Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-12-2010, 08:40   #41
marcinmg2
ford::average
 
Avatar marcinmg2
 
Zarejestrowany: 19-05-2010
Skąd: okolice Płocka
Model: Insignia 2013 ST BiTurbo 195 KM i było mondeo mk3
Silnik: 2.0 195 KM i 1.6 Pb 120KM
Rocznik: Suzuki SX4
Postów: 117
Domyślnie Odp: Kompletna lista zmian facelifringu MK3

No i ten standardowy przebieg 160 tyś km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

marcinmg2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2010, 08:45   #42
Rijndael
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 1,175
Domyślnie Odp: Kompletna lista zmian facelifringu MK3

Cytat:
Napisał jendrekmak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie wersja tylko Seria 40. ja mam Serię 20 a były jeszcze 60
Ale te numery odpowiadają dokładnie poszczególnym wersjom (Ambiente, Trend, Ghia itd.). Nie pamiętam w tej chwili jak to dokładnie wyglądało, na forum jakiś czas temu była o tym dyskusja, można poszukać.
Rijndael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2010, 10:03   #43
asho_27
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-12-2010
Skąd: dolnośląskie
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 11
Domyślnie Odp: Kompletna lista zmian facelifringu MK3

Sprawdzałęm wszystko w serwisie miernikiem lakieru, wszystko było w normie. Faktycznie na zdjęciu nr 2 wyglądają na inny odcień ale na żywo nic takiego nie było widać. Przebieg mam udokumentowany w książce serwisowej, pozatym kierownica nie wytarta i wnętrze w stanie idealnym, a kilka już widziałem. Rozumiem że seria nie ma nic wspólnego z wyposażeniem?
asho_27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2010, 10:13   #44
Rijndael
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 1,175
Domyślnie Odp: Kompletna lista zmian facelifringu MK3

Cytat:
Napisał asho_27 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawdzałęm wszystko w serwisie miernikiem lakieru, wszystko było w normie. Faktycznie na zdjęciu nr 2 wyglądają na inny odcień ale na żywo nic takiego nie było widać.
Drzwi mogły być wymienione na nowe i polakierowane, wtedy miernik nic nie wykaże. Sprawdź próg i podłogę w tych okolicach...

Cytat:
Napisał asho_27 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem że seria nie ma nic wspólnego z wyposażeniem?
Ma, bo przecież wyjściowe wyposażenie Ambiente było słabsze niż Trenda, a Trenda słabsze niż Ghia. Po za tym jest trochę elementów niedostępnych w niższych wersjach. Oczywiście większość rzeczy można było zamówić osobno.
Rijndael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2010, 10:21   #45
pkakakozi
ford::average
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 22-09-2008
Skąd: okolice Puław
Model: Mondeo MKIII Ghia
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 59
Domyślnie Odp: Kompletna lista zmian facelifringu MK3

Kolego corneliusab mam mondeo MK3 z 2005 i poduszek 8 mam.
Na allegro mozna spotkac oferty z rzekomo 10 poduszkami ale to juz chyba przesada.

Pozdrawiam
pkakakozi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2010, 10:24   #46
asho_27
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-12-2010
Skąd: dolnośląskie
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 11
Domyślnie Odp: Kompletna lista zmian facelifringu MK3

[QUOTE=Rijndael;1567884]Drzwi mogły być wymienione na nowe i polakierowane, wtedy miernik nic nie wykaże. Sprawdź próg i podłogę w tych okolicach...

Pod kątem kolizji sprawdzaliśmy dokładnie całe podwozie, nic nie znaleźliśmy. Więc nawet jeśli drzwi zostały pomalowane to pewnie rysa/otarcie itp. Takie rzeczy się zdarzają, samochód ma w końcu 7 lat. Ma kilka otarć parkingowych na tylnym zderzaku ale to na prawdę mnie nie odstraszy. Dużym plusem jest to, że autko eksploatowane było w holandii, tam nie znają problemu wtrysków powodowanego złą jakością paliwa. Z resztą to się widzi i słysza, silnik pracuje równo, pali na dotyk na -10C (nie był przepalany min. 24h).
asho_27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2010, 10:25   #47
asho_27
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-12-2010
Skąd: dolnośląskie
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 11
Domyślnie Odp: Kompletna lista zmian facelifringu MK3

Cytat:
Napisał pkakakozi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego corneliusab mam mondeo MK3 z 2005 i poduszek 8 mam.
Na allegro mozna spotkac oferty z rzekomo 10 poduszkami ale to juz chyba przesada.

Pozdrawiam
W tym egzemplarzy książka również podaje 8 poduszek. Są widać różnice w modelach oferowanych na rynek polski i niemiecki.
asho_27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2010, 10:29   #48
Rijndael
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 1,175
Domyślnie Odp: Kompletna lista zmian facelifringu MK3

Nie ma i nigdy nie było żadnych mk3 z 8 poduszkami. Max co było montowane to poduszki przednie, boczne z przodu i kurtyny. Czyli 6.
Rijndael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2010, 10:45   #49
asho_27
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-12-2010
Skąd: dolnośląskie
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 11
Domyślnie Odp: Kompletna lista zmian facelifringu MK3

Cytat:
Napisał Rijndael Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ma i nigdy nie było żadnych mk3 z 8 poduszkami. Max co było montowane to poduszki przednie, boczne z przodu i kurtyny. Czyli 6.
No ja nie jestem specjalistą. Wiem tylko co można znaleźć w necie a trochę ogłoszeń o MK3 z 8 airbagami jest. Może to jakaś pomyłka. Jak już będę miał to z ciekawości rozpoznam sobie całą sprawę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pzdr
asho_27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2010, 10:48   #50
Rijndael
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 1,175
Domyślnie Odp: Kompletna lista zmian facelifringu MK3

To jest powszechna pomyłka wynikająca z tego, że w aucie jest 8 napisów "airbag". Po prostu na każdą kurtynę przypadają dwa napisy, bo kurtyna jest długa (obejmuje przód i tył).

Żeby było 8 airbagów to w aucie musiałyby być tylne poduszki boczne, których tam nigdy nie było.
Rijndael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.