Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-08-2010, 10:21   #1
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki itp.

Witam.

W tym temacie poruszamy tylko i wyłącznie sprawy związane z oponami , felgami i wszystko co się z tym wiąże. Możemy wpisywać również polecane serwisy , ceny za usługi , sklepy , awarie i ogólne pytania w temacie.

__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2011, 09:18   #2
zelazowy
ford::average
 
Avatar zelazowy
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 15-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Focus mk1
Silnik: 1.6 Zetec
Rocznik: 2002
Postów: 71
Domyślnie Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki

O, niezły wątek znalazłem, całkiem mnie interesujący.

Sytuacja wygląda następująco. W essim mam dwie letnie opony z 2002 roku. Bieżnik niby ok, no ale wiadomo, trzeba wymienić. Nie pamiętam jak z przodu, ale bez rewelacji na pewno. Dlatego chcę od razu kupić komplet. Długo rozmyślałem nad używanymi (głównie przez m_g Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.), ale jednak wolę się wykosztować i kupić nówki. Pytanie tylko jakie? Budżetowe, czyli Dębica Passio 2 ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]), czy może Barum Brillantis 2 ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]). A może wydać w sumie 80zł więcej i zainwestować w Firestone MULTIHAWK ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]), Uniroyal RainExpert ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]) albo Fulda ECOCONTROL ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ja jakoś specjalnie wyczynowo nie jeżdżę, szacuję, że w tym roku zrobię z 10-15 tys km.

Jeśli ktoś by mógł mi coś poradzić, to byłbym wdzięczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zelazowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2011, 09:30   #3
rotor
ford::average
 
Avatar rotor
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-11-2010
Skąd: Warszawa/Sokółka
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 48
Domyślnie Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki

Polecam mały serwis opon na Bemowie:
Schowany za Statoil i myjnią na rogu Powst. Śląskich i Wrocławskiej (od strony Ratusza Bemowo).
W potrzebie na poczekaniu pomogli mi z przebitą oponą (wszystko w ciągu 10-15 min).
Za "naprawienie" sflaczałego koła z wyważeniem i miłą rozmową zapłaciłem 15 PLN.
rotor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2011, 17:26   #4
karolm1988
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-12-2009
Skąd: wawa
Model: ST220
Silnik: 3,0
Rocznik: 2002
Postów: 64
Domyślnie Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki

Polecam Wulkanizacje na ostrobramskiej 73 zaraz przy auto-auto. Przejęli to podobno po innej firmie i teraz zdobywają klijentów więc się solidnie przykładają do swojej pracy. Ja byłem zadowolony
karolm1988 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2011, 18:19   #5
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki

zelazowy w kolejności od najlepszych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. Uniroyal Rain expert
2. Fulda Ecocontrol
3. Firestone Multihawk
4. Barum Brilantis
5. Dębica Passio 2
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2011, 18:26   #6
zelazowy
ford::average
 
Avatar zelazowy
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 15-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Focus mk1
Silnik: 1.6 Zetec
Rocznik: 2002
Postów: 71
Domyślnie Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki

Hoho, jest odzew Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w sumie pytanie ogólne, trzeba było szukać w hp...
Anyway, dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak właśnie skłaniałem się ku Uniroyal, a skoro dostałem potwierdzenie, że są najlepsze z interesujących mnie, no to te będę kupował, na oponeo drogie nie są. Wiosna za pasem, trzeba się już uzbroić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Patrz, gdzie jedziesz.
Inaczej pojedziesz tam, gdzie patrzysz.
zelazowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2011, 20:05   #7
szkot666
ford::average
 
Avatar szkot666
 
Zarejestrowany: 14-01-2008
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 benzyna +lpg
Rocznik: 2002
Postów: 99
Domyślnie Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki

Cytat:
Napisał zelazowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O, niezły wątek znalazłem, całkiem mnie interesujący.

Sytuacja wygląda następująco. W essim mam dwie letnie opony z 2002 roku. Bieżnik niby ok, no ale wiadomo, trzeba wymienić. Nie pamiętam jak z przodu, ale bez rewelacji na pewno. Dlatego chcę od razu kupić komplet. Długo rozmyślałem nad używanymi (głównie przez m_g Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.), ale jednak wolę się wykosztować i kupić nówki. Pytanie tylko jakie? Budżetowe, czyli Dębica Passio 2 ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]), czy może Barum Brillantis 2 ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]). A może wydać w sumie 80zł więcej i zainwestować w Firestone MULTIHAWK ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]), Uniroyal RainExpert ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]) albo Fulda ECOCONTROL ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ja jakoś specjalnie wyczynowo nie jeżdżę, szacuję, że w tym roku zrobię z 10-15 tys km.

Jeśli ktoś by mógł mi coś poradzić, to byłbym wdzięczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uniroyal ma moj tesc , bardzo sobie ceni , on nie zmienia na zime opon , lata na letnich . czytalem o nich , sa ciche i dobre na wode
szkot666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2011, 20:06   #8
szkot666
ford::average
 
Avatar szkot666
 
Zarejestrowany: 14-01-2008
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 benzyna +lpg
Rocznik: 2002
Postów: 99
Domyślnie Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki

Cytat:
zelazowy w kolejności od najlepszych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. Uniroyal Rain expert
2. Fulda Ecocontrol
3. Firestone Multihawk
4. Barum Brilantis
5. Dębica Passio 2
zgadzam sie
szkot666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2011, 11:00   #9
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki

Cytat:
zelazowy w kolejności od najlepszych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. Uniroyal Rain expert
2. Fulda Ecocontrol
3. Firestone Multihawk
4. Barum Brilantis
5. Dębica Passio 2
a jak to wygląda dla rozmiaru 215/60 R16 (S-Max) na lato?
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2011, 11:05   #10
szkot666
ford::average
 
Avatar szkot666
 
Zarejestrowany: 14-01-2008
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 benzyna +lpg
Rocznik: 2002
Postów: 99
Domyślnie Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki

ja mam 205/55/16 w mondeo Dunlop SP01 i jestem zadowolony , fajne tez sa Dunlop Sport MAxx
szkot666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.