Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-09-2008, 18:26   #11
Kamil211
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-08-2008
Postów: 34
Domyślnie Re: [MK2]Problem z Ogrzewaniem

Raczej odpowietrzyłem,dzisiaj wskazówka mi sie podniosła do połowy ale ogrzewania nie ma nadal.Narazie nie ma pogody zebym mógł sie do tego zabrać.A moge prosic o jakieś zdjecia jak sie dostac do tej nagrzewnicy??A te bezpieczniki sa po lewej stronie pod kolumna kierownicy bo nie moge znalezc a najprawdopodobniej spalił mi sie bezpiecznik od ogrzewania lewej strony szyby.

Kamil211 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2008, 18:37   #12
Kamil211
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-08-2008
Postów: 34
Domyślnie Re: [MK2]Problem z Ogrzewaniem

Dzisiaj wziołem sie za sprawdzenie termostatu sposobem opisanym w poradach(cieńszy waż nagrzał sie dośc szybko natomiast grubszy waż dochodzący do chłodnicy pozostał dośc długo zimny)a wiec raczej termpstat jest wporzadku.Odpowietrzyłem pare razy układ i przy odpowietrzaniu wskazówka podniosła sie do połowy i załączył sie wentylator natomiast ogrzewania nadal nie maGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. :fcp6 Pomóżcie co jeszcze moze być przyczyna.Czy moze linka nie dziala od regulacji temperatury wskutek pekniecia drugiej zębatki??Jak to sprawdzic najprościej?Czekam na rady od was bo już mam dośc grzebania przy tymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kamil211 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2008, 18:42   #13
Kamil211
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-08-2008
Postów: 34
Domyślnie Re: [MK2]Problem z Ogrzewaniem

Chyba nikt mi już nie zdoła pomóc została mi chyba wizyta u mechanikaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Jedynie co mi zostało to odpowietrzenie i sprawdzenie nagrzewnicy.Mógłby mi ktoś napisac krok po kroku jak to zrobić(dobrze jesli byłby jakieś zdjecia)Prosze o odpowiedz.
Kamil211 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2008, 19:40   #14
Kefir
ford::professional
 
Zarejestrowany: 08-11-2004
Skąd: Londyn
Model: MKIV
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2007
Postów: 1,037
Domyślnie Re: [MK2]Problem z Ogrzewaniem

to zrób jeszcze tak, że jak mocno przytrzymasz na obrotach przez chwilę, to sprawdź, czy wtedy leci ciepło z nawiewów. Nawet jakby z powodu przytkanej nagrzewnicy zapowietrzał się układ, to przy gazowaniu powinna się nagrzewać, chyba że całkiem jest zamulona i zatkana, a wtedy - pisałem już wyżej - sprawdź czy z węża spływowego wylatuje płyn.
Wszystko to było już wiele razy przerabiane na forum i nie dość, że nie chce ci się szukać, to jeszcze piszesz, żeby wkleić zdjęcia na zawołanie - oj, nie dobrze.
__________________
Pozdrawiam
Kefir
Kefir jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2008, 18:38   #15
Kamil211
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-08-2008
Postów: 34
Domyślnie Re: [MK2]Problem z Ogrzewaniem

Witam problem z ogrzewaniem został rozwiazany okazało sie ze wyskoczyła linka od sterowania klapka nagrzewnicyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale problem jest w tym ze wskaznik nie pokazuje temperatury silnika mysle ze czujnik jest do wymiany,ale spróbowałem odpowietrzyć układ sposobem który został opisany na forum(wlanie wody,odkrecenie nakretki od zbiornika wyrównawczego,uruchomienie silnika)wtedy wskaznik sie podnosi ale jak woda sie zagrzeje do opowiedniej temperatury to ja wybija ze zbioronika.Czy tak powinno sie dziać??Martwi mnie ze to moze być uszczelka do głowicaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.((Prosze o odpowiedz
Kamil211 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.