Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-07-2009, 10:35   #11
zloty785
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-07-2008
Skąd: Warszawa
Model: MONDEO III
Silnik: 2,2 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 2
Domyślnie Odp: Czy dwumasa od 2,2 TDCI będzie pasować do 2,0 TDDI ??

Byłbym bardzo wdzięczny za podanie kontaktu, coś mi sie wydaje że czeka mnie niezły wydatekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , to chyba ostatni ford w moim życiuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zloty785 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2009, 14:19   #12
Lothien
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-06-2009
Skąd: Katowice
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 88
Domyślnie Odp: Czy dwumasa od 2,2 TDCI będzie pasować do 2,0 TDDI ??

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1900zł :O to chyba ze złota to koło ^^
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
900zł
1900zł to chyba cena całego kompletu sprzęgła z pierdułkamiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lothien jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2009, 16:03   #13
dominik_82
ford::beginner
 
Avatar dominik_82
 
Zarejestrowany: 08-04-2009
Skąd: Katowice-Kostuchna
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDDi Ambiente
Rocznik: 2001
Postów: 12
Domyślnie Odp: Czy dwumasa od 2,2 TDCI będzie pasować do 2,0 TDDI ??

Cytat:
Napisał Paweł 22 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No tak tylko nowy komplet 1900 zł najtaniej, a używane można kupić od 500 zł, a ja nie kocham tak bardzo fordów jak większość użytkowników tego forum, i z dnia na dzień mam go co raz bardziej dosyć, i to już będzie ostatni mój ford chce go sprzedać za rok, więc po co mam komuś prezentować.
Chyba cię ktoś w jajo robi.Ja niecałe 2 miechy temu kupowałem dwumase i komplet sprzęgła do tego samego modelu i za dwumase zapłaciłem 1100 zeta(LUK) za oryginał chcieli 5 stówek więcej...W sumie cała operacja kosztowała mnie (oczywiscie z robotą) 2500 złotych polskich...

Ostatnio edytowane przez dominik_82 ; 14-07-2009 o 07:25
dominik_82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2009, 16:15   #14
Pinki
ford::expert
 
Avatar Pinki
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 2,815
Domyślnie Odp: Czy dwumasa od 2,2 TDCI będzie pasować do 2,0 TDDI ??

super teksty :
wymiana sprzęgła - to ostatni mój ford w życiu
super po prostu, a jeszcze lepiej ze rok się chce pchnąć to można komuś paścia sprzedać gratuluje Wam Panowie.
Ja osobiście nie wpadł bym na pomysł wkładania używanego sprzęgła, wysprzeglika, koła 2masowego itd

albo coś robić dobrze albo w cale zwłaszcza, że nowe jak Ss zaznaczył 900 zł więc tragedii nie ma w końcu to nie polonez i nie robisz tego codziennie

Apropo sprzęgła w MK2 wymieniałem na LUKa tarcze i docisk zostawiłem swój wysprzęglik z robota jakieś 800 zł
i już po 20000km czyli jakiś 8 miesiącach wymieniałem znowu tylko juz wszystko i na orginał - tarcza starta a wysprzęglik zaczoł puszczać 1250 zł kolejne razem 2050 zł za sprżegło do 1.8 zetec

co do luka to sprzęgła ma fabryczne regenerowane
__________________
Jeden Procent dla "Małego Komika"
Jest:
BMW E61 LCI 520D
Ford Fiesta MKVII 1.25 82 PH GOLD
były
Ford Mondeo MKIII 2.5 V6 GHIA SPRZEDAM http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/56936
Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/2216

Ostatnio edytowane przez Pinki ; 13-07-2009 o 16:21
Pinki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2009, 16:20   #15
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Czy dwumasa od 2,2 TDCI będzie pasować do 2,0 TDDI ??

Cytat:
Napisał Pinki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
super teksty :
wymiana sprzęgła - to ostatni mój ford w życiu
super po prostu, a jeszcze lepiej ze rok się chce pchnąć to można komuś paścia sprzedać gratuluje Wam Panowie.
Ja osobiście nie wpadł bym na pomysł wkładania używanego sprzęgła, wysprzeglika, koła 2masowego itd

albo coś robić dobrze albo w cale zwłaszcza, że nowe jak Ss zaznaczył 900 zł więc tragedii nie ma w końcu to nie polonez i nie robisz tego codziennie
Pinki poczułem sie jak niemiec za czasów hitlera ^^
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2009, 17:25   #16
Pinki
ford::expert
 
Avatar Pinki
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 2,815
Domyślnie Odp: Czy dwumasa od 2,2 TDCI będzie pasować do 2,0 TDDI ??

dlatego drugie s jest małe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Jeden Procent dla "Małego Komika"
Jest:
BMW E61 LCI 520D
Ford Fiesta MKVII 1.25 82 PH GOLD
były
Ford Mondeo MKIII 2.5 V6 GHIA SPRZEDAM http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/56936
Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/2216
Pinki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2009, 20:01   #17
Paweł 22
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-09-2008
Postów: 13
Smile Odp: Czy dwumasa od 2,2 TDCI będzie pasować do 2,0 TDDI ??

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1900zł :O to chyba ze złota to koło ^^
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
900zł
Słuchaj no mój ford ma zrobione 200 tys także wymiana samej dwumasy jest bez sensu szczególnie że aby dostać się do sprzęgła to trzeba nieźle się napocić m. in. ściągnąć kołyskę nie mówiąc już o wyjęciu skrzyni, więc jak wymieniać to cały komplet + jeszcze łożysko więc wydatek nie bagatela ze 2300 za części + robocizna prawie 3000 zł, także to są spore pieniądze których mi szkoda dać na auto którym czy będzie miała nowe czy używane sprzęgło i tak nie będę nim jeździł dłużej niż następny rok bo po prostu się do niego zraziłem, przed nim miałem mazdę 323F z 2001 (oczywiście wiem że mazda również należy do stajni forda) jeździłem nią 1,5 roku zrobiłem ponad 60 tys, i wydałem na nią 1000 zł na olej, filtry, opony klocki hamulcowe i łączniki stabilizatorów bo te na polskich drogach to padają jak kasztany z drzew, i ja właśnie szukam takich aut którymi można pojeżdzić dwa lata i sprzedać kupić następne,

Cytat:
Napisał zloty785 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Byłbym bardzo wdzięczny za podanie kontaktu, coś mi sie wydaje że czeka mnie niezły wydatekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , to chyba ostatni ford w moim życiuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witaj w klubie
Paweł 22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2009, 22:23   #18
Snot
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-01-2008
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDDi
Rocznik: 2000
Postów: 168
Domyślnie Odp: Czy dwumasa od 2,2 TDCI będzie pasować do 2,0 TDDI ??

Cytat:
Napisał Paweł 22 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to są spore pieniądze których mi szkoda dać na auto którym czy będzie miała nowe czy używane sprzęgło i tak nie będę nim jeździł dłużej niż następny rok bo po prostu się do niego zraziłem, przed nim miałem mazdę 323F z 2001 (oczywiście wiem że mazda również należy do stajni forda) jeździłem nią 1,5 roku zrobiłem ponad 60 tys, i wydałem na nią 1000 zł na olej, filtry, opony klocki hamulcowe i łączniki stabilizatorów bo te na polskich drogach to padają jak kasztany z drzew, i ja właśnie szukam takich aut którymi można pojeżdzić dwa lata i sprzedać kupić następne,
Słuchaj, nie ma co porównywać mondeo do mazdy 323f. Rownie dobrze mógłbym stwierdzić , że za cene nowego koła dwumasowego do mondeo, kupiłbym sobie 4 maluchy które starczyłyby mi na kolejne 10 lat, a wszelkie naprawy zmieściły by sie w 100 zł. Trzeba sie z tym liczyć, że jednak mondeo jest wyższej klasy i za częsci się płaci. Przecież jak komuś skończą się hamulce w nowym porshe to nie mowi, że jest beznadziejną marką bo na same hamulce wyda kilka tysięcy.
Jak chcesz pojeździc kup nowe częsci, jak chcesz sprzedać auto i kupić coś tanszego to daj sobie spokój.

Sorki może mnie troszkę poniosło, ale troszkę mnie denerwuje takie podejście do sprawy.

Ostatnio edytowane przez Snot ; 13-07-2009 o 22:27
Snot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2009, 22:25   #19
Paweł 22
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-09-2008
Postów: 13
Domyślnie Odp: Czy dwumasa od 2,2 TDCI będzie pasować do 2,0 TDDI ??

raczej chce sprzedać i kupić mazde 6
Paweł 22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2009, 22:28   #20
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Czy dwumasa od 2,2 TDCI będzie pasować do 2,0 TDDI ??

Cytat:
Napisał Paweł 22 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
raczej chce sprzedać i kupić mazde 6
Radze odwiedzić forum "szóstek" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. możesz się lekko ździwićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.