Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-10-2007, 09:24   #1
rotfles
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Sosnowiec
Model: mondeo mkII
Silnik: 1,8td
Rocznik: 10/1996
Postów: 12
Domyślnie Przewody paliwowe, który to dopływ a który powrót?MkII TDi

Witam, mam nastepujace pytanie: który przewód paliwowy pod samochodem jest tym doprawadzającym paliwo,tym co idzie na filtr, bo nie moge tego stwierzdić u siebie na 100% a nie chce założyć zaworu zwrotnego na przewór powrotny bo byłaby niezła kapawydaje mi sie że za doprowadzenie odpaowiada ten bliżej środka samochodu(bliżej tłumików) ale wolałbym gdyby ktoś to potwierdził, drugie ptanie gdzie najlepiesj założyć zawór zwrotny? bliżej zbiornika paliwa czy przy pompie. Zawór zwrotny chce założyc dlatego iż mam problemy z odpalaniem po dłuższym postoju -10h i może popma nie trzyma,założe zawór to przynajmniej wyeliminuje jeden powód problemów z odpalaniem,a koszt zaworu zanikomy 24złoty.Jeśli ktoś z was zakładał juz zawór to o jakim fi?6?8?
pozdrawiam

rotfles jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2007, 21:30   #2
motorek26
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar motorek26
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Łódź
Model: Yamaha r1 rn 19/yamaha r6 rj06
Silnik: 1.0 193 km/ 600
Rocznik: 2008/2005
Postów: 6,538
Domyślnie

witaj załóż ten zawór jak najbliżej pompy nie wiem po co szukasz tego przewodu pod spodem ale zawór zwrotmy zawsze zakłada sie jak najbliżej pompy i strasznie drogo masz ten zawór ja ostatnio płaciłem 15 zł przekrój jaki ja zakładałem to fi 8 ale wypieeprzyłem orginalny przewód paliwa ten co idzie od filtra do pompy i założyłem nowy
motorek26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.