Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-04-2016, 18:20   #1
m_gwiozdzik
ford::beginner
 
Imię: Magda
Zarejestrowany: 05-03-2016
Skąd: Chorzów
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2002
Postów: 16
Domyślnie po regeneracji wtryskow i pompy nie odpala - diesel

Witam , nie cały miesiąc temu w moim dieslowskim fordzie zostały zregenerowane wszystkie cztery wtryski , pompa oraz wyczyszczone wszystko oraz wymieniony filtr paliwa ... Od półtorej tygodnia na zimnym silniku zaczynało mi dymic na biało przy odpalaniu oraz obroty były nie równe dodatkowo trochę szarpalo , wczoraj nagle znów moc mu spadła jechał dosłownie jak traktor zaswiecila się kontrolka od świec zerowych , dzisiaj już nie odpalił mimo że się dusil , co teraz ? Jutro mam jechać do mechanika Ale ze jestem kobietą mam wrażenie ze mechanik traktuje mnie powoli jak kretynke ... Nie chcę Dax się zbyć bo kupę kasy u niego zostawiłam , od czego zacząć ?

m_gwiozdzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2016, 06:19   #2
Klocek7
ford::average
 
Avatar Klocek7
 
Imię: RobeK
Zarejestrowany: 08-02-2010
Skąd: Dębica
Model: Focus 1,8TDCi/2004/100KM/Ghia-Sedan +FUSION 1,4TDCi 2004/68KM + Suzuki-GSX-750F/1993/106KM
Silnik: 1,8 TDCi/1,4TDCi/750ccmPB98
Rocznik: 2004/2004/1993
Postów: 178
Domyślnie Odp: po regeneracji wtryskow i pompy nie odpala - diesel

Zacznij od : ZGŁOSZENIA REKLAMACJI na wykonaną regenerację !!! POWAŻNIE !
Poczytaj moje posty - miałem tak samo , pomogła powtórna RZECZOWA (!!!) regeneracja wtryskiwaczy bo => lały, oczywiście pomimo wcześniejszej naprawy.
Jeśli nie chcesz pójść w koszty "na własną rękę" to reklamuj i kropka - masz na pewno gwarancję/rękojmie na wykonaną usługę ....
__________________
Gdzie SIŁA i RACJA się spierają, tam SIŁA MA RACJĘ !!!
Klocek7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2016, 10:44   #3
m_gwiozdzik
ford::beginner
 
Imię: Magda
Zarejestrowany: 05-03-2016
Skąd: Chorzów
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2002
Postów: 16
Domyślnie Odp: po regeneracji wtryskow i pompy nie odpala - diesel

Auto wlasnie zostalo scholowane na warsztat w ktorym poprzednja usluga zostala wykonana ...
m_gwiozdzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2016, 06:11   #4
Klocek7
ford::average
 
Avatar Klocek7
 
Imię: RobeK
Zarejestrowany: 08-02-2010
Skąd: Dębica
Model: Focus 1,8TDCi/2004/100KM/Ghia-Sedan +FUSION 1,4TDCi 2004/68KM + Suzuki-GSX-750F/1993/106KM
Silnik: 1,8 TDCi/1,4TDCi/750ccmPB98
Rocznik: 2004/2004/1993
Postów: 178
Domyślnie Odp: po regeneracji wtryskow i pompy nie odpala - diesel

Standardowa gwarancja takiej regeneracji wynosi rok czasu bez limitu kmm tak wtryski jak i pompa wys.ciśń., - choć mogą uprzeć się , że nawet po przepłukaniu całego układu mikro-opiłki i tak "zalegają" potem będąc 'pobrane" przez paliwo i wchodzą w układ i zatykają czego skutki ... - jak piszesz.
niektórzy warsztatowcy upierają się wtedy o WYMINĘ WSZYSTKIEGO (!!! ??? :0 ) włacznie z przewodami paliwowymi - dopiero wtedy potwierdzają 100% gwarancję ; inaczej może być różnie :/
Trzymam kciuki - POWODZENIA ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdzie SIŁA i RACJA się spierają, tam SIŁA MA RACJĘ !!!
Klocek7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2016, 18:32   #5
Yokura
ford::average
 
Avatar Yokura
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 21-10-2013
Skąd: Chorzów
Model: Focus
Silnik: tddi
Rocznik: 2000
Postów: 53
Domyślnie Odp: po regeneracji wtryskow i pompy nie odpala - diesel

U jakiego złodzieja zostawiłaś autko? Robił sam regenerację czy wysłał do Adamczyka?
Yokura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2016, 08:49   #6
m_gwiozdzik
ford::beginner
 
Imię: Magda
Zarejestrowany: 05-03-2016
Skąd: Chorzów
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2002
Postów: 16
Domyślnie Odp: po regeneracji wtryskow i pompy nie odpala - diesel

Nie do adamczyka , gdziws na bobrowniki szly wtryski , teraz ciagke mam problem bo ciagle wchodzi w tryb awaryjny , dymi jak cholera .... I niby mechanik twierdzk ze chodzi o kodowanie wtryskow , a mi race opadaja bo potrzebuje samochod ktory wiecznie jest na warsztacie ;/
m_gwiozdzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2016, 20:48   #7
m_gwiozdzik
ford::beginner
 
Imię: Magda
Zarejestrowany: 05-03-2016
Skąd: Chorzów
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2002
Postów: 16
Domyślnie Odp: po regeneracji wtryskow i pompy nie odpala - diesel

Nie wiem juz co mam robic na prawde ... , wczoraj odebralam znow klekoczace auto ze zdaniem ... Jezdzij ;/ do 200 km to zniknie , gorzej jak znow po okolo 150 zacznie sir to samo , juz nie wiem co mam mowic mechanikowi , do tego teraz przy zmianie biegow mam dziwnie "chuczenie" ...
m_gwiozdzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2016, 23:15   #8
mondek84
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 17-08-2015
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus mk2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 109 KM
Rocznik: 2007
Postów: 61
Domyślnie Odp: po regeneracji wtryskow i pompy nie odpala - diesel

Może nie w temacie, ale jak auto jedzie na pełnym baku, a jak na połowie i jak na 1/4 ?
mondek84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2016, 23:56   #9
Klocek7
ford::average
 
Avatar Klocek7
 
Imię: RobeK
Zarejestrowany: 08-02-2010
Skąd: Dębica
Model: Focus 1,8TDCi/2004/100KM/Ghia-Sedan +FUSION 1,4TDCi 2004/68KM + Suzuki-GSX-750F/1993/106KM
Silnik: 1,8 TDCi/1,4TDCi/750ccmPB98
Rocznik: 2004/2004/1993
Postów: 178
Domyślnie Odp: po regeneracji wtryskow i pompy nie odpala - diesel

Cytat:
Napisał m_gwiozdzik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem juz co mam robic na prawde ... , wczoraj odebralam znow klekoczace auto ze zdaniem ... Jezdzij ;/ do 200 km to zniknie , gorzej jak znow po okolo 150 zacznie sir to samo , juz nie wiem co mam mowic mechanikowi , do tego teraz przy zmianie biegow mam dziwnie "chuczenie" ...
Wróć na ten felerny warsztat raz jeszcze ale w towarzystwie 2 jeszcze osób :
- uprzedź mechaniora, że ma naprawić auto zgodnie z zapłaconą już usługą albo jak się nie podejmie to odstawisz na inny serwis ale kosztami obarczysz jego.
Powinno poskutkować ... - tak myślę.

Ps.: u mnie taki sam problem pojawił się ok. m-c po regeneracji przez mechanika a winne okazały się zaworki przelewowe wtryskiwaczy (kolejna wymiana), nie kodowałem wtrysków ale wlałem "czyściciela" wtrysków do paliwa i pomogło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Powodzenia - trzymam kciuki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdzie SIŁA i RACJA się spierają, tam SIŁA MA RACJĘ !!!
Klocek7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2016, 08:37   #10
m_gwiozdzik
ford::beginner
 
Imię: Magda
Zarejestrowany: 05-03-2016
Skąd: Chorzów
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2002
Postów: 16
Domyślnie Odp: po regeneracji wtryskow i pompy nie odpala - diesel

Mondek84 ,nie jeżdżę autem z bakiem 1/4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak mam okolo pol baku to jadę na stację zatankowac ... Aktualnie mam pół baku i ciągle jest tak samo ...

Bump: Klocek7 dzisiaj o 16 jadę do tego mechanika ze znajomym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. "baby mają gorzej" niestety ...
m_gwiozdzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.