Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-08-2023, 14:34   #171
Sławek1977
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2020
Model: Focus ST MK3 USA
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 337
Domyślnie Odp: Active City Stop - Jakie elementy są potrzebne do ACS

Cytat:
Napisał pierogi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W Escape nie było nigdy montowane ACS, ale forscan widzi auto jako Kuga/Escape, poza tym Kuga to w 99% Escape lub odwrotnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekaw jestem bardzo, czy ktoś od Kugi właśnie widzi moduł FDSM ...
dzięki za info


Też tak myślę skoro inne auta go widzą. Może ktoś od Kugi z ACS kiedyś sprawdzi...
Jesteś pewien że Escape nigdy nie wychodziły z ACS?
Bo dokładałem do siebie ACS ( mam focusa z USA- w nim na pewno nie było opcji ACS), i jeśli jest faktycznie tak jak piszesz, to u mnie też powinien działać. W forscanie włączyłem City safety 1, zmieniłem czujniki abs na prawidłowe i je zakodowałem, niestety Forscan wywala błąd niekompatybilnej konfiguracji modułu sterującego i auto wyświetla na zegarach informację „active city stop niedostępny”. Jak/czym kodowaleś?

Sławek1977 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2023, 18:23   #172
pierogi
ford::beginner
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 05-10-2021
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 18
Domyślnie Odp: Active City Stop - Jakie elementy są potrzebne do ACS

Cytat:
Napisał Sławek1977 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jesteś pewien że Escape nigdy nie wychodziły z ACS?
Tak - jestem pewien, tylko Kuga to ma.
Lidar czyli FDSM mam założony właśnie od Focusa F1FT-14F449-AE
Z Forscanem walczyłem i poległem - kolega UCDS-em odpalił wszystko po zmianie szyby od Kugi czyli ACS, czytanie znaków, automatyczne światła drogowe, czujnik deszczu, asystenta pasa ruchu i co tam jeszcze nie pamiętam. Miałem totalnego golasa Escape SE.
pierogi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2023, 19:19   #173
Sławek1977
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2020
Model: Focus ST MK3 USA
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 337
Domyślnie Odp: Active City Stop - Jakie elementy są potrzebne do ACS

To bardzo dobra wiadomość- jest szansa, że jednak u mnie też zadziałaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Forscanem przerobiłem wszelkie możliwe konfiguracje, nawet wrzucałem cc od auta mającego ACS i dalej to samo. UCDS zamówiony, zobaczymy czy się uda. Dzięki za odpowiedź.
Sławek1977 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2023, 14:48   #174
Sławek1977
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2020
Model: Focus ST MK3 USA
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 337
Domyślnie Odp: Active City Stop - Jakie elementy są potrzebne do ACS

Niestety UCDS nic nie zmienił, dalej jest błąd „Konfiguracja modułu sterującego niekompatybilna”.
Sławek1977 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.