Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-11-2011, 10:23   #51
KFAJP
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 26-11-2009
Skąd: Złotoryja/Spalding
Model: Mondeo kombi Mk1, i Transit 350 LWB Camper
Silnik: 1,8 PB i 2.4 d
Rocznik: 1993 i 2003
Postów: 37
Domyślnie Odp: Mam dość tego samochodu

Cytat:
Napisał dyda6joe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
szrot + warsztat - radwanice
we wrocławiu caros - warsztat kozacki - znają się na fordach, prędkość napraw jak w formule - jadę niedługo tam na drążki, końcówki i zbieżność
we wrocławiu na nowodworskiej - też polecany i dobry warsztat
części nowe poza salonami to jedynie znam na małopanewskiej, również wrocław
Dzieki za namiary.
Minelo dwa lata, a mondeo nadal w garazu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niestety praca w delegacji. Ktos ma liste co bedzie do naprawy jezeli samochod nie odpalany ponad rok ?
Cos mi sie wydaje ze naprawa ognisk rdzy to bedzie najmniejszy problem aby uruchomic mojego mondziaka.

Pozdrawiam

KFAJP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2011, 21:14   #52
tomek13103
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-03-2011
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.8 td
Rocznik: 1993
Postów: 9
Domyślnie Odp: Mam dość tego samochodu

Fordy Mondeo są najwygodniejszymi autkami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Polecam ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomek13103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2011, 22:53   #53
Mariusz_
ford::beginner
 
Avatar Mariusz_
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 12-11-2010
Skąd: Tychy
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 145KM
Rocznik: 2001
Postów: 19
Domyślnie Odp: Mam dość tego samochodu

Kupiłem MK2 w Lipcu i przejechałem na razie 7tyś. Czasami coś bym porobił przy aucie z nudów ale naprawdę wszystko mi tu działaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Byłem ostatnio na przeglądzie zawieszenia żeby sprawdzić co jest do roboty i nic. Silnik pięknie chodzi i na gazie i benzynie. Miałem już około 15-naście aut a z tego jestem bardzo zadowolony. Mam jeszcze Mazde 323F też z 1998 roku i mam z nią parę problemów a to Japoniec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a to aparat zapłonowy a to przepływka a to coś z ABS
__________________
FSO1500*MERCEDES123*OMEGA*ACCORD*RENAULT19*CORDOBA CUPE*PEUGEOT BOXER*GOLFIII*ACCORD*SC SPORTING*PEUGEOT 405*GOLFIII*BRAVA*Mondeo MK2*Mazda 323F* Teraz Mondek MK3 i Nissan Almera
Mariusz_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2011, 23:12   #54
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Odp: Mam dość tego samochodu

mój tata ma mk1...ja mk3...i powiem Wam że mam z nim więcej problemów niż tata ze swoim;p pozazdrościć;p
olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2012, 17:22   #55
Patijos
ford::beginner
 
Avatar Patijos
 
Zarejestrowany: 22-05-2009
Skąd: Bruczków
Model: MONDEO MK2 GHIA KOMBI
Silnik: 1.8 TD
Rocznik: 2000
Postów: 21
Domyślnie Odp: Mam dość tego samochodu

Witam.
Muszę przyznać, że bardzo miło czyta się wszystkie posty odnośnie tego wspaniałego auta jakim jest było i będzie Mondeo Mk1. Sam miałem przez 6 lat hatchbacka 1.8 16V z 95 roku. Nigdy mnie nie zawiódł. A najbardziej się cieszę, że żadna zima nie była mu straszna. Krótko mówiąc to było PEWNE auto! Jedni się na nie żalą inni chwalą. Ja należę do tych drugich. Auto bardzo wygodne, tanie w zakupie i moim zdaniem niedrogie w utrzymaniu. Awarie zdażają się w każdych autach niezależnie od marki. A bezawaryjne BMW, Audi, i nie do zdarcia VW to mity ciągle krążące po ludziach.
Patijos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.