Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-07-2008, 09:27   #71
PantherBlack
ford::beginner
 
Avatar PantherBlack
 
Zarejestrowany: 27-06-2007
Skąd: Sokołów/W-wa
Model: focus II
Silnik: 1.8 140KM
Rocznik: 2006
Postów: 40
Domyślnie Re: Wymiana żarówki w przedmim reflektorze

Cytat:
Napisał Arti
Focus niestety przy wymianie żarówek nie jest najgorszy....u kolegi we Fiacie bez specjalnego klucza nawet nie ma szans.
to Fiat jeszcze nie jest najgorszy... u mnie w nowym Mondeo praktycznie palca się nie da włożyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Ford Focus II ST TDCi
PantherBlack jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2008, 10:00   #72
gerffi
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-06-2007
Postów: 53
Domyślnie Re: Wymiana żarówki w przedmim reflektorze

Cytat:
Napisał Arti
Cytat:
Napisał gerffi
Przesadzacie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wymieniam w 5minut ;-) Fakt kiepskie dojscie ale nie jest az tak zle :>
U mnie nie dasz rady w 5 minut.
Mogę się założyć :fcp16
No to moze w TDCI jest inaczej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Unie H7 w TDDI 2001 z grudnia bez problemu wymieniam;-) Wiec jak czytam ze niektorym to godzine zajmuje to nie wiem jakim sposobem bo w ciagu 10min to lampe da sie wyciagnac i wlozyc a wtedy dojscie jest bez problemu ;-)
__________________
Krzychu
gerffi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2008, 13:36   #73
kemizo67
ford::average
 
Avatar kemizo67
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 16-01-2007
Skąd: łódzkie
Model: był Focus
Silnik: 1800 benz
Rocznik: 2003
Postów: 134
Domyślnie Re: Wymiana żarówki w przedmim reflektorze

gerffi albo sobie jaja robisz albo masz pojazd po dzwonie i masz wszędzie dostep
kemizo67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2008, 14:13   #74
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Re: Wymiana żarówki w przedmim reflektorze

Cytat:
to Fiat jeszcze nie jest najgorszy... u mnie w nowym Mondeo praktycznie palca się nie da włożyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...no co Ty :fcp9 ...wyciagam reflektor w całości i zmieniam żarówkę w MAX. 5 min :fcp3
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2008, 19:02   #75
Unitral
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 12-03-2006
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus
Silnik: 1,6 16V
Rocznik: 2005
Postów: 317
Domyślnie Re: Wymiana żarówki w przedmim reflektorze

Cały kłopot dotychy poliftingowych fordów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Focus Kombi FX Gold 2004 :twisted:
_______________________________
http://bd.lilypie.com/Rpwap2.png
Unitral jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2008, 10:29   #76
rafael
ford::beginner
 
Imię: rafał
Zarejestrowany: 01-03-2008
Skąd: ostrów wlkp
Model: Ford Mondeo TITANIUM
Silnik: 2.0 Duratec HE 145 PS
Rocznik: 2008
Postów: 26
Domyślnie Re: Wymiana żarówki w przedmim reflektorze

witam forumowiczów.odnośnie wymiany żarówki od strony akumulatora w focusie I po liftingu.ja zrobiłem,tak samo jak kolega na forum.poprostu brzeszczotem obciąłem dolną częśc obudowy,akumulatora aby klapka mogła swobodnie się odchylić,iwypiąc z górnych zatrzasków.same żarówki bez problemu wymieniam.pozdrawiam.rafael :fcp29
rafael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2008, 17:27   #77
dexio
ford::average
 
Avatar dexio
 
Zarejestrowany: 24-05-2008
Skąd: Gdansk
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,0 TdCi 140KM
Rocznik: 2009
Postów: 91
Domyślnie Re: Wymiana żarówki w przedmim reflektorze

no to i ja sie moge pochwalic. wymiana h7 w lewej lampie zajela jakies 10 min.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
__________________
+ P306 '98 1.9D
dexio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2008, 08:37   #78
robbert
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-03-2008
Skąd: Chełm
Model: Focus MKI
Silnik: 1,8 TDCi (100 KM)
Rocznik: 2003
Postów: 59
Domyślnie Re: Wymiana żarówki w przedmim reflektorze

Panie i panowie - z wymianą H7 nie jest aż tak tragicznie :fcp1 Przez kilkanaście m-cy użytkowania FF1 po lifcie, kilka razy miałem "przyjemność" wymieniania żarówek H7 w obydwu reflektorach. Owszem, za pierwszym razem zajęło mi to ok. 20 min. (i to od strony pasażera) ale, jak to sie mówi, trening czyni mistrza. W tej chwili - parę dni temu po raz kolejny "padła" żarówka od strony kierowcy - wymiana tejże żarówki zajmuje mi ok 2-3 min., i to praktycznie "w ciemno", metodą "po palcu" - a wymieniałem ok. godz. 21 na parkingu przed sklepem (wożę zapas "w razie czego":fcp1) - już drugi raz miałem w takiej sytuacji taką "przyjemność". U mnie (TDCi) wystarczy zdjęcie osłony akumulatora, sprawne palce i... do boju. Doszedłem do tego, że dużo łatwiej demontuje się żarówkę uprzednio wypinając kostkę (metodą, jak ktoś wcześniej zauważył "na chama") a później "drucik-sprężynka" i żarówka. Przy montażu odwrotnie: najpierw żarówka, potem "drucik-sprężynka" a na koniec kostka kostka. A z plastikową osłoną to faktycznie jest delikatny problem - z trafieniem "zawiasów" w wycięcia. Ale, jak napisałem na początku: trening.......
Proponuję, przy najbliższym spotkaniu "fokusiątek z H7" zawody w wymienianiu żarówek na czas :fcp2 Zapewne śmiechu, "panienek" i adrenaliny byłoby baaaardzo dużo. Co prawda nie mierzyłem czasu przy wymianie ale sądzę, że w 6-7 min. wyrabiam się z obydwoma reflektorami :fcp2 (nie żebym się chwalił ale...). Pozdrawiam
robbert jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2008, 08:51   #79
Arti
ford::average
 
Avatar Arti
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 24-04-2007
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MKV x2
Silnik: 2,0 ON / 1,5 Pb
Rocznik: 2018 / 2015
Postów: 151
Domyślnie Re: Wymiana żarówki w przedmim reflektorze

Cytat:
Napisał robbert
Co prawda nie mierzyłem czasu przy wymianie ale sądzę, że w 6-7 min. wyrabiam się z obydwoma reflektorami :fcp2 (nie żebym się chwalił ale...). Pozdrawiam
Nie mów hop zanim nie przeskoczysz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gwarantuje Tobie, że u mnie nie dałbyś rady w 6-7 min zwłaszcza z żarówką od strony pasażera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od strony kierowcy mam zrobioną lekką modyfikację przy osłonce i teraz bez problemów wymieniam w kilka minut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam - Artur.
W stajni: rumak zwany Mondeo MKV 1,5l Pb (do sprzedania ) oraz Mondeo STLine MKV 2,0l ON.
Arti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2008, 10:19   #80
Xander1982
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-06-2008
Skąd: ZG/WAWA
Model: Ford Focus II
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 39
Domyślnie Re: Wymiana żarówki w przedmim reflektorze

za 15 pln wymienię żarówkę w 10-15 minut. (FF I)

miejsce usługi - warszawa

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Xander1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.