Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-07-2009, 15:31   #1
tonberrypl
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 31-07-2009
Model: Ford
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 2
Domyślnie Dlaczego jest takie tanie???

Jak w temacie, dlaczego te auto oddają prawie za darmo, zamierzam kupić Mondeo Mk3 2.0 TDCI kombi, w niemczech ceny za 2002 rok ok. 2500-3000 Euro!!! Słyszałem że do każdego takiego mondka zaraz po zakupie trzeba doliczyć kilka koła na wtryskiwacze???

tonberrypl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 15:54   #2
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Cytat:
Napisał tonberrypl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Słyszałem że do każdego takiego mondka zaraz po zakupie trzeba doliczyć kilka koła na wtryskiwacze???
co za bzdury jeli chodzi o doliczanie kasy...
ale z drugiej strony coś w tym jest skoro:

Cytat:
Napisał tonberrypl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dlaczego te auto oddają prawie za darmo, zamierzam kupić Mondeo Mk3 2.0 TDCI kombi, w niemczech ceny za 2002 rok ok. 2500-3000 Euro!!!
nie wiem skad takie ceny wziałes.. pewnie jakieś komisowe rzęchy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak na szybko pierwszy porządny mondziak .. z tm, ze 2003 rok 4500euro...
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 17:22   #3
jewro
ford::average
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 11-04-2008
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo Kombi TREND
Silnik: 2.0 Tdci 130KM
Rocznik: 2004
Postów: 133
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Nie kuś się na takie ceny, ja sprowadzałem autko osobiście i dobre auto kosztuje więcej tylko rzęchy jak to napisał przedmówca kosztują takie śmieszne pieniądze, i kupuj z silnikiem TDDI jest zwykla pompa wtryskow nie ma pompowtryskiwaczy jest mniej czuły na kiepskie paliwo:-)))
jewro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 17:53   #4
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Cytat:
Napisał jewro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i kupuj z silnikiem TDDI jest zwykla pompa wtryskow nie ma pompowtryskiwaczy jest mniej czuły na kiepskie paliwo
ale TDCi lepiej jeździ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 18:42   #5
artur1234
ford::advanced
 
Avatar artur1234
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 25-11-2008
Skąd: Łęczna-Lublin
Model: mondeo mk1
Silnik: 1600 Pb+Lpg
Rocznik: 1994
Postów: 332
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Było gdzies porownanie TDCI i TDDI i byly rozne opinie...
Ale fakt faktem mondeo tanieje w oczach... Nawet takie starsze auta jak moje mk1 traca... Za 3tys mozna kupic takie cos co jeszce jezdzi... a 5-6 zadbany egzemplarz z konca produkcji... Troche to dziwne ceny przy tak wysokich cenach czesci zamiennych(duzo czesci do mk1 jest w podobnej cenie do mk3).
Nic pozostaje mi czekac az mk3 stanieja jeszce bardziej to sobie pozwole na takieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec????????
artur1234 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 20:54   #6
Starwarrior
ford::advanced
 
Avatar Starwarrior
 
Zarejestrowany: 19-05-2009
Skąd: Spalding/UK
Model: Mondeo Ghia X mk3
Silnik: 2.0TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 240
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Cytat:
Napisał Cobretti Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale TDCi lepiej jeździ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zawsze można chipa zarzucić, a różnica w jeździe przed/po jest wielka... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondeo GHIA X Mk3,złoty metalik, grill po FL, tylne lampy po lifcie '05, czarne skóry, pełna opcja, 115KM, wkładka K&N


Po remapie: 141KM 324,6Nm
Starwarrior jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 23:18   #7
dedal666
ford::advanced
 
Avatar dedal666
 
Zarejestrowany: 01-07-2008
Model: był mondeo MKI, jest mondeo MK III
Silnik: był 1,8 benzyna + lpg, jest TDCI
Rocznik: był 1995, teraz 2002
Postów: 228
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

jak dla mnie wazniejsze jest zeby furka mnie nie zawiodla jak jej potrzebuje a nie zeby zdziebko lepiej jezdzila - nie znam z autopsji roznicy pomiedzy tdci a tddi ale chyba kazdy slyszal o awaryjnosci tdci i ile te naprawy kosztuja...
dedal666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 23:27   #8
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Cytat:
Napisał dedal666 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale chyba kazdy slyszal o awaryjnosci tdci i ile te naprawy kosztuja...
ja sie dowiedziałem o rzekomej awaryjności dopiero po zakupie ..... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zrobiłem nim ponad 110.000km... w 1,5 roku.... mam 267.000 w tej chwili Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

i nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

jak sprzedam tego to kupuje drugi raz to samo....
komfort jazdy... to jest bezcenne...
za auto gotówką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2009, 06:27   #9
maestro06
ford::professional
 
Avatar maestro06
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDDI by VTECH
Rocznik: 2002
Postów: 1,343
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Co do cen kłóciłbym się, wystarczy dobrze poszukać szczególnie na niemieckich wioskach tam najbardziej opłaca się kupować. Tym bardziej, że zazwyczaj jak jest jakieś ogłoszenie na necie o aucie w niemczech lub w Pl z niemiec to sorry ale myślicie, że komis czy handlarz dolicza tylko 1000pln za swoją fatygę? Nie bądźcie naiwni... Kolego powiem Ci tak jeśli masz możliwość kupna tak tanio auta to dowiedz się czy możesz podjechać na miejscu przed kupnem na jakiś przegląd ( sprawdź auto najlepiej w fordzie w niemczech, pogadaj z właścicielem, że jeśli auto będzie 100% sprawne Ty płacisz za przegląd i będzie jasne czy coś ukrywa czy jest ok) dopłacisz 200-300 euro ale będziesz miał pewność, aha i jeśli to będzie Turek to od razu odradzam Ci to auto (choćby nie wiem jak się świeciło itp).
maestro06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2009, 08:08   #10
Artsorty
ford::beginner
 
Avatar Artsorty
 
Imię: Atr
Zarejestrowany: 21-12-2004
Model: Mondeo MK1, MK4
Silnik: 1.8/2.0
Rocznik: 1993/2008
Postów: 46
Domyślnie Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???

Faktem jest ze Fordy jako marka są tansze niz inne, czy to stereotyp, usterkowosc, brak zaufania do marki? kazdy ma na to swoja teorię, ale przesada tez jest, ze kupisz MK3 TDCI w dobrym stanie za te pieniadze.Pamietac trzeba ze niemcy to chytry naród i nic co dobre za bezcen tez nie puszczą.
__________________
Mondzio 1.8 16v )
Artsorty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.