Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-03-2009, 16:29   #1
vispower
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-01-2009
Model: focus
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 28
Domyślnie Alufelgi16" Które najlepsze na polskie drogi??

Wiadomo, jest już koniec marca... złota polska jesień... i po trudach zimy, czas na Nowe Atrakcje Drogowe - od dziada pradziada zwane DZIURAMI !! Z tego względu chciałem Was zapytać koledzy: Jakie macie doświadczenia odnośnie alusków z asortymentu Forda?? Które z nich najlepiej nadają się do eksploatacji w Polskich warunkach drogowych?? Zamieszczam foto z kilkoma modelami...
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg alu.jpg (44.5 KB, 140 wyświetleń)


Ostatnio edytowane przez vispower ; 27-03-2009 o 16:36
vispower jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2009, 10:26   #2
Damiano16
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Alufelgi16" Które najlepsze na polskie drogi??

Chyba wszystkie się nadają....


Ale polecam te 2 od lewej strony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wyglądają naprawdę super!!
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2009, 11:32   #3
PAPAS5
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-02-2009
Skąd: WARSZAWA
Model: FOCUS TITANIUM
Silnik: 1,6 TDCI/109PS
Rocznik: 2007
Postów: 45
Domyślnie Odp: Alufelgi16" Które najlepsze na polskie drogi??

ja mam drugie od lewej tylko 17 cali opona 205/50r17 jezdzi sie ok
PAPAS5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2009, 15:10   #4
vizeer
ford::beginner
 
Avatar vizeer
 
Zarejestrowany: 16-12-2008
Skąd: Katowice
Model: Focus II
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2005
Postów: 29
Domyślnie Odp: Alufelgi16" Które najlepsze na polskie drogi??

Ja będę miał takie 16"
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC00403.jpg (95.8 KB, 53 wyświetleń)
vizeer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2009, 19:25   #5
vispower
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-01-2009
Model: focus
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 28
Domyślnie Odp: Alufelgi16" Które najlepsze na polskie drogi??

to czego obawiam się najbardziej, to to, że alufelga nie ma takiej wytrzymałości (wyginanie itd)... wiem też, że są felgi lepsze i gorsze( jak ze wszystkim ) Dobry stop metalu jest kosztowny, toteż chodzi mi o to, czy za te cenę dostanę również jakość, chociaż jeszcze na fordzie się nie sparzyłem... Wzór drugiej mnie po prostu hipnotyzujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mogę się w nią gapić jak szpak w ..... godzinamiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS. felga nr 2. -> 545zł
vispower jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2009, 19:20   #6
Andrzej_24
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-04-2007
Skąd: Szczecin
Model: Focus
Silnik: 1.6 115KM
Rocznik: 2008
Postów: 10
Domyślnie Odp: Alufelgi16" Które najlepsze na polskie drogi??

Nie wiem na ile orinetujesz sie w temacie, ale dla Forda fele robi generalnie firma RonalGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Osobiscie twierdze, ze jest to jedna z lepszych firm jakie produkuje aktualnie alusy na rynku. Ja uzytkuje teraz pierwszy wzor po lewej i uwazam ze fele sa super szczegolnie na zime, gdzie tak prosty wzor jest doskonaly do latwego mycia. Osobiscie na Twoim miejscu darowalbym sobie 16 tylko na lato zakupil 17, wbrew powszechnej opini nie poczujesz jakiegos spadku komfortu, a wyglad o niebo lepszyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No chyba, ze chcesz koniecznie zostac na ogumieniu 16 calowym, to smialo atakuj drugi wzor jest calkiem ladnyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Andrzej_24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2009, 20:04   #7
vispower
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-01-2009
Model: focus
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 28
Domyślnie Odp: Alufelgi16" Które najlepsze na polskie drogi??

Dzięki za newsaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. właśnie na takiego posta czekałemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie wiedziałem kto jest producentem tych kółek:] Dzięki!
vispower jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2009, 08:16   #8
neic295
ford::beginner
 
Avatar neic295
 
Zarejestrowany: 17-01-2009
Skąd: Olsztyn
Model: Focus
Silnik: 1,8 TdCi
Rocznik: 2004
Postów: 15
Domyślnie Odp: Alufelgi16" Które najlepsze na polskie drogi??

Felga aluminiowa powinna mieć atest dopuszczający do użytkowania. Trzeba się o niego pytać. Technologia wytwarzania polega na ciśnieniowym odlewaniu co skutkuje bardzo dobrą wytrzymałością przy niewielkiej wadze. felgi stalowe są odkuwane i spawane.
Potocznie utarło się, że są bardziej wytrzymałe co jest nie prawdą. Patrz rajdy samochodowe gdzie autka smigają na alusach.
Duży wybór felg jest na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] dodatkowo znjadziesz tam konfigurator, który pokazuje jak auto wygląda na wirtualnej feldze.
neic295 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.