Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-03-2016, 15:37   #21
Zaakoo
ford::beginner
 
Avatar Zaakoo
 
Zarejestrowany: 17-03-2011
Skąd: Gdańsk
Model: S-max
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 34
Domyślnie Odp: Wymiana radia Travelpilot nx na stację multimedialną

Hmmm ciekawe czy samo radio różni się czymś od Chińczyków. Najlepsze w tym wszystkim to że convers działa. Rds nie pokazuje?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Zaakoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2016, 15:40   #22
Piotrek344
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-09-2015
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1997/163KM
Rocznik: 2011
Postów: 152
Domyślnie Odp: Wymiana radia Travelpilot nx na stację multimedialną

Cytat:
Napisał Zaakoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hmmm ciekawe czy samo radio różni się czymś od Chińczyków. Najlepsze w tym wszystkim to że convers działa. Rds nie pokazuje?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
No własnie sam jestem ciekawy czy can bus jest podłaczony czy nie? sterowanie i pierdoły leca po analogu (tak mi mądrza koledzy z forum powiedzieli) wiec może po prostu odłaczyć can bus i zegary wróca?? albo zmiana domyśnych wtyków ?
Piotrek344 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2016, 16:37   #23
Zaakoo
ford::beginner
 
Avatar Zaakoo
 
Zarejestrowany: 17-03-2011
Skąd: Gdańsk
Model: S-max
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 34
Domyślnie Odp: Wymiana radia Travelpilot nx na stację multimedialną

Zauważyłem jeszcze ze to Twoje radio ma rozdzielczość 800x480.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
Zaakoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2016, 16:38   #24
piotrfocustdci
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-12-2008
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 264
Domyślnie Odp: Wymiana radia Travelpilot nx na stację multimedialną

Przydałoby się full HD!
piotrfocustdci jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2016, 16:58   #25
personiusz
ford::average
 
Imię: saymon
Zarejestrowany: 08-05-2015
Skąd: słupca
Model: s max
Silnik: benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 130
Domyślnie Odp: Wymiana radia Travelpilot nx na stację multimedialną

Cytat:
Napisał piotrfocustdci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przydałoby się full HD!
Tak pewnie że fajnie by było full HD ale cóż nawet ta rozdzielczość co jest jest zupełnie wystarczająca super się patrzy kolory są wyraźne i soczyste, co do Rds to pełny się wyświetla na radiu, jak już pisałem wcześniej ważne że converse nie jest pusty w połowie lub nie aktywny, jeśli chodzi o podłączenie can bus to banalnie proste między radio a oryginalna wiązkę wszystko pasuje do siebie. Ja jestem w pełni zadowolony z tej stacji jest wszystko w porównaniu do nx co miałem tam nie było nic praktycznie.
personiusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2016, 17:30   #26
Piotrek344
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-09-2015
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1997/163KM
Rocznik: 2011
Postów: 152
Domyślnie Odp: Wymiana radia Travelpilot nx na stację multimedialną

personiusz a looknij z łaski swojej w ustawienia te na samym dole na hasło 126 (pewnie) i looknij co masz ustawione w pozycji can bus?_NONE? pozycja 11?? ford mondeo 1 tabela na samej górze po lewej jak wejdziesz.Mam na rysunku 5 możliwości podłącznia canbus, podłaczyłem na szybko pozycję nr 1(Dokładnie tak jak piszesz) i jak wejde w zakładdki (to na hasło) to widzę że pozycja canbus mam na -NONE jak ustawię na canbus-ford single to nie działają mi guziki w kerownicy.

Ostatnio edytowane przez Piotrek344 ; 30-03-2016 o 17:46
Piotrek344 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2016, 17:47   #27
personiusz
ford::average
 
Imię: saymon
Zarejestrowany: 08-05-2015
Skąd: słupca
Model: s max
Silnik: benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 130
Domyślnie Odp: Wymiana radia Travelpilot nx na stację multimedialną

Cytat:
Napisał Piotrek344 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
personiusz a looknij z łaski swojej w ustawienia te na samym dole na hasło 126 (pewnie) i looknij co masz ustawione w pozycji can bus?_NONE? pozycja 11?? ford mondeo 1 tabela na samej górze po lewej jak wejdziesz.
Hej tak mam ustawione pozycja 11 Ford mondeo simple, a dlaczego pytasz tak było już nic tam nie robiłem dlaczego o to pytasz.
personiusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2016, 17:50   #28
Piotrek344
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-09-2015
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1997/163KM
Rocznik: 2011
Postów: 152
Domyślnie Odp: Wymiana radia Travelpilot nx na stację multimedialną

Cytat:
Napisał personiusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej tak mam ustawione pozycja 11 Ford mondeo simple, a dlaczego pytasz tak było już nic tam nie robiłem dlaczego o to pytasz.
No własnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. masz 11 czyli canbus-ford mondeo, a ja mam canbus-none, czyli nie działa mi can bus ,ale jak ustawie poz11 to nie działają mi guziki na kierownicynic czeka mnie demontaż radia i zmiana sposobu montażu wtyczki do canbusa_jak wspomniałem chińczyk chyba chciał zabłysnać i dał 5 rozwiązań podłączenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piotrek344 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2016, 18:07   #29
personiusz
ford::average
 
Imię: saymon
Zarejestrowany: 08-05-2015
Skąd: słupca
Model: s max
Silnik: benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 130
Domyślnie Odp: Wymiana radia Travelpilot nx na stację multimedialną

No u mnie guziki działają na kierownicy i jest ok może jakiś inny can bus masz szczerze to nie wiem dlaczego tak masz ja miałem tylko jeden can bus i włączę bez can bus w zawartości pudełka i taki podłączyłem i jest ok.
personiusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2016, 18:13   #30
Piotrek344
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-09-2015
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1997/163KM
Rocznik: 2011
Postów: 152
Domyślnie Odp: Wymiana radia Travelpilot nx na stację multimedialną

U mnie tez działają-generalnie wszystko działa,(poza conwersem) ale jeżeli opcja canbus jest ustawiona na NO-NIE , a jak ustawiam na canbus-ford mondeo, i wtedy mi nie działają guziki w kierownicy to mam drugi schemat podłączenia,pewnie klepią radia do dużo modeli i są ustawione standardowe rozwiązania-ale czy to pomoże? nie wiem.
Piotrek344 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.