Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-05-2014, 10:44   #21
ziuka13
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-06-2013
Skąd: Śląsk
Model: focus mk2 Kombi
Silnik: 1.6
Rocznik: 2009
Postów: 119
Domyślnie Odp: Nie działa pilot - centralny zamek

Cytat:
Napisał ziuka13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aku niechce odłączać z różnych innych względów. Odpiąłem modół (niewiem czy jest jakaś różnica między odpięciem aku, a samego modułu, bo napięcia i tak niema)) sprawdziłem też bezpiecznik nr.63 ( co za osioł go tam schował..?) był ok. Programowałem 4x 0-2 i dzwięku niemam, ale coś drgnęło, bo udało sie zaprogramować że otwiera bagażnik. Drzwi dalej nic.

Pomęczyłem przyciski na pilocie i za którymś razem drzwi się zamykają. Ktoś powie że to wina przycisku w pilocie. Pilot rozebrany, przejście na przycisku sprawdzone miernikiem zawsze bez problemu jet OK.
Czyli co dalej? Jakieś pomysły?

ziuka13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2014, 11:11   #22
kubaw20055
ford::expert
 
Avatar kubaw20055
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Fiesta mk4 i pół/Fusion FL/ Focus mk3.0/ Fiesta mk7
Silnik: 1.3/1.4 Duratec/ 1.6 TDCI/ 1,25
Rocznik: 2000/2006/2011/2010
Postów: 2,550
Domyślnie Odp: Nie działa pilot - centralny zamek

Może to być wina samych przycisków - z czasem zużywają się ich wewnętrzne elementy i następuje całkowity brak kontaktu lub jak w tym przypadku działają po kilkukrotnym ich naciśnięciu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
S P R Z E D A M :
Wyprzedaż garażowa, posiadam trochę części do różnych modeli Forda:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...38#post3446638
kubaw20055 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2014, 14:46   #23
ziuka13
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-06-2013
Skąd: Śląsk
Model: focus mk2 Kombi
Silnik: 1.6
Rocznik: 2009
Postów: 119
Domyślnie Odp: Nie działa pilot - centralny zamek

No jakoś nie potrafię się z tym zgodzić. Przycisk nie wciśnięty = brak przejścia ( przepływu, zamknięcia obwodu, itp,itd) Dotykając końcówkami miernika za każdym zwykłym normalnym naciśnięciem miernik sygnalizuje zamknięcie obwodu ( przejście). Więc przyciski są OK.
Jakieś inne rady?
ziuka13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2014, 14:35   #24
ford99
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-09-2013
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 1999
Postów: 20
Domyślnie Odp: Nie działa pilot - centralny zamek

Odświeżam temat.
Miał ktoś podobny problem? Tak jak wyżej pisałem musiałem zlutować przycisk, bo odpadł niestety.
- Bateria w pilocie nowa
- Programowanie jest do przekręcenia stacyjki do II pozycji w ciągu 6 sekund jest sygnał potwierdzający, ale gdy jestem na etapie wduszenia jakiegoś dowolnego przycisku by zakończyć programowanie to nie ma żadnej reakcji gdy wciskam przycisk.
ford99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2014, 15:43   #25
kubaw20055
ford::expert
 
Avatar kubaw20055
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Fiesta mk4 i pół/Fusion FL/ Focus mk3.0/ Fiesta mk7
Silnik: 1.3/1.4 Duratec/ 1.6 TDCI/ 1,25
Rocznik: 2000/2006/2011/2010
Postów: 2,550
Domyślnie Odp: Nie działa pilot - centralny zamek

Cytat:
Napisał ford99 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odświeżam temat.
Miał ktoś podobny problem? Tak jak wyżej pisałem musiałem zlutować przycisk, bo odpadł niestety.
- Bateria w pilocie nowa
- Programowanie jest do przekręcenia stacyjki do II pozycji w ciągu 6 sekund jest sygnał potwierdzający, ale gdy jestem na etapie wduszenia jakiegoś dowolnego przycisku by zakończyć programowanie to nie ma żadnej reakcji gdy wciskam przycisk.
Najprawdopodobniej uszkodzona jest już sama płytka pilota Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pilota można sprawdzić testerem pod kątem nadawania sygnału w jakimś punkcie dorabiania kluczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał ziuka13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No jakoś nie potrafię się z tym zgodzić. Przycisk nie wciśnięty = brak przejścia ( przepływu, zamknięcia obwodu, itp,itd) Dotykając końcówkami miernika za każdym zwykłym normalnym naciśnięciem miernik sygnalizuje zamknięcie obwodu ( przejście). Więc przyciski są OK.
Jakieś inne rady?
Ścieżki na płytce są nienaruszone ?
__________________
S P R Z E D A M :
Wyprzedaż garażowa, posiadam trochę części do różnych modeli Forda:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...38#post3446638
kubaw20055 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2014, 17:22   #26
rymster
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-10-2012
Skąd: polkowice
Model: mondeo MK3
Silnik: 1.8 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 4
Domyślnie Odp: Nie działa pilot - centralny zamek

zostawiłem kluczyk w bagażniku w zamku na zewnątrz, padało całą noc i sterowanie zamokło. dzisiaj już nie mogę ani otworzyć centralnego ani wyłączyć przyciskiem immo. jak naciskam na przyciski to świeci kontrolka ale nie ma żadnej reakcji co mam zrobić? jak wrócić do domu?
rymster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.