Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-04-2013, 12:35   #1
teresa
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-02-2007
Skąd: wloclawek
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 1997
Postów: 19
Domyślnie Czy można zamontować poliftowe zaciski hamulcowe to wersji przedliftowej?

Witam Fordziakow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tematow bylo wiele ale powiedzcie mi jedno, wiem tarcie zwiazane u mnie z zaciskami (szczekami) model przedliftowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. juz mam tego dosc co pol roku mechanik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wyczytalam ze poliftowe mozna zalozyc co tego problemu nie maja juz wiec dopytam:

Czy wystrczy zakupic zaciski (szczeki) i klocki nowe i bedzie to pasowac? bez wiekszej ingerencji, tylko by zaciski poliftowe i klocki i git bedzie? czy wiecej trzeba nawymieniac?

dziekuje za rozwianie watpliwosci z gory


Ostatnio edytowane przez teresa ; 12-04-2013 o 12:56 Powód: Trcie na Tarcie, zgubilo sie "a"
teresa jest offline  
Stary 12-04-2013, 12:58   #2
teresa
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-02-2007
Skąd: wloclawek
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 1997
Postów: 19
Domyślnie Odp: Trcie

literka mi sie urwala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. poprawiono mam nadzieje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w razie co niech jakis mod poprawi Temat: TARCIE

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 12-04-2013 o 13:05
teresa jest offline  
Stary 12-04-2013, 19:24   #3
puniu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-05-2004
Skąd: Tomaszów Maz.
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2002
Postów: 463
Domyślnie Odp: Czy można zamontować poliftowe zaciski hamulcowe to wersji przedliftowej?

Wydaje mi sie ze trzeba kupić jeszcze jazma
__________________
mam i ja
puniu jest offline  
Stary 12-04-2013, 19:48   #4
teresa
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-02-2007
Skąd: wloclawek
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 1997
Postów: 19
Domyślnie Odp: Czy można zamontować poliftowe zaciski hamulcowe to wersji przedliftowej?

Cytat:
Napisał puniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wydaje mi sie ze trzeba kupić jeszcze jazma
slucham odpowiedzi, co tam kupic trzeba z polifta by zonka nie bylo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wstawiam do warsztatu i robia czesi samamu kupic trzeba, ale pasuje wszystko? linki recznego itp itd ?

Wiem ze te sciski, klocki cos jeszcze, jarzma co to chyba w komplecie bedzie mechanizmu?
teresa jest offline  
Stary 13-04-2013, 06:50   #5
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Czy można zamontować poliftowe zaciski hamulcowe to wersji przedliftowej?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Tu masz wszystko opisane
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.