Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-07-2011, 07:26   #111
ljo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-02-2011
Skąd: Wrocław
Model: S-max
Silnik: 2,0TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 9
Domyślnie Odp: jaki rabat mozna uzyskac w salonie na auto

Cytat:
Napisał waiter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na 1.6 ecoboost dostałbym 19%.
U którego dealera, jeśli mogę spytać? Auto było na stanie, czy na zamówienie?

pozdrawiam
Adam

ljo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2011, 19:27   #112
waiter
ford::beginner
 
Avatar waiter
 
Zarejestrowany: 19-01-2008
Skąd: Mazury
Model: S-MAX :)
Silnik: 2.2TDCI 200KM
Rocznik: 2011
Postów: 32
Domyślnie Odp: [S-MAX] Ile stargowaliście

Auto do produkcji z indywidualną konfiguracją.
Generalnie miałem kilka zblizonych ofert. Polecam Śląsk, Kraków i Podhale. i oczywiście bliski mi Olsztyn gdzie w końcu nabyłem pojazd.
waiter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2011, 20:00   #113
klinik
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-11-2011
Skąd: Bydgoszcz
Model: S-MAX
Silnik: 2,0 EcoBoost 203KM
Rocznik: w przygotowaniu
Postów: 3
Domyślnie Odp: [S-MAX] Ile stargowaliście

Po wielu bojach, telefonach, mailach, kontaktach w salonach udało mi urwać ponad 22 000 zł. Auto pod zamówienie do produkcji na rok 2012.

Więcej już nigdzie nie udało mi się osiągnąć mimo usilnych prób i starań.
klinik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2011, 20:22   #114
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: [S-MAX] Ile stargowaliście

klinik, a ile to procent? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2012, 19:16   #115
Ziółas
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-02-2012
Skąd: Skrzeszew
Model: S-max
Silnik: 2.0 Ecoboost 203 KM + upgrade do 240KM
Rocznik: 2012
Postów: 41
Domyślnie Odp: [S-MAX] Ile stargowaliście

Ja swojego zamówiłem na początku marca, z terminem odbioru początek lipca. 2.0 Ecoboost, 203 KM. Wersja Titanium + pakiet Platinum X+ dodatkowe fotele + Sony Premium Sound + inne extrasy, w sumie całość wyszła za nieco ponad 148000. Stargowałem do równo 130000, czyli mniej niż za tą wersję wyjściowo. To tak jakbym całe dodatkowe wyposażenie dostał gratis. A jak się będą spóźniać to może jeszcze coś ugram.
Ziółas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2012, 19:35   #116
tecmax
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: [S-MAX] Ile stargowaliście

No i stało sięGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zamówiłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 2.0 TDCI 140km Titanium+Platinium i trochę dodatków, pojazd w Polsce cena wyjsciowa 136000 - cena do zapłacenia 108000 PLN jak odbiore to się pochwaleGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2012, 20:19   #117
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: [S-MAX] Ile stargowaliście

no to gratulacje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2012, 08:43   #118
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: [S-MAX] Ile stargowaliście

Cytat:
Napisał tecmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
136000 do zapłacenia 108000 PLN
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kurde a ja myślałem że takie promocje to tylko w ERZE....naprawde ładny "rabacik" gratki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2012, 08:49   #119
tecmax
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: [S-MAX] Ile stargowaliście

dwa tygodnie twardych negocjacjiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. oczywiscie napisałem tu o cenie wyjsciowej i cenie która uzyskałem za auto. Finalna cena bedzie trochę wyższa bo dołozyłem sporo dodatków -DVD w podsufitce, tuner DVB-T,felgi Alu na lato, opony zima które beda na ori felgach, boxa nadach uchwyty rowerowe itp.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2012, 09:00   #120
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: [S-MAX] Ile stargowaliście

Cytat:
Napisał tecmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Finalna cena bedzie trochę wyższa bo dołozyłem sporo dodatków -DVD w podsufitce, tuner DVB-T,felgi Alu na lato, opony zima które beda na ori felgach, boxa nadach uchwyty rowerowe itp.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to już inna sprawa - ubezpieczenie też nie licz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale sama cena z salonu...no naprawde szacun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.