Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|zachodniopomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-07-2014, 14:04   #431
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,848
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Napisał Wodnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlatego szukam warsztatu gdzie można stać przy swoim aucie podczas naprawy ! Znacie taki ?
w Auto ABC masz w poczekalni podgląd na monitoring, a mnie osobiście nigdy nikt nigdy nie wyprosił z hali warsztatowej. Może dlatego że prywatnie znam paru mechaników stamtąd i mam z kim pogawędzić przy robocie.

jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2014, 18:38   #432
Wodnik
ford::average
 
Avatar Wodnik
 
Zarejestrowany: 14-06-2011
Skąd: Szczecin
Model: S-Max Titanium
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 131
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Wprawdzie to nie w Szczecinie, ale mi się opłacało.

Adam, żebyś czasami nie odebrał tego, że naprawdę zrezygnowałem z waszych usług Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., po prostu zależało mi na wpisie w komputer i książkę.

Taki post informacyjny, to nie jest żadna kryptoreklama tylko moje osobiste doświadczenie, byłem tam pierwszy raz.

Moje auto:
FORD S-Max 2008 r 2.0 TDCI 140 KM – przebieg 187 400 km

W związku, że zamierzam w wakacje przejechać ponad 6 000 km do tego w jedną stronę około 2 000 km od domu, postanowiłem wymienić rozrząd.

Po zorientowaniu się ile wynoszą ceny oryginalnych części w sklepach internetowych:
Komplet rozrządu + pompa wody około 720 zł + koszt wysyłki = około 750 zł
Robocizna w innym warsztacie niż ASO około 400-550 zł
Śruby = około 80 zł
Koszt całości poza ASO około - 1280 zł

ASO bez promocji.
W ASO np. Szczecin około - 1750 zł

ASO Piła.
Jeżeli ktoś ma blisko i z jego kalkulacji wyjdzie, że mu się opłaca przejechać ileś tam kilometrów to polecam ASO FORD AUTO KAMAG Piła.

Po rozmowie z Panem Tomaszem Kowalskim całościowy koszt usługi – 1240,86 zł:
Komplet rozrządu + pompa wody
Śruby
Odstępnik
Płyn do chłodnicy 0,5 l
Robocizna
Umycie auta

Pasek chyba od osprzętu – sprawdzony nie było potrzeby wymiany

I jeszcze jeden fajny bonusie dostałem, a właściwie dwa, ale nie mogę napisać żeby Szef Pana Tomka się nie czepiał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Nie wiem czy ktoś z ASO w Pile zagląda na to forum, ale w razie co, Panie Tomku jak Szef będzie pytał to może Pan coś ściemnić ja potwierdzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Oczywiście wpis do ksiązki serwisowej i do komputera zrobiony.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Przejechałem 350 km w obie strony i mimo to 380 zł w kieszeni na czysto zostało.

Czy ja piszę, że ASO w Szczecinie jest złe? NIEEEE !
Ale ASO w Pile jest LEPSZE !
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
FORD S-Max Tytanium 2.0 TDCI 140 KM
Detykacja dla AdamJ, MlekoLowickie i innych !
Nigdy nie jest za późno,
żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno,
by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.
(JP II)
Wodnik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2014, 18:31   #433
kefiro
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-01-2010
Skąd: Szczecin
Model: Ford C-max
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witam, mój C-max nagle stracił na mocy, maxymalnie ciągnie 80km/h i b.wolno wchodzi na obroty, podejrzewam turbinę albo EGR. Potrzebuję to naprawic na wczoraj, znajomy znajomego na mierzynie podpial pod komputer, wyskoczyl jakis blad jednak sam do konca nie wiedzial w czym jest problem, wspominal ze byc moze z jakims magnesikiem w PDF, ale ze maja dobry sprzet w Diesel Service na Tamie Pomorzanskiej 13 i zebym tam pojechal,co sadzicie o tym warsztacie? Zalezy mi na czasie,wiem ze polecacie tu Ford Fach i Ford Car ale czy jak jutro rano zadzwonie to postawia diagnoze tego samego dnia?
kefiro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-07-2014, 14:42   #434
Przemas1988
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 16-05-2011
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.0 Pb
Rocznik: 2004
Postów: 13
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witam wszystkich serdecznie , mam problem z moim Monde mk3 2.0 Pb 2004.

Powiem prosto z mostu ze mnie interesuje jak wygląda sytuacja ( koszt, czas, termin i znajomość tematu ) w warsztacie Ford Fach.

Opis problemu:
- falowanie przy odpalaniu na zimnym silniku
- podskoczenie obrotów do 2000 przy zatrzymywaniu sie
- zbyt długie utrzymywanie się obrotów na poziomie 2 tys , podczas jazdy gdy obroty powinny spadac rownomiernie
Przemas1988 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-07-2014, 15:56   #435
mad
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-05-2007
Model: Passat
Silnik: Delta Machine
Rocznik: 25.07.2013.
Postów: 184
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Silnik krokowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________


"Starość zaczyna się wtedy kiedy wartość świeczek przewyższa wartość tortu"
mad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-07-2014, 16:19   #436
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Napisał Przemas1988 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich serdecznie , mam problem z moim Monde mk3 2.0 Pb 2004.

Powiem prosto z mostu ze mnie interesuje jak wygląda sytuacja ( koszt, czas, termin i znajomość tematu ) w warsztacie Ford Fach.

Opis problemu:
- falowanie przy odpalaniu na zimnym silniku
- podskoczenie obrotów do 2000 przy zatrzymywaniu sie
- zbyt długie utrzymywanie się obrotów na poziomie 2 tys , podczas jazdy gdy obroty powinny spadac rownomiernie
Jak pisał Damian- moze byc krokowy, ale.....

może byc tez cos z dolotem powietrza, czyli brak szczelności w kolektorze dolotowym, podciśnienia, przepływka, kluejaca pompa paliwa....i jeszcze kilka innych pomysłów moge tu podac, które moga powodować taki objaw.

Ceny nie podam- bo nie wiem za co ja podaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jesteś ze Szczecina, to zapraszamy do Nas, popatrzymy, posłuchamy i wypowiemy sie co do dalszych kroków naprawy i cen z nią związanych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam



P.s. w tym temacie raczej chwalimy warsztaty i wypowiadamy sie na ich temat. Jeśli chodzi o ceny...to nawet nie wiem czy wolno podawać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a te o których wiem wolno podawac w dziale zniżki rabaty w Naszej strefie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2014, 16:51   #437
DarQs
ford::amateur
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 20-11-2011
Skąd: Bogatynia
Model: mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2002
Postów: 2
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witam. Chciałbym się spytać kolegów o opinie o tym zakładzie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i na aledrogo [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] co o nich sądzicie , chciałbym kupić u nich wtrysk ale mam obawy może ktoś miał z nimi do czynienia proszę o info.
DarQs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2014, 17:49   #438
ramirez75
ford::beginner
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 23-04-2014
Skąd: Świnoujście
Model: Ford Ka
Silnik: 1.3 benz.
Rocznik: 2002
Postów: 15
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witam,zapytam grzecznie gdzie w sz-nie lub okolicach znajde a,la szrot z fordowskimi czesciami?poszukuje maglownicy do Ka,z góry dziekuje za info i przepraszam,ze troszke nie w temacie
ramirez75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2014, 20:54   #439
erniio
ford::average
 
Avatar erniio
 
Imię: Ernest
Zarejestrowany: 16-01-2012
Skąd: Stargard
Model: VW GOLF
Silnik: 1.6 TDI (105KM)
Rocznik: 2011
Postów: 105
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
erniio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2014, 11:39   #440
Przemas1988
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 16-05-2011
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.0 Pb
Rocznik: 2004
Postów: 13
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Silnik krokowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No jak sie okazało to jednak nie krokowiec...

Ale od początku chciałbym polecić FordFacha i Adama, szybka diagnoza podczas pierwszej wizyty, potem bliski termin naprawy( patrząc ile fordów tam do okoła) i szybka naprawa(miedzy zostawieniem auta a odbiorem nie minęło 24 h. Konkretnie miał być pęknięty kolektor dolotowy , a u radości mojego portfela okazało się ze to uszczelniacze i przewód powietrza.

Podsumowując bardzo polecam FordFach i jak mówiłem Adamowi , wrócę , oby nie za szybko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przemas1988 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.