Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-03-2009, 14:19   #11
motorek26
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar motorek26
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Łódź
Model: Yamaha r1 rn 19/yamaha r6 rj06
Silnik: 1.0 193 km/ 600
Rocznik: 2008/2005
Postów: 6,538
Domyślnie Odp: wtryski

Cytat:
Napisał jabol13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wymieniono 4 wtryski i 4 świece żarowe, dwa wtryski podobno nie nadawały się nawet do regeneracji a dwa pozostałe też w kiepskim stanie
no to ładnych bajek ci naopowiadali nastepnym razem zapraszam do mnie do pracy napewno tyle kasy nie zapłacisz :fcp2

motorek26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2009, 09:56   #12
dziadymil
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Skąd: Płońsk
Model: FOCUS
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2000
Postów: 11
Domyślnie Odp: wtryski

Cytat:
Napisał jabol13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hmm dzięki za podpowiedzi auto mam już naprawione koszt ogromny bo 2200 zł :/ ale śmiga jak złoto
Napisz PROSZĘ jakie było spalanie przed i po wymianie wtryskiwaczy, znalazłem firmę w Tychach która zajmuję naprawą i regeneracją wtrysków w tddi i tdci, oraz pomp (wszystkie układy wtrysku w Dieslu) Koszt regeneracji wtrysków w tddi 4szt 400zł i gwarancja na rok. Zastanawiam się nad regeneracją wtrysków. Sporo pali a silnik nie pracuje równo, prawdopodobnie wtryskiwacz leje, muszę jeszcze zrobić test przelewowy.
dziadymil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2009, 10:48   #13
Zac
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 08-03-2009
Skąd: Środa Śląska
Model: Focus MK1
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 122
Domyślnie Odp: wtryski

Cytat:
Napisał dziadymil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisz PROSZĘ jakie było spalanie przed i po wymianie wtryskiwaczy, znalazłem firmę w Tychach która zajmuję naprawą i regeneracją wtrysków w tddi i tdci, oraz pomp (wszystkie układy wtrysku w Dieslu) Koszt regeneracji wtrysków w tddi 4szt 400zł i gwarancja na rok. Zastanawiam się nad regeneracją wtrysków. Sporo pali a silnik nie pracuje równo, prawdopodobnie wtryskiwacz leje, muszę jeszcze zrobić test przelewowy.
a mozesz sie dowiedziec po ile regeneruja wtryski do tdci, wtryski delphi??
Zac jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2009, 10:56   #14
jabol13
ford::average
 
Zarejestrowany: 20-05-2008
Skąd: Poznań
Model: Focus I
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 2002
Postów: 88
Domyślnie Odp: wtryski

przed wymianą palił mi 7,5 do 8 po wymianie jeszcze nie wiem nie mam komputera więc musze cały bak wyjechać ;p jak będę wiedział to napiszę
jabol13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.