Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-01-2013, 16:56   #21
slawek_camp
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Niestety, dziś dostałem telefon od Forda, ze samochod ktory zamowilem nie zostal jeszcze wyprodukowany i nie wiadomo czy wogole bedzie. Ford dostal dzis oficjalne pismo ze produkcje sa wstrzymane do kwietnia. Ja nie moge sobie pozwolic na pozostanie tyle bez samochodu, dlatego tez zrezygnowalem dzis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I wydaje mi sie ze kazdy z Was kto zamawial musi sie uzbroic w cierpliwosc....

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2013, 20:43   #22
danmal70
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-07-2009
Skąd: Kołobrzeg
Model: S-Max
Silnik: 2,0 TDI 140 KM
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Czekam na S-Maxa zamówionego w pierwszej połowie sierpnia 2012, miał być na listopad 2012 - jak jest to wiadomo.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
danmal70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 16:13   #23
zmtlck
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 19-10-2012
Skąd: Warszawa
Model: mondeo
Silnik: tdci
Rocznik: 2012
Postów: 17
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Bez takich historii napewno ford takiego pisma nie wysłał. Dzisiaj ruszyła produkcja jeszcze na pół gwizdka . Zaległe samochody wyjeżdżają systematycznie z fabryki. Od poniedziałku najprawdopodobniej fabryka ruszy pełną para. Dla zainteresownch polecam wpisać w googlu ford genk i filtr ostatnia godzina jak ktoś nie rozumie to rzucić do google translatora .sławek chyba nie zamowiles chyba samochodu w salonie forda. Każdy salon mimo ciężkiej sytuacji przyjmuje zamówienia pozdrawiam.
zmtlck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 18:34   #24
slawek_camp
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Cytat:
Napisał zmtlck Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bez takich historii napewno ford takiego pisma nie wysłał. Dzisiaj ruszyła produkcja jeszcze na pół gwizdka . Zaległe samochody wyjeżdżają systematycznie z fabryki. Od poniedziałku najprawdopodobniej fabryka ruszy pełną para. Dla zainteresownch polecam wpisać w googlu ford genk i filtr ostatnia godzina jak ktoś nie rozumie to rzucić do google translatora .sławek chyba nie zamowiles chyba samochodu w salonie forda. Każdy salon mimo ciężkiej sytuacji przyjmuje zamówienia pozdrawiam.
Taką oficjalną informację o piśmie dostałem od PGD Ford w Krakowie, stad zdecydowałem się zrezygnować z zamówionego auta bo nie mogę sobie pozwolić na taki czas oczekiwania do kwietnia minimum. Samochód zamawiany w salonie Forda - już był to 3 model i nigdy nie było problemu jak teraz. Co do info o Genku to owszem czytałem tak jak wspomniałeś na translator ostatnie wieści z googla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Owszem każdy salon przyjmuje zamowienia bo dzwoniłem do wielu i pytałem i nawet czas oczekiwania 3 miechy tak jak zwykle. No ja niestety już forda miec nie bede bynajmniej teraz, dziś wyjechałem z salonu nowiutką A3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam i zycze wszystkim cierpliwosci w oczekiwaniu na swojego Forda.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 20:05   #25
ulmar
Zablokowany
 
Imię: mariusz
Zarejestrowany: 06-11-2012
Skąd: opole
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 121
Domyślnie Odp: Re: Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Cytat:
Napisał slawek_camp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Taką oficjalną informację o piśmie dostałem od PGD Ford w Krakowie, stad zdecydowałem się zrezygnować z zamówionego auta bo nie mogę sobie pozwolić na taki czas oczekiwania do kwietnia minimum. Samochód zamawiany w salonie Forda - już był to 3 model i nigdy nie było problemu jak teraz. Co do info o Genku to owszem czytałem tak jak wspomniałeś na translator ostatnie wieści z googla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Owszem każdy salon przyjmuje zamowienia bo dzwoniłem do wielu i pytałem i nawet czas oczekiwania 3 miechy tak jak zwykle. No ja niestety już forda miec nie bede bynajmniej teraz, dziś wyjechałem z salonu nowiutką A3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam i zycze wszystkim cierpliwosci w oczekiwaniu na swojego Forda.
Och zamienił wielkiego MONDEO na Malutkie A3 hmm.. Zapewne podstawowym kryterium była cena ?
ulmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 22:54   #26
zmtlck
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 19-10-2012
Skąd: Warszawa
Model: mondeo
Silnik: tdci
Rocznik: 2012
Postów: 17
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

;] cierpliwości
zmtlck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2013, 05:57   #27
Marius74
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Witajcie. bylem wczoraj w salonie gzdzie zamawialem autko i mialem odbierac w lutym. kamien z serca mi spadl gdyz moj esik zostal zatwierdzony do produkcji na 8 luty. Zamowienie moje bylo priorytetowe i dorzucone do floty, wiec chyba to pomoglo. Jest szansa ze na koniec lutego lub na samym poczatku marca bedzie juz w moich rekach. Jesli nie to odbieram zaliczke i musze pojezdzic jeszcze troche mondziakiem.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2013, 12:13   #28
zmtlck
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 19-10-2012
Skąd: Warszawa
Model: mondeo
Silnik: tdci
Rocznik: 2012
Postów: 17
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Mój smax z ostatnich informacji zaplanowany jest na produkcję 2.02 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Pozdrawiam
zmtlck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2013, 12:05   #29
azerty11
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 03-11-2012
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta ST i Megane Grandtour GT220@320
Silnik: 1.6 i 2.0
Rocznik: 2014 i 2013
Postów: 16
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Cytat:
Napisał Marius74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie. bylem wczoraj w salonie gzdzie zamawialem autko i mialem odbierac w lutym. kamien z serca mi spadl gdyz moj esik zostal zatwierdzony do produkcji na 8 luty. Zamowienie moje bylo priorytetowe i dorzucone do floty, wiec chyba to pomoglo. Jest szansa ze na koniec lutego lub na samym poczatku marca bedzie juz w moich rekach. Jesli nie to odbieram zaliczke i musze pojezdzic jeszcze troche mondziakiem.
Nie chcę Ciebie martwić, ale to , że jest zatwierdzony do produkcji na 8 lutego jeszcze o niczym nie świadczy. Niestety odebrałem już zaliczkę, ponieważ pomimo przesunięcia terminu produkcji mojego auta na 7 lutego, handlowiec jasno mi powiedział, że nie wiadomo kiedy autko będzie(fabryka zaczęła pracować na "pół gwizdka" 24-01-2013, ale wiecie przecież od kiedy są zaległości, no i jak napięta jest tam sytuacja) (moim zdaniem , nawet jeżeli fabryka ruszy, powiedzmy normalnie, to auta mógłbym się spodziewać w kwietniu). Najbardziej żałuje Esia moja córka, która nie mogła się go doczekać. (zamawiałem w październiku)
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. / a Leoś sprzedał się "od ręki" pierwszemu klientowi(załatwia Leasing) i niedługo nie miałbym czym jeździć.

Ostatnio edytowane przez azerty11 ; 26-01-2013 o 12:08
azerty11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2013, 19:30   #30
zmtlck
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 19-10-2012
Skąd: Warszawa
Model: mondeo
Silnik: tdci
Rocznik: 2012
Postów: 17
Domyślnie Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

No miałeś cierpliwość tak długo czekać..A salon nie chciał Ciebie w jakiś sposób zatrzymać jakimś rabatem czy dodatkową opcją wyposażenia??? ..
zmtlck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.