Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-03-2009, 21:40   #11
LOMA ST200
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-03-2009
Model: MONDEO KOMBI MK2 ST200
Silnik: 2,5 V6
Rocznik: 2000
Postów: 8
Domyślnie Odp: Ford Mondeo mk2 ST200 z allegro

Hi, PEA, tez jestem nowy , i tez zastanawiałem się nad tym samym samochodem , ale troche poczytałem o ST200 , nawet wymieniłem kilka meili z sprzedajacym od strzału zszedł na 13000 zł , ja kupiłem 3 dni temu 2000 rok w KOMBI ST200 jeszcze za lepsze pieniądze , i z tego co wiem jedni pisza w necie ze produkowano ST200 MK II tylko 1999 i 2000 , a sa tez opinie że od 1996 do 2000 , pomijając jakiekolwiek wypowiedzi to jak jest to oryginalne ST200 zobacz papiery od samego początku koleś powinien mieć karte pojazdu od momentu jak wyszedł z fabryki , to bierz , nic nie zastapi tego silnika RWELACJA , a jakie uczucie jak zostawiasz wszystkich pewnych daleko w tyle i to jak o mnie chodzi kombi warto za wszelka cenę , ponoć w polsce w salonach sprzedało sie tylko 30 sztuk ST200 MKII to sa rodzynki dla wielkich , jak kupisz to opisz swoje wrażenia

LOMA ST200 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-03-2009, 18:59   #12
norbi333
ford::professional
 
Zarejestrowany: 16-06-2007
Skąd: S-KI
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 biturbo 238 koni
Rocznik: 2020
Postów: 1,207
Domyślnie Odp: Ford Mondeo mk2 ST200 z allegro

Cytat:
Napisał LOMA ST200 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
, ja kupiłem 3 dni temu 2000 rok w KOMBI ST200 jeszcze za lepsze pieniądze ,
Na twoim miejscu to raczej bym się zbytnio nie cieszył tym,bo o ile dobrze widzę na fotce ,to chyba twoje auto miało zakatowany albo przegrzany silnik i ktoś włożył blok od zwykłej v-ki a górę od ST.Ale mogę się mylić
__________________
Aktualnie Ford Edge 2020r i Opel Insignia GSI 2019 r
norbi333 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.