Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-07-2009, 11:49   #81
Pinki
ford::expert
 
Avatar Pinki
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 2,815
Domyślnie Odp: Recenzja eksploatacji mondeo

Jestem zadowolony w pełni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Jeden Procent dla "Małego Komika"
Jest:
BMW E61 LCI 520D
Ford Fiesta MKVII 1.25 82 PH GOLD
były
Ford Mondeo MKIII 2.5 V6 GHIA SPRZEDAM http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/56936
Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/2216
Pinki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2009, 12:05   #82
dawidos22
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-09-2008
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 zetec
Rocznik: 2001
Postów: 88
Domyślnie Odp: Recenzja eksploatacji mondeo

mojego mondziaka mam 1,5 roku naprawe nie moge o nim powiedzieci nic zlego (bo sie jeszcze bedzie jeb....)jak narazie poza zawsze regularnym serwisem ,wymienilem tylko napinacz i tylko tyle chociarz nie jest pierwszj mlodosci 2001 1.8 zetec tyle ze znalazlem moze nie w idealnym stanie ale bardzo dobrym serwisowany regularnie w serwisie forda jestem pozytywnie zaskoczony tym bardziej ze opinie ludzi "ford guwno wort" nie naleza do obiecujacych ale wkoncu nie karzdego lorda stac na forda pozdro .teraz mam ok.120 tys
dawidos22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2009, 12:16   #83
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Recenzja eksploatacji mondeo

Cytat:
Napisał dawidos22 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mojego mondziaka mam 1,5 roku naprawe nie moge o nim powiedzieci nic zlego (bo sie jeszcze bedzie jeb....)jak narazie poza zawsze regularnym serwisem ,wymienilem tylko napinacz i tylko tyle chociarz nie jest pierwszj mlodosci 2001 1.8 zetec tyle ze znalazlem moze nie w idealnym stanie ale bardzo dobrym serwisowany regularnie w serwisie forda jestem pozytywnie zaskoczony tym bardziej ze opinie ludzi "ford guwno wort" nie naleza do obiecujacych ale wkoncu nie karzdego lorda stac na forda pozdro .teraz mam ok.120 tys
... bo masz benzyne a nie diesla!
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2009, 12:24   #84
Starwarrior
ford::advanced
 
Avatar Starwarrior
 
Zarejestrowany: 19-05-2009
Skąd: Spalding/UK
Model: Mondeo Ghia X mk3
Silnik: 2.0TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 240
Domyślnie Odp: Recenzja eksploatacji mondeo

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... bo masz benzyne a nie diesla!
Powtarzasz się w tym temacie jak i we wszystkich... Jak Ci siesel nie pasuje to zmień na benzynę... Wydaje mi się że jesteś jakimś motoryzacyjnym sado-macho, lubisz się dręczyć jak to Ci nie poszło z tym dieslem, a jeszcze bardziej lubisz próby przekonywania innych że jak mają diesla to im też nie "idzie" tylko jeszcze o Tym nie wiedzą...
__________________
Mondeo GHIA X Mk3,złoty metalik, grill po FL, tylne lampy po lifcie '05, czarne skóry, pełna opcja, 115KM, wkładka K&N


Po remapie: 141KM 324,6Nm
Starwarrior jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2009, 12:29   #85
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Recenzja eksploatacji mondeo

Cytat:
Napisał Starwarrior Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powtarzasz się w tym temacie jak i we wszystkich... Jak Ci siesel nie pasuje to zmień na benzynę... Wydaje mi się że jesteś jakimś motoryzacyjnym sado-macho, lubisz się dręczyć jak to Ci nie poszło z tym dieslem, a jeszcze bardziej lubisz próby przekonywania innych że jak mają diesla to im też nie "idzie" tylko jeszcze o Tym nie wiedzą...
...bo diesel im się nie udał i każdy Ci to powie. Jednak nie zamienie go, bo żadna benzyna za tą kase nie da mi tak gwałtownego przyspieszenia jak dieselGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kocham go za moment obrotowy i dlatego nie zamienię.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2009, 12:43   #86
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,734
Domyślnie Odp: Recenzja eksploatacji mondeo

Fordowi diesel się nie udał za to BMW robi same cuda. Poczytaj forum.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2009, 12:47   #87
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Recenzja eksploatacji mondeo

Cytat:
Napisał RECONDO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fordowi diesel się nie udał za to BMW robi same cuda. Poczytaj forum.
Jak widze poziom ludzi na forum BMW czy Golfa to mi się niedobrze robi ^^
Poprawie się... Przeniesienie napędu oraz układ paliwowy reszta jest bardzo dobra.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2009, 13:41   #88
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Recenzja eksploatacji mondeo

Cytat:
Napisał Pinki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem zadowolony w pełni
a jak nie ma księzyca ??








Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2009, 13:43   #89
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Recenzja eksploatacji mondeo

Cytat:
Napisał Cobretti Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a jak nie ma księzyca ??








Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cobre wiesz że naprawiłem ten swój napinacz^^ wciąż nie mogę w to uwierzyć! Co Ci będe pisał weź zapoznaj się z tematem o cudownym napinaczuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2009, 16:21   #90
Pinki
ford::expert
 
Avatar Pinki
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 2,815
Domyślnie Odp: Recenzja eksploatacji mondeo

za takie entery to słyszałem, że na MKP można osta dostać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a co do diesli to koledzy TDDI sobie bardziej chwalą niż TDCI
natomiast wiele osób któe jeździło mk2 PB i kupiło MK3 TDCI czujką się troszkę zawiedzeni
__________________
Jeden Procent dla "Małego Komika"
Jest:
BMW E61 LCI 520D
Ford Fiesta MKVII 1.25 82 PH GOLD
były
Ford Mondeo MKIII 2.5 V6 GHIA SPRZEDAM http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/56936
Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/2216
Pinki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk3 , mondeo mk3 opinie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.