Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-04-2007, 18:46   #1
Mad_John
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-01-2007
Skąd: Tychy
Postów: 26
Domyślnie Wymiana felg

Witam

Przymierzam się do zakupu nowych felg ale mimo tego, że próbuję zgłębić temat oznaczeń felg dalej nie wiem jakie powinienem felgi kupić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Obecnie mam założone alumy 15 oryginalne Forda których oznaczenia nie znam. Jedna felga jest ściągnięta i założone koło zapasowe 6JX15 ET 49,5 - , szukam kompletu takich ale znaleźć nie mogę.

Udało mi się natomiast znaleźć felgę w rozmiarze 6,5Jx15H2 ET 52,5, z oznaczenia wnioskuje, że jest ona szersza o pół cala, i wchodzi głębiej (mniejszy rozstaw kół?). Kupić te felgi czy szukać w rozmiarze tym co zapasówka?

Kolejne pytanie to czy w razie potrzeby mogę jeździc na felgach 6,5Jx15H2 ET 52,5 i jednym kole zapasowym 6Jx15 ET 49,5?

Po zakupie felg stalowych zostaną mi 4 felgi alu. Dwie są pokrzywione (obie na piaście, tak mi się wydaje), dwie są proste, co z nimi zrobic? Uda mi się gdzieś sprzedać dwie dobre felgi? Czy od razu mam się liczyć ze sprzedażą na złom? Podobno za same śruby na allegro dostanę 160 zł (tak mówili na wulkanizacji).

Pozdrowienia i z góry dzięki za pomoc.

Mad_John jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2007, 19:01   #2
mexxmen30
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-09-2006
Skąd: Tarnowskie Góry
Postów: 115
Domyślnie

fele tez sprzedaj na alegro moze tez ktos ma zniszczone dwie ulb jedna i mu sie przydadza :fcp13
mexxmen30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2007, 23:00   #3
Mad_John
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-01-2007
Skąd: Tychy
Postów: 26
Domyślnie

Teraz stoja na allegro takie fele jak moje, ale gosc chce za nie 300zl/sztuka (uzywane) wiec nawet sie nie zastanawialem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. od razu napisalem mu maila co mysle o tej cenie i sie chyba pan zdenerwowal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mam nadzieje ze to nikt z forumowiczow :]
Mad_John jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.