Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-09-2009, 14:16   #1
be_rcik
ford::advanced
 
Avatar be_rcik
 
Zarejestrowany: 26-08-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX II
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 207
Domyślnie [S-MAX] Ile stargowaliście

Mam pytanie do ostatnio kupujących S-Maxa. Ile udało wam się stargować od ceny oficjalnej.
Załóżmy, że wersja Gold, 5-sobowa, benzyna, lakier metalik, cennikowo ok 98 tys.
Ile można jeszcze zejść z tej ceny.
Nie wiem czy ma to wpływ, ale będzie leasing. Prawdopodobnie poza salonem ...

be_rcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2009, 14:26   #2
Kristoforos
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-09-2009
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX
Silnik: 1.6 EcoBoost 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 220
Domyślnie Odp: Ile stargowaliście

Ja Ci odpowiem za jakiś miesiąc, bo wtedy mam zamiar złożyć zamówienie (chyba, że coś o lifcie się w międzyczasie pojawi). Na razie rozmowy są bardzo obiecujące, ale nie chcę zapeszać. Z tym, że ja akurat rozmawiam o wersji 2.5t, więc bazowa cena startuje gdzieś przy 125tys. No i zakup prywatny. Myślę, że im bliżej listopada, tym łatwiej będzie uzyskać dobry upust.
Kristoforos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2009, 14:49   #3
majkelos
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 13-03-2009
Skąd: WARSZAWA
Model: ford s-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 135
Domyślnie Odp: Ile stargowaliście

kupowany w lutym 09 rocznik 08 2,0 tdci, grafit met, ciemne szyby, czujniki parkowania, szuflady - 91.500 zł kurs euro w dniu zakupu 4,64
majkelos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2009, 14:59   #4
wit007
ford::advanced
 
Avatar wit007
 
Zarejestrowany: 13-11-2008
Skąd: Gdynia/Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 358
Domyślnie Odp: Ile stargowaliście

Majkelos - dobra cena!
wit007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2009, 15:00   #5
bchmiel
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ile stargowaliście

Warszawskie Auto Plaza po jednej tylko wizycie w salonie oraz przymiarce do S-maxa proponuje mi upust 12tys dla następującej konfiguracji: wersja Trend + pakiet siedzenia + 3 rząd foteli + ksenony + lakier metalik + autoalarm + radio Sony (raczej podstawowe) + blaty i szuflady. Ale i tak samochód wychodzi ponad 110tys. Czyli daleko mi do 91tys jak u majkelosa.
Kristoforos - trzymam kciuki za powodzenie w negocjacjach. Daj znać, za ile Ci się udało wyrwać autko i w jakiej konfiguracji. Może być na priv.

Pozdrawiam
Bartek
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2009, 15:12   #6
wit007
ford::advanced
 
Avatar wit007
 
Zarejestrowany: 13-11-2008
Skąd: Gdynia/Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 358
Domyślnie Odp: Ile stargowaliście

Ale on kupił zeszłoroczny wóz więc poczekaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wit007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2009, 17:27   #7
esco
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-07-2009
Skąd: Poznań
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCi 140km
Rocznik: 2009
Postów: 91
Domyślnie Odp: Ile stargowaliście

Dużo zależy od wersji z jaką startujesz. Na początku jak się przymierzałem do automatu i wersji ze skórzaną tapicerką w wersji Titanium + pełna elektryka foteli to w sumie dali mi rabatu ok 20 000zł (cena bazowa z opcjami ok 150tys) Negocjowałem w sierpniu a z tego co wiem to najlepsze rabaty dawali od marca do maja jak mieli totalną padakę potem już nie byli tacy skłonni iść na ustępstwa. W sumie skończyło się na manualu w wersji 2.0tdci Titanium + opcje za ponad 23 tys i wtedy rabatu dali ponad 16 tys. Też mam leasing i to zewnętrzny, to co oni zaproponowali (przez Pekao Leasing) to był totalny śmiech... Mi się udało zbić cenę bo znalazłem na otomoto brokera, który specjalizuje się w Fordach i ma super ceny. Pokazałem im w salonie ich ofertę i powiedziałem wprost, jak ich przebijecie to biorę od was a jak nie to nie... i przebili Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. napisz na priv to Ci podeślę namiar..
esco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2009, 19:50   #8
maciekr7
ford::average
 
Avatar maciekr7
 
Zarejestrowany: 17-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2009
Postów: 110
Domyślnie Odp: Ile stargowaliście

u mnie z ceny bazowej ok. 160 tys. - rabat cennikowy 8 tys. cena spadła jeszcze o jakieś 18 tys.
I tak to nie była jeszcze najniższa oferta, bo miałem niższą, ale to już inna historia.
maciekr7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2009, 20:11   #9
mayek
ford::advanced
 
Avatar mayek
 
Zarejestrowany: 19-01-2008
Skąd: Zabrze
Model: Kuga / Sharan
Silnik: 2.0 TDCi / 2.0 TDI
Rocznik: 2009 / 2015
Postów: 234
Domyślnie Odp: Ile stargowaliście

Ja na 2,0 TDCi Platinum odbior koniec listopada upust ok. 18 tys Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mayek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2009, 20:12   #10
esco
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-07-2009
Skąd: Poznań
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCi 140km
Rocznik: 2009
Postów: 91
Domyślnie Odp: Ile stargowaliście

Cytat:
Napisał maciekr7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie z ceny bazowej ok. 160 tys. - rabat cennikowy 8 tys. cena spadła jeszcze o jakieś 18 tys.
I tak to nie była jeszcze najniższa oferta, bo miałem niższą, ale to już inna historia.
No właśnie, im droższy wyjściowy model tym większy rabat mogą zaoferować.. twój model 2,5T na dzień dobry kosztuje ponad 120tys a jak dorzuciłeś opcji za 40tys to mieli z czego opuszczać... no i kiedy zamawiałeś?
esco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.