Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-01-2011, 08:26   #11
piotreek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-11-2010
Skąd: klb
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: Wycieraczki po spryskaniu szyby

Wycieraczki nie są jeszcze takie tragiczne, ale Motgum mam już zakupione tylko szkoda mi ich na zimę zakładać.

I jeszcze jedno mi się przypomniało, odnośnie spryskiwania, też tak macie, że po spryskaniu szyby minimalne ilości płynu wykapują z dysz spryskiwaczy i płyn pozostawia paskudne ślady (ścieżki) na masce?

piotreek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2011, 08:49   #12
ciborowski1
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-01-2009
Skąd: Warszawa
Model: MK3
Silnik: 2,0 TDCI-130
Rocznik: 2004
Postów: 114
Domyślnie Odp: Wycieraczki po spryskaniu szyby

Cytat:
Napisał piotreek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wycieraczki nie są jeszcze takie tragiczne, ale Motgum mam już zakupione tylko szkoda mi ich na zimę zakładać.

I jeszcze jedno mi się przypomniało, odnośnie spryskiwania, też tak macie, że po spryskaniu szyby minimalne ilości płynu wykapują z dysz spryskiwaczy i płyn pozostawia paskudne ślady (ścieżki) na masce?
Też tak mam niestety.... a na jasno złotym lakierze mocno widać plamy od płynu i ciężko je usunąć.
ciborowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2011, 10:43   #13
Arek4791
ford::average
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 04-11-2009
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK3 FL
Silnik: 2.0 TDCI Ghia
Rocznik: 2004
Postów: 145
Domyślnie Odp: Wycieraczki po spryskaniu szyby

Kolego ciborowski1 czy to jest taki wielki problem że troszke płynu poleci Ci po masce, skoro używasz wycieraczek i spryskujesz szybe to auto nie jest idealnie czyste więc takie zacieki likwiduje sie po umyciu auta.
Pozatym jak by ktoś nie miał tej opcji że wycieraczki robią jeszcze jeden sów po szybie a była by opcja ustawienia tego to zaraz było by mnustwo pytań jak to zrobić, prawie wszyscy producęci aut robią tą funkcje dla naszej wygody aby nie trzeba było się bawić manetką żeby zmyć ściekający płyn z szyby po jej umyciu, wydaje mi się że jest to dla naszej wygody i mi akurat w żaden sposób to nie przeszkadza.
__________________
Była fiesta 1.3
Opel signum 2.2DTI
Opel signum 3.0CDTI
Jest mondeo 2.0 TDCi
Arek4791 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2011, 11:01   #14
piotreek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-11-2010
Skąd: klb
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: Wycieraczki po spryskaniu szyby

Jak dla mnie sprawa jest jasna, funkcja jest przydatna, przy dobrym płynie do spryskiwaczy. Kolejny płyn zakupię jakiś lepszy niż ten z biedronki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotreek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2011, 11:13   #15
jendrekmak
ford::expert
 
Avatar jendrekmak
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: 2x Citroen C5 Tourer
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: 2012
Postów: 3,965
Domyślnie Odp: Wycieraczki po spryskaniu szyby

Cytat:
Napisał hektorWL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja tak nie mam i pierwszy raz słyszę o takim problemie
trzech mrugnięć kierunkowskazów też nie masz. to jest funkcja w GEMie w modelach poliftowych.
jendrekmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2011, 11:18   #16
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wycieraczki po spryskaniu szyby

Cytat:
Napisał piotreek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dla mnie sprawa jest jasna, funkcja jest przydatna, przy dobrym płynie do spryskiwaczy. Kolejny płyn zakupię jakiś lepszy niż ten z biedronki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ta.....zapewne miałeś ten z nanotechnologią, za 3zł 5L Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2011, 11:30   #17
piotreek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-11-2010
Skąd: klb
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: Wycieraczki po spryskaniu szyby

Tak, ten z "nanotechnologią" tylko chyba 9 zł.
piotreek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2011, 11:39   #18
ciborowski1
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-01-2009
Skąd: Warszawa
Model: MK3
Silnik: 2,0 TDCI-130
Rocznik: 2004
Postów: 114
Domyślnie Odp: Wycieraczki po spryskaniu szyby

Cytat:
Napisał Arek4791 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego ciborowski1 czy to jest taki wielki problem że troszke płynu poleci Ci po masce, skoro używasz wycieraczek i spryskujesz szybe to auto nie jest idealnie czyste więc takie zacieki likwiduje sie po umyciu auta.
Kolego Arek 4791 to nie jest wielki problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z funkcji dodatkowego ruchu wycieraczek jestem zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ciborowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2011, 11:47   #19
norbi333
ford::professional
 
Zarejestrowany: 16-06-2007
Skąd: S-KI
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 biturbo 238 koni
Rocznik: 2020
Postów: 1,207
Domyślnie Odp: Wycieraczki po spryskaniu szyby

Cytat:
Napisał jendrekmak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
. to jest funkcja w GEMie w modelach poliftowych.
Mam przedlifta i wycieraczka robi ten ruch
__________________
Aktualnie Ford Edge 2020r i Opel Insignia GSI 2019 r
norbi333 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2011, 18:43   #20
bulion771
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 24-07-2007
Skąd: Busko Zdroj
Model: Mondeo MK V
Silnik: 2.0 Ecoblue
Rocznik: 2020
Postów: 122
Domyślnie Odp: Wycieraczki po spryskaniu szyby

Cytat:
Napisał norbi333 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam przedlifta i wycieraczka robi ten ruch
Ja też mam przedlifta i mam tą funkcję
bulion771 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.