Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-01-2010, 13:02   #21
Hetfield
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Parują mi szyby boczne od kierowcy i pasażera tak samo jest z tyłu.co to moze by

Pracuje , przynajmniej w F1 gdy pokrętło ustawione jest tylko na szybę przednią-osusza, sprężarka się również załącza.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2010, 13:18   #22
Kubuch
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-03-2009
Skąd: Bydgoszcz
Model: Golf 7 FL/Octavia 3 FL
Silnik: 1,4 TSI/1,0 TSI
Rocznik: 2017/2017
Postów: 448
Domyślnie Odp: Parują mi szyby boczne od kierowcy i pasażera tak samo jest z tyłu.co to moze by

No to widać jest jak ktoś wyżej pisał: w MK1 FL i MK2 klima działa na mrozie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W MK1 przed liftem nie działa.
Kubuch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2010, 13:32   #23
Hetfield
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Parują mi szyby boczne od kierowcy i pasażera tak samo jest z tyłu.co to moze by

Kubuch, niefart po prostuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2010, 17:51   #24
sjenit3
ford::average
 
Imię: waldemar
Zarejestrowany: 27-10-2008
Skąd: Łomża
Model: Ford Fokus Ghia
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 1999
Postów: 199
Domyślnie Odp: Parują mi szyby boczne od kierowcy i pasażera tak samo jest z tyłu.co to moze by

Panowie , przed jazdą zróbcie próbę . Gdy uruchomicie to na postoju przy otwartych wywiewnikach i włączonej dmuchawie sprawdzie jak wygląda napływ powietrza przez wszstkie nawiewniki na różnych opjach ustawień pokrętła ( chodzi mi mianowicie o pokrętło ustawienia szyba, nogi) itp. Ja do dzisiaj nie mogę zapamiętać tego obiegu, mimo że jeżdzę już fokusem 1.5 roku. Filtr kabinowy ma też wiele do wentylacji auta. A mając klimę, to trzeba ją uruchamiać, to o wiele szybciej ogrzewa się środku. Jeśli chodzi o nawiew jak opisałem wyżej to przy różnych opcjach przez poszczególne otwory powietrze leci o różnym stopniu przepływu. Warto naprawdę to sprawdzić.
sjenit3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2010, 18:05   #25
jurek46l
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-05-2009
Skąd: Poznań
Model: SEDAN
Silnik: 1,6 benzyna
Rocznik: 2000r
Postów: 51
Domyślnie Odp: Parują mi szyby boczne od kierowcy i pasażera tak samo jest z tyłu.co to moze by

Cytat:
Napisał sjenit3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie , przed jazdą zróbcie próbę . Gdy uruchomicie to na postoju przy otwartych wywiewnikach i włączonej dmuchawie sprawdzie jak wygląda napływ powietrza przez wszstkie nawiewniki na różnych opjach ustawień pokrętła ( chodzi mi mianowicie o pokrętło ustawienia szyba, nogi) itp. Ja do dzisiaj nie mogę zapamiętać tego obiegu, mimo że jeżdzę już fokusem 1.5 roku. Filtr kabinowy ma też wiele do wentylacji auta. A mając klimę, to trzeba ją uruchamiać, to o wiele szybciej ogrzewa się środku. Jeśli chodzi o nawiew jak opisałem wyżej to przy różnych opcjach przez poszczególne otwory powietrze leci o różnym stopniu przepływu. Warto naprawdę to sprawdzić.
.
Witam chciałbym sie dołączyc do tematu , bo poruszałem juz ten sam temat i do dzisiaj nie ma prawidłowej odpowiedzi.Niektórzy tu piszą ze klimatyzacja działa automatycznie jak jest nawiew na przednią szybę odpisuje NIE załącza się jak włączy się przycisk AC.To by było bez logiki.Ktos tu pisze że działa poniżej +4 st.Załączam AC i się włącza więc nie wiem skąd te informacje??.I nic nie mam uszkodzone zadnych czujników zaznaczam.Pozdrawiam
jurek46l jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2010, 18:30   #26
sjenit3
ford::average
 
Imię: waldemar
Zarejestrowany: 27-10-2008
Skąd: Łomża
Model: Ford Fokus Ghia
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 1999
Postów: 199
Domyślnie Odp: Parują mi szyby boczne od kierowcy i pasażera tak samo jest z tyłu.co to moze by

Oczywiście ,że klima nie działa przy wyborze nawiewu na szyby i trzeba ją uruchomić przycikiem AC. Pzy wyborze nawiewu na szyby odłącza się tylko recyrkulacja powietrza. Jeśli chodzi o temp. 4 C gdzie klimatyzacja działa , to chodzi o zmiejszenie tej temp. jeszcze poniżej 4 C. Tak to wynika z opisu, jak się czyta.

Ostatnio edytowane przez sjenit3 ; 18-01-2010 o 18:38
sjenit3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2010, 18:36   #27
Hetfield
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Parują mi szyby boczne od kierowcy i pasażera tak samo jest z tyłu.co to moze by

Wcześniej już było powiedziane-działa w F1 po lifcie.Szukajcie wcześniejszych tematów-było o tym,
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2010, 19:08   #28
sjenit3
ford::average
 
Imię: waldemar
Zarejestrowany: 27-10-2008
Skąd: Łomża
Model: Ford Fokus Ghia
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 1999
Postów: 199
Domyślnie Odp: Parują mi szyby boczne od kierowcy i pasażera tak samo jest z tyłu.co to moze by

Panowie przepraszam za zły poprzedni opis. Akurat wyczytałem, że przy klimatyzacji ręcznej gdy ustawimy pokrętło na nawiew szyby, to po włączeniu wentylatora załącza się układ klimatyzacji, a na przycisku dioda nie będzie się świecić. A recyrkulacja będzie wyłączona.

Ostatnio edytowane przez sjenit3 ; 18-01-2010 o 19:27
sjenit3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.