Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|zachodniopomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-02-2016, 16:36   #21
thor87
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: dobry i w miarę tani mechanik znający się na fordach

byłem tam i potwierdzam - można zaufać. Ceny są bardzo dobre, a i szybkość fajna. Szybkie wykonanie nie wpływa negatywnie na jakość ;-)

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-02-2016, 21:40   #22
bartazzz
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 18-02-2016
Skąd: Koszalin
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 30
Domyślnie Odp: dobry i w miarę tani mechanik znający się na fordach

Opla wiozłem do Pana Sobko i zdiagnozował mi go zanim zdarzył podpiać komputer. Fordami się też zajmuje

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka
bartazzz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2016, 13:47   #23
mojmistrz
ford::professional
 
Avatar mojmistrz
 
Zarejestrowany: 01-07-2012
Skąd: Szczecinek
Model: Ford Focus
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 1999
Postów: 1,415
Domyślnie Odp: dobry i w miarę tani mechanik znający się na fordach

Potwierdzam opinie o Nemo. Serwisuję się tam już jakiś czas, wszystko super, ceny bardzo dobre, a szef zakładu Piotr, to gość z którym wszystko można dogadać i załatwić. Jakby ktoś miał problem z oponami, to niech śmiało jedzie do Uni-gum na Pilskiej. Zakład pełna profeska, szybko, tanio i dobrze.

Xperia Z1 tap tap
__________________
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej – szaleniec ?

Ostatnio edytowane przez mojmistrz ; 01-03-2016 o 13:55
mojmistrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2016, 20:00   #24
Rafał-D
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-04-2016
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 Ti-VCT 115 KM
Rocznik: 2006
Postów: 9
Domyślnie Odp: dobry i w miarę tani mechanik znający się na fordach

Panie i Panowie, Szanowni Forumowicze,

czyli polecacie serwis Nemo w Szczecinku? Zajmują się oni wszystkim, tj. mechaniką, klimatyzacją, poprawkami audio, etc.? Chciałbym znaleźć WRESZCIE jednego dobrego mechanika, któremu będę mógł powierzyć auto i upora się ze wszystkim. Chciałbym się uprawnić, by nie jeździć na darmo, bo do Szczecinka mam kawałek. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rafał-D jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2016, 20:27   #25
mojmistrz
ford::professional
 
Avatar mojmistrz
 
Zarejestrowany: 01-07-2012
Skąd: Szczecinek
Model: Ford Focus
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 1999
Postów: 1,415
Domyślnie Odp: dobry i w miarę tani mechanik znający się na fordach

Ja złego słowa o Piotrku i chłopakach nie powiem. Robi bardzo dokładnie, zawsze jest w pogotowiu na telefon, szybko diagnozuje, nie leje wody i nie szuka na siłę zarobku. Jeśli czegoś nie robił i się nie zna, to się przyznaje, a nie dłubie na siłę. Zawsze można się z nim dogadać, znaleźć termin, nawet na "już". Polecam, wielu moich znajomych się u niego serwisuje i są zadowoleni.

Xperia Z1 tap tap
__________________
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej – szaleniec ?
mojmistrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2016, 04:36   #26
Rafał-D
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-04-2016
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 Ti-VCT 115 KM
Rocznik: 2006
Postów: 9
Domyślnie Odp: dobry i w miarę tani mechanik znający się na fordach

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : dziękuję za odpowiedź i rekomendacje. Muszę zrobić porządek z klimą (pęknięty wąż pomiędzy sprężarką a skraplaczem). W ASO zaśpiewali mi taką cenę, że uklęknąłem, stąd szukam alternatywy. Przy okazji zajmę się innymi drobnymi sprawami, które wciąż czekają na swoją kolej. Odwiedzę serwis możliwie szybko. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rafał-D jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.