalany codziennie.
teraz wyjechalem z garazu i postawilem chwilke bo musialem zamknac garaz i ... cos piszczy ale tak przerywanie i krotko np.

tyrtyrtyr - odglos silnika
fff - odglos tego pisku

tyrtyrtyrtyrFFFtyrtyryrtyrtryrtryrtFtytrtr


czyli losowo... pojechalem troszke i na swiatlach tego juz nie slychac, pojechalem do siostry i nasluc***e a tam ... nic nie slychac juz tego pisku. wrocilem do domu i rowniez nic...

co to do diabla jest? do mechanika nie dam, bo mi powie, ze jak ciagle nie piszczy to nie ma sie czym przejmowac i szkoda kase wydawac.

ogolnie to na wakacje szykuje sie na wymiane tłumika i klockow z tarczami wiec moze mu zasugeruje, zeby zobaczyl na wszelki wypadek czy sie paski i rolki dobrze trzymająGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a ogolnie to co innego moze ejszcze piszczesz w silniku?

moj brzdęk:
130 koni, TDCI 2.0l
mondeo 2002 kombi

Ja mam podobnie tylko ja podejrzewam że to to małe kółko
mallo12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2012, 19:01   #3
AmaterasuX
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-07-2011
Model: Mondeo Kombi
Silnik: 2.0 (130KM)
Rocznik: 2002
Postów: 140
Domyślnie Odp: Cos piszcze co jakis czas, rolki i pasek wymieniany

mowisz o wale korbowym ? tez to obstawiam bo jedynie to nie bylo u mnie wymieniane... lipa bo troche to kosztuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AmaterasuX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.