Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-07-2009, 20:48   #1
gprono
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: kielce
Model: FOCUS
Silnik: 1.6
Rocznik: 2000
Postów: 51
Domyślnie Kierownica

Witam, kupilem ostatnio uzywanego focusa, zadbany, wszystko dziala bez problemu, jestem zadowolony poza jedna rzecza a mianowicie chodzi o kierownice. Moze to sie wydac banalne ale po poprzednim wlascicielu jest dziwnie zabrudzona tak mi sie wydaje albo moze to normalne zuzycie?dokladniej chodzi o to ze przy jezdzie w upalne dni i niekoniecznie gdy rece naturalnie sie poca na dloniach mam jakis brud,male czarne walkujace sie kawaleczki podobnie na kierownicy az musze wycierac rece.W dodatku wyczuwam ze jest klejaca do dloni.Probowalem wszystkiego, mylem goraca woda,plynem do mycia naczyn, szamponami, srodkiem do plastikow, odtluszczalem i nic, ciagle czuje ze rece mi sie kleja.Ostanio szorowalem az pasta BHP i chyba przesadzilem bo troche sie starla jakby zjasniala w tych miejscach i ciagle sie klei,moze nieznacznie mniej.Bardzo mnie to denerwoje, nie wiem co robic?Moze ktos mial podobnie,moze wiecie czym ja umyc, za wszelkie porady z gory dziekuje.Pomozcie.Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow!

gprono jest offline  
Stary 18-07-2009, 21:29   #2
sseeb
ford::average
 
Avatar sseeb
 
Zarejestrowany: 21-02-2009
Skąd: K-ce
Model: Ford Focus
Silnik: 1.4 16V Zetec SE
Rocznik: 2000
Postów: 70
Smile Odp: Kierownica

Cytat:
Napisał gprono Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, kupilem ostatnio uzywanego focusa, zadbany, wszystko dziala bez problemu, jestem zadowolony poza jedna rzecza a mianowicie chodzi o kierownice. Moze to sie wydac banalne ale po poprzednim wlascicielu jest dziwnie zabrudzona tak mi sie wydaje albo moze to normalne zuzycie?dokladniej chodzi o to ze przy jezdzie w upalne dni i niekoniecznie gdy rece naturalnie sie poca na dloniach mam jakis brud,male czarne walkujace sie kawaleczki podobnie na kierownicy az musze wycierac rece.W dodatku wyczuwam ze jest klejaca do dloni.Probowalem wszystkiego, mylem goraca woda,plynem do mycia naczyn, szamponami, srodkiem do plastikow, odtluszczalem i nic, ciagle czuje ze rece mi sie kleja.Ostanio szorowalem az pasta BHP i chyba przesadzilem bo troche sie starla jakby zjasniala w tych miejscach i ciagle sie klei,moze nieznacznie mniej.Bardzo mnie to denerwoje, nie wiem co robic?Moze ktos mial podobnie,moze wiecie czym ja umyc, za wszelkie porady z gory dziekuje.Pomozcie.Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow!
Ja myślę że to się ściera skóra z kierownicy bo foczki mają skórzaną
sseeb jest offline  
Stary 18-07-2009, 22:23   #3
mondeo70235
ford::professional
 
Avatar mondeo70235
 
Imię: KRIS
Zarejestrowany: 26-10-2008
Skąd: ŚLĄSKIE
Model: MONDEO MK5 ST LINE
Silnik: 2,0 TDCI 218KM 476NM
Rocznik: 2016
Postów: 1,303
Domyślnie Odp: Kierownica

kolego skóra po pewnym czasie się łuszczy,widocznie nikt jej niesmarował nigdy żadnym srodkiem,ja w foczce zony dałem obszyć kierownice i gałke wyszło około 140 zł .
to raczej jedyne wyjscie...
jest facio na giełdzie w gliwicach czasem ma odrazu na wymiane nr tel.609-356-796 jest na giełdzie w niedziele ,[bo tak on jest z Wrocka]mam obszyte w foczce i mondku super robota
mondeo70235 jest offline  
Stary 19-07-2009, 07:51   #4
mondeo70235
ford::professional
 
Avatar mondeo70235
 
Imię: KRIS
Zarejestrowany: 26-10-2008
Skąd: ŚLĄSKIE
Model: MONDEO MK5 ST LINE
Silnik: 2,0 TDCI 218KM 476NM
Rocznik: 2016
Postów: 1,303
Domyślnie Odp: Kierownica

facet robio wysyłki kierownic na cały kraj-wysyłasz swoją ,albo obszywa twoją albo wysyła na podmianke
mondeo70235 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.