Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|zachodniopomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-12-2012, 17:36   #311
Szejk.Ahmed
ford::advanced
 
Avatar Szejk.Ahmed
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-08-2010
Skąd: SZCZECIN
Model: T
Silnik: Najlepszy
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Napisał Novy911 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja polecam FordBrat i FordFach , ale tylko od strony mechanicznej. Bo niestety elektryka do tej pory nie znalazłem zaawansowanego :/ Może ktoś jest w stanie polecić jakiegoś cudotwórcę ?
Na Gryfińskiej FordCar.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Szejk.Ahmed jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2012, 14:30   #312
Robert30
ford::amateur
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 28-12-2012
Skąd: szczecin
Model: Mondeo mk 4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witam rowniez polecam warsztat na Gryfinskiej.Jak mialem focusa to caly czas jezdzilem do nich i bylem zadowolony .Teraz od roku mam mk4 i jak na razie nie mam potrzeby jezdzic na mechanike ale eksplatuje rowniez u nich.Polecam
Robert30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2012, 23:33   #313
8wasyl7
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

witam, a jakie macie opinie na temat Auto Ars na krakowskiej ? Ktoś tam coś robił ? Znają się na rzeczy ?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2013, 23:58   #314
AgaiSzymon
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 13-09-2012
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 1995
Postów: 16
Thumbs up Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

jedź do fordfach na ul.Bieszczadzkiej 25 , warsztat ok nie naciagają na koszta i niedrogo
AgaiSzymon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2013, 08:28   #315
8wasyl7
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

znam ten warsztat ale byłem ciekawy jakie są opinie o tamtym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2013, 15:48   #316
the_molka
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 30-11-2009
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus Mk2 FL
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 7
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witam,

byłem dzisiaj w fordfach na bieszczadzkiej, sprawa dotyczyła aktywacji tempomatu - 15 minut i 120zł i było po sprawie, wszystko działa jak należy, miła obsługa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. polecam i dziękuję.
the_molka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2013, 21:20   #317
the_molka
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 30-11-2009
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus Mk2 FL
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 7
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

dodam jeszcze wpis na temat Auto Ars, jako że mam auto służbowe, po okresie gwarancyjnym serwisuję tam focusa. Warsztat ogólnie dobry, nie było problemów auto zawsze wyjechało naprawione (nie tylko focus, bo mamy w firmie jeszcze inne samochody tam serwisowane) pan od flot trochę jest zakręcon (choć sympatyczny i uczynny) i czasami coś zapomni, przeoczy (ale tylko drobiazgi jak zamontowanie nowych wycieraczek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) ogólnie polecam.
the_molka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2013, 19:13   #318
p_swiderski
ford::advanced
 
Avatar p_swiderski
 
Zarejestrowany: 23-05-2010
Skąd: PL/NO
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 311
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Napisał the_molka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

byłem dzisiaj w fordfach na bieszczadzkiej, sprawa dotyczyła aktywacji tempomatu - 15 minut i 120zł i było po sprawie, wszystko działa jak należy, miła obsługa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. polecam i dziękuję.
Ja kilka dni wcześniej u nich zapłaciłem 200zł za tempomat, ale u mnie sami przekładali kierownice i jeszcze aktywowali światła skandynawskie. Wszystko również bez problemu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
p_swiderski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2013, 19:52   #319
amigo1975
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

serwis forda mierzyn to żenada, jak można stwierdzić,że to fachowiec po wymianie swoznia, sprzegla lub innej pierdoły że poważnymi rzeczami zwyczajnie sobie nie radzą, do tego pchają się do auta w brudnym ubraniu. Może komuś pomogli mnie nie i napewno nie oddamjuz tam auta. Nawet kòł dobrze nie wywazyli.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2013, 07:42   #320
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Napisał amigo1975 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
serwis forda mierzyn to żenada, jak można stwierdzić,że to fachowiec po wymianie swoznia, sprzegla lub innej pierdoły że poważnymi rzeczami zwyczajnie sobie nie radzą, do tego pchają się do auta w brudnym ubraniu. Może komuś pomogli mnie nie i napewno nie oddamjuz tam auta. Nawet kòł dobrze nie wywazyli.
Serwis Forda Mierzyn? ale kolego tam są dwa i fajnie było by pisać precyzyjnie że chodzi o ten u pana A. w starym budynku - hali. Bo wielokrotnie ludzie piszą Mierzyn i podaj złe opinie na temat warsztatu Ford Fach który jest wielokrotnie mylony właśnie z warsztatem pana A.
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.