Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-09-2008, 12:47   #1
cypek.r
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-09-2008
Postów: 7
Domyślnie Focus MKII DVD, TV, divx, mp3, NAVi and Bluetooth:))

Na początku chciałbym się przywitać, jestem świeżo upieczonym forumowiczem i równie młodym stażem posiadaczem focusa II :fcp1 zobaczymy jak będzie się sprawował :fcp1

Ale do rzeczy :fcp2
Mam kontakt z chińczykami produkującymi fajne dvd do forda.
Podstawowa wersja kosztuje ok 750zł, z bluetooth ok 800zł. (ceny podaje wam z transportemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
można też zamówić z GPSem!(pod WINDOWS CE5) jeżeli ktoś jest zainteresowany, mogę zapytać o cenę, ale pewnie ok 50$ więcej niż powyższe.
Odtwarza dvd, divx (nie wiem jak z napisami), ma też wbudowany tuner tv (analogowy), mp3, dodatkowo wejście USB na pendrive oraz wejście audio-video. Wszystkim można sterować z poziomu fabrycznego pilota.
Ja nie chce na tym zarabiać, poprostu wiem, że sporo osób może być tym zainteresowanych, a im więcej nas będzie tym lepsza będzie cena.
Piszcie co o tym sądzicie, myślę że fajnie można byłoby dozbroić nasze fordy w coś takiego :fcp1

PS. Dla porównania link do tego samego urządzenia!!! nie bądźmy frajerami napychającymi portfele takim allegrowiczom :fcp1
[link=]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[/link]
To urządzenie kosztuje max 900zł z nawigacją i transportem, a ten koleś sprzedaje je po 4000zł
Prośba do adminów- to nie jest żadna oferta handlowa,więc proszę nie usuwać. Po prostu moglibyśmy zrobić takie zakupy pewną grupą, ograniczając w ten sposób koszta :fcp1
Pozdrawiam wszystkich!
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 6_5_Inch_TFT_DVD_Player_For_Ford_Car.jpg (72.0 KB, 1080 wyświetleń)

cypek.r jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2008, 19:15   #2
keicam
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-07-2008
Skąd: Kwidzyn / Gdańsk
Model: Focus Gold X
Silnik: 1.6
Rocznik: 2004
Postów: 19
Domyślnie Re: Focus MKII DVD, TV, divx, mp3, NAVi and Bluetooth:))

kurcze do focusa mk I to pewnie nie pasuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
keicam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2008, 22:46   #3
damian006
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-03-2008
Postów: 9
Domyślnie Re: Focus MKII DVD, TV, divx, mp3, NAVi and Bluetooth:))

no właśnie napisz czy pasuje do mk1
damian006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2008, 07:11   #4
cypek.r
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-09-2008
Postów: 7
Domyślnie Re: Focus MKII DVD, TV, divx, mp3, NAVi and Bluetooth:))

Do jedynki raczej nie pasuje- musielibyscie wyciąć większe okno pod radio w tej ramce
cypek.r jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2008, 23:32   #5
Gregstone
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-09-2008
Postów: 6
Domyślnie Re: Focus MKII DVD, TV, divx, mp3, NAVi and Bluetooth:))

Podoba mi się jakby to pasowało do mojego Mondeo 2002 TDCI to jest się nad czym zastanowić
Gregstone jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2008, 09:32   #6
essi55
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIII kombi
Silnik: TDCI 2.0 130 KM
Rocznik: 2002
Postów: 121
Domyślnie Re: Focus MKII DVD, TV, divx, mp3, NAVi and Bluetooth:))

Cytat:
Napisał Gregstone
Podoba mi się jakby to pasowało do mojego Mondeo 2002 TDCI to jest się nad czym zastanowić
Jeszcze pare dni temu powiedziałbym, że jeśli to jest 2DIN to nie ma szans w naszych (2002) mondkach, gdzie mamy coś koło 1,8DIN.
ALE
na forum mondeoklub Polska ktos opisał, że wstawił radio 2DIN do "naszej" konsoli i nawet nie musiał zbyt wiele "kombinować".
W wolnym czasie będę więc wyjąć moje słynne 9000 VNR i sprawdzić organoleptycznie jak to jest z tym miejscem.

Za te pieniądze taki "chińczyk" multimedialny z navi byłby całkiem, całkiem... :fcp1
__________________
Albrecht AE6890, JFK II ASC, Sirio Triflex lub President Minilog
essi55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2008, 00:36   #7
Gregstone
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-09-2008
Postów: 6
Domyślnie Re: Focus MKII DVD, TV, divx, mp3, NAVi and Bluetooth:))

Cytat:
Napisał essi55
Cytat:
Napisał Gregstone
Podoba mi się jakby to pasowało do mojego Mondeo 2002 TDCI to jest się nad czym zastanowić
Jeszcze pare dni temu powiedziałbym, że jeśli to jest 2DIN to nie ma szans w naszych (2002) mondkach, gdzie mamy coś koło 1,8DIN.
ALE
na forum mondeoklub Polska ktos opisał, że wstawił radio 2DIN do "naszej" konsoli i nawet nie musiał zbyt wiele "kombinować".
W wolnym czasie będę więc wyjąć moje słynne 9000 VNR i sprawdzić organoleptycznie jak to jest z tym miejscem.

Za te pieniądze taki "chińczyk" multimedialny z navi byłby całkiem, całkiem... :fcp1
tak nawiasem mówiąc to te nasze vnr maja taka słuchawkę - na jakiej zasadzie to działa - bluetooth chyba nie bo próbowałem , karty sim nie ma gdzie włożyc , pewnie działa ze starym zestawem głośnomówiącym ? Czy ktoś jest zorientowany w tym temacie ?
Gregstone jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2008, 07:29   #8
essi55
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIII kombi
Silnik: TDCI 2.0 130 KM
Rocznik: 2002
Postów: 121
Domyślnie Re: Focus MKII DVD, TV, divx, mp3, NAVi and Bluetooth:))

Cytat:
Napisał Gregstone
tak nawiasem mówiąc to te nasze vnr maja taka słuchawkę - na jakiej zasadzie to działa - bluetooth chyba nie bo próbowałem , karty sim nie ma gdzie włożyc , pewnie działa ze starym zestawem głośnomówiącym ? Czy ktoś jest zorientowany w tym temacie ?
O tej słuchawce duuużo mówiono/pisano w wątku o 9000 VNR na tym forum, chyba "VNR a mapa Polski" lub podobnie. Użyj "szukaj" :fcp12
Wszystko zależy od dodatkowego doposażenia i wersji (chyba). Różnice są nawet w instrukcjach obsługi (anglojęzycznych).

Co do przeróbki konsoli na 2DIN to na mondeoclub jest nawet zdjęcie "wciśniętego" bez żadnych przeróbek konsoli radia/kombajnu 2DIN do naszych mondków. Wlazł tam ponoć ciasno ale wlazł :fcp2

link do zdjęcia, (post forumowicza mirusiek): [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Albrecht AE6890, JFK II ASC, Sirio Triflex lub President Minilog
essi55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2009, 08:38   #9
km51mk
ford::amateur
 
Imię: KOSTEK
Zarejestrowany: 06-01-2009
Skąd: WASILKÓW
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 4
Domyślnie Re: Focus MKII DVD, TV, divx, mp3, NAVi and Bluetooth:))

cypek.r, Witaj, jestem zainteresowany za tą cenę
km51mk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2009, 15:12   #10
wiwaldy
ford::average
 
Avatar wiwaldy
 
Zarejestrowany: 23-01-2009
Model: C-Max Mk2
Silnik: 2,0TDCI 140Km
Rocznik: 2014
Postów: 59
Domyślnie Re: Focus MKII DVD, TV, divx, mp3, NAVi and Bluetooth:))

Jestem zainteresowany. Czy nadal to aktualne?
wiwaldy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.