Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|śląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-10-2012, 20:05   #11
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wbudowany fotoradar w Fordzie Focusie

To dobrze, bo ja ich podziwiam (choć nie lubię) za pościgi Vectrą,Insignią i wszelkim innym wynalazkiem z pod znaku OPLA który znany ze swego prowadzenia dostarcza dużej dawki adrenaliny gdy wchodzisz w zakręt z dużą prędkością. Prawie jak komandos, nigdy nie wiesz czy wyjdziesz z tego łuku przodem, tyłem, bokiem czy w kawałkach... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ford może żaden prestiż ale nie można im nic zarzucić jeśli chodzi o prowadzenie, poza tym zdecydowanie lepsze auto niż Opel...

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2012, 08:29   #12
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: Wbudowany fotoradar w Fordzie Focusie

Cytat:
Napisał Snajper_881 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ford może żaden prestiż ale nie można im nic zarzucić jeśli chodzi o prowadzenie, poza tym zdecydowanie lepsze auto niż Opel...
no nie wiem... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
fakt focus, mondeo prowadzi się lepiej niż zafira (zawieszenie i uklad kierowniczy) ale nie wiem czy Ford to lepsze auto niż Opel...
powiedziałbym że na tym samym poziomie ale różniące się...
na pewno koszt standardowego utrzymania Forda jest większy niż Opla...

a tak nawiasem mówiąc - piszesz o pojazdach przystosowanych do pracy w Policji, a nie o wersjach sprzedawanych w polskich salonach. Nie wiem czy wiesz, ale Opel ma takie specjalne pojazdy w ofercie w niektórych krajach. Lepsze zawieszenie, lepsze hamulce, podrasowany silnik...
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2012, 09:00   #13
Pindsvin
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-04-2011
Skąd: Łęczna
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 30
Domyślnie Odp: Wbudowany fotoradar w Fordzie Focusie

"Umożliwia ono sfotografowanie pojazdów oddalających się lub zbliżających w zakresie prędkości od 5 do 250 km/h."

Czyli wystarczy polecieć powyżej 250 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pindsvin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2012, 11:17   #14
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: Wbudowany fotoradar w Fordzie Focusie

Cytat:
Napisał Pindsvin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Umożliwia ono sfotografowanie pojazdów oddalających się lub zbliżających w zakresie prędkości od 5 do 250 km/h."

Czyli wystarczy polecieć powyżej 250 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ile aut w Polsce jest w stanie osiągnąć takie prędkości w normalnych warunkach drogowych?

przypomniała mi się sytuacja spod świateł - jechałem do pracy:
Teren zabudowany, stoję na czerwonym, jako pierwsze auto stoi jakieś Porsche cabrio. Kierowca chciał zaszaleć, zaszpanować - wyskoczył na zielonym spod świateł, 100m dalej policja z radarem laserowym zgarnęła go za szybką jazdę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie ma co szpanować bo można się nadziać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2012, 23:45   #15
Pindsvin
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-04-2011
Skąd: Łęczna
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 30
Domyślnie Odp: Wbudowany fotoradar w Fordzie Focusie

W sumie jadąc ostatnio A2, na ekranach przy niektórych odcinkach widniał napis "brak ograniczeń dla pojazdów do 3,5t". Mam rozumieć że tyczyło się to ograniczeń prędkości?
Pindsvin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2013, 19:13   #16
szejk78
ford::advanced
 
Avatar szejk78
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 27-04-2012
Skąd: Hamm(D)/Bielsko Biała
Model: Daf XF 460
Silnik: Duży :)
Rocznik: 2012
Postów: 278
Domyślnie Odp: Wbudowany fotoradar w Fordzie Focusie

A to czytaliście: Radiowozy ITD nielegalne? Nie powinny dostać przeglądu! [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Daf XF 460 + beczka z tyłu,2 x Focus II 2.0TDCI 3D i 5D/HB 172 i 162,Mazda 323F BA 2.0 V6 bez podtlenku LPG Było:Focus I,Mondeo IV 2.0 143,Mazda 6 sport2.0 CiTD,GALANT SPORT EDITION 2.5 V6 TIP TRONIK
szejk78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2013, 08:40   #17
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: Wbudowany fotoradar w Fordzie Focusie

no chyba nie do końca...
to nie są światła przeciwmgielne tylko dodatkowe światła służące do doświetlania zdjęcia, jak dobrze rozumiem to co napisali.
w takim przypadku o ile te światła nie są właczone w normalny obwód elektryczny świateł samochodowych przednich, a jedynie pod kamerę to nie ma sie do czego przyczepić.
czyt. jak nie mogą używać ich jako p.mgłowych czy dziennych, bo nie ma jak fizycznie je włączyć to mogą być. Natomiast rodzi sie pytanie czy policja może używać świateł błyskowych barwy białej podczas pracy. Jeśli te światła są integralną częścią radaru to zapewne tak...
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2013, 01:05   #18
AgaiSzymon
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 13-09-2012
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 1995
Postów: 16
Domyślnie Odp: Wbudowany fotoradar w Fordzie Focusie

kupcie antyradar bedzie spokój
AgaiSzymon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2013, 01:19   #19
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie Odp: Wbudowany fotoradar w Fordzie Focusie

Cytat:
Napisał AgaiSzymon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kupcie antyradar bedzie spokój
I mam dalej z nim zrobić Twoim zdaniem ?????
Proszę Cię o odpowiedź na moje pytanie.

Pozdrawiam
Wojtek
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 11-01-2013 o 01:27
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2013, 14:14   #20
AgaiSzymon
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 13-09-2012
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 1995
Postów: 16
Domyślnie Odp: Wbudowany fotoradar w Fordzie Focusie

Cytat:
Napisał Wojtek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I mam dalej z nim zrobić Twoim zdaniem ?????
Proszę Cię o odpowiedź na moje pytanie.

Pozdrawiam
Wojtek
konkretniej...
AgaiSzymon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.