Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-12-2012, 16:22   #11
koniecznyh
ford::average
 
Imię: tomaz
Zarejestrowany: 14-06-2009
Skąd: Chorzow
Model: MONDEO
Silnik: TDCI 2,2 180KM 430NM
Rocznik: 2007
Postów: 134
Domyślnie Odp: 2.0 b+LPGNie jedzie szybciej niż 165 km/h

Cytat:
Napisał autorawi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Wie może ktoś co może być przyczyną że samochód przy maksymalnie wciśniętym pedale przyspieszenia nie rozpędza się powyżej 165 km/h. Moje mondeo to 2.0 benyzniak z gazem na automacie rocznik 1999. Auto ma przejechanie oryginalnie 67 Tkm i nie wiem co może być przyczyną że auto nie potrafi się bardziej rozpędzić.
mialem kiedys mondeo z tym silnikiem ale bez automatu
maksymalnie jechal 210km/h
moze masz pozatykane filtry

przebieg raczej niemozliwy

samochody z gazem robia od 20-60 tys rocznie

jedz do gazownika cos ci wymysli na twojproblem

koniecznyh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2012, 19:23   #12
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie Odp: 2.0 b+LPGNie jedzie szybciej niż 165 km/h

Cytat:
Napisał koniecznyh Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przebieg raczej niemozliwy

samochody z gazem robia od 20-60 tys rocznie
e tam, w Polsce kazdy samochod nie zaleznie czy 2 czy 20 letni ma przejechane 150 tys km, bo takie wymagania ma klient Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2012, 19:45   #13
koniecznyh
ford::average
 
Imię: tomaz
Zarejestrowany: 14-06-2009
Skąd: Chorzow
Model: MONDEO
Silnik: TDCI 2,2 180KM 430NM
Rocznik: 2007
Postów: 134
Domyślnie Odp: 2.0 b+LPGNie jedzie szybciej niż 165 km/h

Cytat:
Napisał 1olek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
e tam, w Polsce kazdy samochod nie zaleznie czy 2 czy 20 letni ma przejechane 150 tys km, bo takie wymagania ma klient Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dokladnie tak jest
kazdy ma maly przebieg

ale niech taki wlasciciel samochodu 10cio letniego z przebiegiem 120 tys km pojedzie do serwisu na komputer i dostanie odczyt ze w 2007r byla jakas naprawa a przebieg byl wtedy 140 tys
to uwierzy
bo takie gadanie co my tu sobie gadamy
to uzytkownik 10latka z 120 tys przebiegiem wysmieja

a potem pisza ze ford g wart i wszystko sie psujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
koniecznyh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2012, 22:26   #14
autorawi
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 11-07-2009
Skąd: ZAWADZKIE , woj. opolskie
Model: MONDEO MK4 Titanium
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 56
Domyślnie Odp: 2.0 b+LPGNie jedzie szybciej niż 165 km/h

niestety tych co nie wierzą w przebieg auta nie mogę zmusić by myśleli inaczej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. auto ściągnąłem sam osobiście z salony Forda w DE i w PL założyłem gaz i jak go kupowałem to miał takie problemy myślałem że to świece i kable a jak wymieniłem i nic się nie zmieniło to myślałem co to może być i nawet po mechanikach śmigałem i żaden nie wiedział co jest nie tak. Co do przepływki to została wyczyszczona i nic nie pomogło natomiast wykręciłem dzisiaj cewkę i okazało się że w izolacji od spodu jest pęknięcie więc już raczej sprawa się wyjaśniła ale to ostatecznie osądzę jak dostanę nową cewkę. Ostatni bieg wrzuca.

I tak po za tematem życzę wam szczęśliwego i udanego nowego roku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez autorawi ; 31-12-2012 o 22:31
autorawi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.