Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-11-2011, 16:04   #1
lutol
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-05-2006
Skąd: Toruń
Model: Mondeo V kombi
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2016
Postów: 111
Domyślnie wycieraczki zatrzymują się podacza ciągłego natrysku

Witam

Zastanawiam się czy to jest prawidłowa praca wycieraczek. Zauważyłem, że jak trzymam natrysk ok 5-7s to mi wszystko przestaje działać na 3-4s (wycieraczki i natrysk). Po tym czasie dalej działają. Koło się zamyka gdy ciągiem puszczam natrysk. Wycieraczki bez natrysku działają cały czas normalnie. Czy to jest jakaś forma oszczędzania pompki czy mam coś nie tak? Zawsze używałem natrysku pulsacyjnie, (wtedy tego problemu nie mam), ale ostatnio przetrzymałem go dłużej i wtedy zauważyłem ten problem.

lutol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2011, 07:07   #2
rajman
ford::professional
 
Avatar rajman
 
Zarejestrowany: 12-07-2009
Skąd: Lublin
Model: Focus MK4
Silnik: 1.5 EcoBubble
Rocznik: 2019
Postów: 1,336
Domyślnie Odp: wycieraczki zatrzymują się podacza ciągłego natrysku

nie jest to normalne. prawdopodobnie psuje ci sie dzwignia od wycieraczek. dla pewnosci podmien z innego mdo, zebys wiedzial na 100%
rajman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2011, 10:08   #3
lutol
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-05-2006
Skąd: Toruń
Model: Mondeo V kombi
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2016
Postów: 111
Domyślnie Odp: wycieraczki zatrzymują się podacza ciągłego natrysku

w ogóle to wymieniłem cały mechanizm od wycieraczek (bo mi jedno ramie od silnika się urwało i miałem na zapinkach, które się regularnie przecierały). W zeszłym tygodniu w czasie jazdy użyłem natrysku bez przerywania i wtedy właśnie zauważyłem. To przyspieszyło żeby coś z tym zrobić, jednak po wymianie całego mechanizmu z silniczkiem wycieraczki same w sobie już dobrze działają, jednak ten problem z blokowaniem się podczas ciągłego natrysku nie zniknął, więc zastanawiam się co to może być. Jeśli chodzi o tą dźwignie to co to za dźwignia ta przy kierownicy? czy coś innego masz na myśli?
lutol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.